Adres

ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7 lok.37U, Piaski, Białystok
Prywatny Gabinet Audiologiczny i Foniatryczny i Laryngologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia zaburzeń głosu i słuchu,chorób nosa,gardła, krtani i uszu nabyte na oddziale audilogii i foniat...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Audiologiczny i Foniatryczny i Laryngologiczny

Pani doktór to świetny specjalista ,kompetentna ,skrupulatna z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta chodzę z dziećmi od ok 2 lat polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Audiologiczny i Foniatryczny i Laryngologiczny ból ucha

Wspaniała Pani Doktor z super podejściem do Pacjenta. Dokładnie mnie zbadała, zrobiła wywiad i rozwiała wiele wątpliwości dotyczących mojej choroby.
Polecę każdemu, kto będzie potrzebował.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Audiologiczny i Foniatryczny i Laryngologiczny nawracające infekcje gardła u dziecka

Dokładny, kompetentny, skrupulatny, a do tego miły i życzliwy lekarz. Wizyta bez pośpiechu, ze szczegółowym wywiadem i diagnoza. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta: wizyta trwała 35 minut, rozpoczęta bardzo dokładnym rzeczowym wywiadem, po którym Pani doktor zbadała kompleksowo wszystko co laryngolog zbadać powinien - przyszłam z nawracającym od dawna problem z gardłem, a Pani doktor przebadała gardło, krtań, uszy oraz nos. Konkretna diagnoza, skuteczne leki szybko przynoszące ulgę na chore gardełko (zupełnie inne podejście niż u innych lekarzy, którzy bez względu na to czy przyczyną choroby jest infekcja wirusowa czy bakteryjna na zakończenie wizyty wręczają receptę na antybiotyk). Do tego niezwykle miły i życzliwy sposób bycia Pani doktor. Jednym słowem FACHOWIEC, którego polecam z czystym sumieniem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wysoko oceniam wiedzę Pani Doktor i podejście do pacjenta. Dokładne badanie i wywiad- wszystko w przesympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to świetny fachowiec, podczas wizyty dokładnie zbadała uszy,gardło i nos, mimo że problem miałam tylko z uchem. Dzięki temu wykryła u mnie inne schorzenie. Ma dużą wiedzę, jest bardzo dokładna i ma świetne podejście do pacjenta, co sprawiło że wizyta była bardzo przyjemna. Polecam z całego serca wszystkim.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor już przy pierwszej wizycie zdjagnozowała problemy z trwającym kilka tygodni kaszlem mojej żony co wynikało z przyczyn laryngologicznych. Mega profesjonalizm i szacunek dla Pani doktor za wiedzę i umiejętności. Przed przyjazdem do Pani doktor odwiedziliśmy wielu specjalistów, nikt nie potrafił pomóc. Pani doktor poradziła sobie wzorowo. Dziękunemy i pozdrawiamy


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Michalska-Mosiej jest kompetentym i rzetelnym lekarzem. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Interesuje się problemem i stara się znaleźć rozwiązanie. Moim zdaniem, to co ją wyróżnia, to szczegółowość, docieka problemu i nie "gdyba" jak inni. Polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany

Pani Małgorzata Michalska-Mosiej została mi polecona przez dwie moje koleżanki, kiedy opowiedziałem im o mojej chorobie. Zadzwoniłem, umówiłem się, dwie wizyty i po problemie. Jestem bardzo zadowolony, polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

Miałam szczęście, że trafiłam do Pani doktor. To bardzo kompetentna, miła i troskliwa osoba. Miałam ropień w gardle. Zastosowała odpowiednie leczenie, poleciła leki na wzmocnienie odporności i od ponad pół roku nie miałam żadnej infekcji, co w moim przypadku jest naprawdę sukcesem. Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia zaburzeń głosu i słuchu,chorób nosa,gardła, krtani i uszu nabyte na oddziale audilogii i foniat...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia
  • Audiologia i foniatria