Adresy (2)

Boczna 2, pok. 16, Krzyki, Wrocław
Boczna 2, pok. 16


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka
71 776..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (opis) • 120 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 120 zł +2 więcej

Psychoterapia młodzieży • 120 zł

Psychoterapia online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
71 776..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty uznając, że proces terapii to szczególnego rodzaju relacja między osobą pozostaj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Nerwica Lękowa
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


Boczna 2, pok. 16, Wrocław

120 zł

Boczna 2, pok. 16

Sesja trwa 50 min120 zł

Konsultacja online

Sesja trwa 50 min


Konsultacja psychoterapeutyczna


Boczna 2, pok. 16, Wrocław

120 zł

Boczna 2, pok. 16

Czas spotkania to 50 minBoczna 2, pok. 16, Wrocław

120 zł

Boczna 2, pok. 16

Sesja trwa 50 minut120 zł

Konsultacja online

Sesja trwa 50 minut

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Boczna 2, pok. 16, Wrocław

120 zł

Boczna 2, pok. 16

Czas spotkania to 50 min120 zł

Konsultacja online

Sesja trwa 50 min


Psychoterapia młodzieży


Boczna 2, pok. 16, Wrocław

120 zł

Boczna 2, pok. 16

Sesja trwa 50 minut120 zł

Konsultacja online

Sesja trwa 50 minut


Psychoterapia online


Boczna 2, pok. 16, Wrocław

120 zł

Boczna 2, pok. 16

Sesja trwa 50 minut120 zł

Konsultacja online

Sesja trwa 50 minut

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Boczna 2, pok. 16 psychoterapia indywidualna

Korzystam z psychoterapii już jakiś czas i mogę powiedzieć, że widzę pozytywne efekty. Obserwuję siebie, opowiadam o swoich odczuciach, przeżyciach i przemyśleniach. Pani Małgorzata potrafi wysłuchać i zrozumieć nawet najbardziej zawiłe moje wypowiedzi, wysuwa trafne wnioski i zadaje "zadania domowe " :)
Jak najbardziej jestem zadowolony i szczerze polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Boczna 2, pok. 16 psychoterapia indywidualna

No dobra. Już mogę. Mam kilka spotkań za sobą. Każda wizyta przebiega punktualnie, wygodnie (fotel!) i w odpowiedniej atmosferze. Żeby mowić o skuteczności to jeszcze za wcześnie moim zdaniem ale pewne procesy zachodzą a to z pewnością dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pani Małgorzaty.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Boczna 2, pok. 16 konsultacja psychoterapeutyczna

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań, szybko poczułam poprawę. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Boczna 2, pok. 16 psychoterapia indywidualna

Wizyty u pani Małgorzaty rozpoczalem ponad rok temu. Trafiłem do niej kiedy byłem w dolku, cale moje życie bylo totalna porażka. Nie umiałem utrzymać pracy ani bliskich relacji. Byłem zagubiony i wątpiłem,ze będzie lepiej. Terapia pokazala, ze mogę być szczęśliwy. Pani Małgorzata pomogła mi spojrzeć na moje zycie z innej perspektywy. Jej empatia i celne pytania pomogły mi stanąć na nogi. Ani razu nie poczulem sie oceniony. Pani Malgorzata uwaznie sluchala, ale rowniez wchodzila ze mna w dyskusje i tlumaczyla mi duzo. Nie zawsze było łatwo i przyjemnie, ale warto było podjąć ten trud! Zakończyłem terapie jako inny, lepszy człowiek. Moje otoczenie widzi zmianę, a ja sam czuje się świetnie. Jedyne czego zaluje to ze tak późno zgłosiłem się na psychoterapię...


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia online

Nim rozpoczęłam terapię online czułam się wrakiem człowieka, miałam depresję atypową i ciężkie zaburzenia związane z agresją, nigdy wcześniej nie korzystałam z pomocy terapeuty/psychologa a potrzebowałam tego od lat. Po niecałych pięciu miesiącach problem z agresją zupełnie ustąpił, wreszcie czuję że jestem tu i teraz, staram się patrzeć realnie na swoje problemy, przedstawione metody bardzo mi pomagają. Czuję się o niebo lepiej niż przed rozpoczęciem terapii, możliwe, że wkrótce wygram z depresją. Niesamowite jak pozytywnie można się zmienić w takim krótkim czasie. Pani Małgosia jest niezwykle miłą i empatyczną osobą, punktualną, bardzo uważnie słucha, pomaga spojrzeć na problem z takiej strony że nagle przestaje mnie trapić, proponuje bardzo pomocne ćwiczenia, pozytywne zmiany było u mnie widać tak naprawdę z tygodnia na tydzień. Trudno o tak dobrych specjalistów, serdecznie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Boczna 2, pok. 16 konsultacja psychoterapeutyczna

Terapia niezwykle skuteczna. Kontakt wzorowy. Punktualność na duży plus. Bardzo trafny dobór pytań, który pozwolił szybko pokonać trudności.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Dziękuję Pani Małgosiu. Pani Doktor Godlewska pomogła mi przezwyciężyć ataki paniki. Byłam w sytuacji, gdzie nie wychodziłam z domu. Każde złe samopoczucie traktowałam jako atak paniki. Na każdej wizycie Pani Małgosia cierpliwie mnie wysłuchała, znalazła odpowiednie metody leczenia, które pomogły mi zwyciężyć z problemami. Gdyby nie Pani Godlewska, nie poradziłabym sobie z nimi. Polecam Panią doktor każdemu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Boczna 2, pok. 16 konsultacja psychoterapeutyczna

Pozytywne efekty terapii odczułam już po kilku spotkaniach. Pani Małgorzata pomogła mi zrozumieć wiele rzeczy. Jest zaangażowana i profesjonalna. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ul. Boczna 4, pok.207 psychoterapia indywidualna

Jestem bardzo wdzięczna pani Malgorzacie za pomoc, zrozumienie i cierpliwość. Umiejętność słuchania i empatia pozwolila otworzyć się na lekarza, nie było między nami bariery. Przyszłam do pani Małgorzaty w kryzysie, nie widziałam dla siebie przyszłości ani ratunku. Terapia mi pomogła. Nie od razu, potrzebowałam czasu, były w loty i upadki. Dzięki pani Malgorzacie wyciągnęłam dobre wnioski i jestem szczęśliwa.
Serdecznie i szczerze polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ul. Ślężna 193/2 psychoterapia indywidualna

Z Panią Małgorzatą pracowałam regularnie przez 4 miesiące. W ciągu tych 4 miesięcy udało jej się wyprowadzic mnie z dość poważnej depresji. Znalezienie odpowiedniego terapeuty przy tym schorzeniu, jest tak naprawdę kluczowe. U mnie był to strzał w 10. Pani Małgorzata daje czas i pacjentowi i sobie na poznanie siebie nawzajem, zanim przejdzie do pytań i trudnych tematów. Dzięki temu nie czułam się obco, zwierzając się czy poruszając trudne tematy. Stara się stworzyć relację opartą na zaufaniu, ale na tyle niezobowiązującą by nie czuć się niezręcznie czy zbyt poufale. Tym, co skłoniło mnie do wyboru właśnie tego terapeuty, była informacja, że Pani Małgorzata nie ogranicza swoich metod do jednego nurtu psychoterapeutycznego, bo z żadnym do końca się nie identyfikowałam. Rzeczywiście, po wzajemnym Poznaniu i nakreśleniu problemu, zaczęłyśmy pracę i jeżeli któreś z zaproponowanych przez Panią Małgorzatę rozwiązań lub pomysłów się nie sprawdzały lub po prostu nie byłam w stanie ich zrealizować, Pani Małgorzata proponowała alternatywne wyjście lub motywowała do wspólnego odnalezienia odpowiedniej ścieżki. Mimo, że terapia była dla mnie trudnym doświadczeniem, to niesamowicie owocnym. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie Pani Małgorzaty, gdyż cechuje ją niesamowita empatia- wie kiedy słuchać, kiedy przejąć pałeczkę i mówić, a także kiedy po prostu pacjent potrzebuje sobie wspólnie pomilczeć. Innymi słowy, nie wyobrażam sobie przejścia przez tak trudne chwile z kimkolwiek innym.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy powinnam wrócić do gabinetu psychoterapeuty? Mam 19 lat i byłam na 2 wizytach. Zrezygnowałam z dalszych spotkań, ponieważ czułam że jestem w stanie sama sobie poradzić z moimi problemami i tak do pewnego momentu było. Aktualnie jestem w takim momencie życia, w którym nie mam żadnych pozytywnych rzeczy i zaczyna mnie to przerastać. Terapeutka, do której zgłosiłam się wcześniej z tymi samymi problemami była odpowiednia osoba, ale czuję że nie potrafię rozmawiać. Poza gabinetem jest tyle rzeczy, które przechodzą mi na myśl, a gdy już tam jestem nie wiem jak rozmawiać, co mam powiedzieć. Myślę wtedy, że moje problemy może nie są aż tak poważne i nie zasługują na dłuższe rozmowy o nich, dlatego wydaje mi się, że powinnam sobie z nimi sama poradzić.

  Dzień dobry, jeżeli osoba terapeutki była odpowiednia dla Pani to proponuję wrócić i szczerze porozmawiać o swoich obawach.
  Pozdrawiam

  Małgorzata Godlewska

 • Jakie zawody mogą wykonywać osoby z inteligencją poniżej przeciętnej. Jakie mogą kończyć w tym celu szkoły? Nie chodzi mi o kontakretną osobę tylko pytam ogólnie.

  Dzień dobry,


  ścieżka zawodowa powinna być dopasowana do preferencji oraz możliwości, wymaga więc indywidualnego podejścia. Podobnie z wyborem szkoły. Niestety dzieci z inteligencją poniżej przeciętnej muszą pogodzić się z faktem, że niektóre ścieżki edukacyjne są dla nich trudno osiągalne lub nawet niedostępne. Nie przeszkadza to jednak, aby mogły kończyć szkoły zawodowe, zdobyć dobry zawód i w przyszłości być szczęśliwymi, spełnionymi ludźmi.

  Pozdrawiam,
  Małgorzata Godlewska

  Małgorzata Godlewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty uznając, że proces terapii to szczególnego rodzaju relacja między osobą pozostaj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Nerwica Lękowa
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania