Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Osiedle Słoneczne 7/25, Nowa Huta, Kraków
Gabinet Psychoterapii LOREM

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pedagog, psychoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Psychodynamicznych. Od 10 lat pracuję z młodzieżą. Posiadam doświadczenie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Autoagresja
 • Bezsenność
 • Myśli samobójcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Osiedle Słoneczne 7/25, Kraków

120 zł

Gabinet Psychoterapii LOREM

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Osiedle Słoneczne 7/25, Kraków

120 zł

Gabinet Psychoterapii LOREM

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Pani Magda jest ciepłą i pełną empatii osobą. Prowadzi terapię z moją córką. Z miejsca wzbudziła zaufanie i córka nie może doczekać się kolejnych spotkań. Warto zaznaczyć, że Pani Magda jest bardzo kompetentna i skuteczna. Pozytywny efekt jej działań jest widoczny już po pierwszych spotkaniach. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM psychoterapia indywidualna

Cudowna Pani doktor. Niezwykle empatyczna, trafnie zadaje pytania i zmusza do przemyśleń i pracy nad sobą. Polecam z całego serduszka


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Magdalena z zainteresowaniem przysłuchiwała się problemom z którymi przyszedłem. W trakcie rozmowy aktywna, widać rzeczywistą chęć pomocy przy zmianie widzenia obrazu samego siebie bądź innego (lepszego) postrzegania otoczenia. Bez wątpienia należy również wspomnieć o wysokiej kulturze osobistej, empatii i ogólnie sposobie bycia, czyli tego wszystkiego czego potrzebuje człowiek, szukający pomocy u psychologa. Wierzę, że nawiąże długofalową współpracę z Panią Magdaleną i zachęcam tym samym innych do podjęcia decyzji co do pierwszej wizyty.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Od jakiegoś czasu chodzę do Pani Doktor i mogę z czystym sumieniem polecić psychoterapię i sposób w jaki jest prowadzona. W gabinecie dzięki Pani Doktor a także wystrojowi panuje przyjazna dla pacjenta atmosfera. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM psychoterapia rodzinna

Na terapię chodzi moja córka od kilku miesięcy jest ona bardzo pomocna córka czuje się dużo lepiej i ma kogoś z zewnątrz komu uda a nie jest rodzicem. Terapia odbywa się też za pomoca zabawy w gry różnego rodzaju co też bardzo pomaga i dobrze wpływa na córkę. Pani psycholog ma duże doświadczenie z pracą z dziećmi i dużo cierpliwości do rodziców. Serdecznie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM psychoterapia depresji

Pani Magda jest bardzo pozytywną i ciepłą ,a zarazem kompetentną osobą.
Pierwszy kontakt daje nadzieję,że trafiło się na właściwego specjalistę
Polecam...


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Córka ją uwielbia, a co najważniejsze bardzo pomagają jej spotkania z Panią.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM psychoterapia

Co prawda byłam dopiero pierwszy raz, ale już wiem , że Pani doktor ma dużą wiedze i od razu zyskała moje zaufanie. Cudownie sie z Pania doktor rozmawia.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM konsultacja psychoterapeutyczna

Pani psychoterapeutka jest bardzo życzliwą osobą, wzbudziła zaufanie moje jak również mojego 9-letniego syna, który bez obaw chodzi na spotkania z nią.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii LOREM

Cudownie rozmawia się z Panią Magdaleną. Jest to naprawdę ciepła osoba. Polecam wizyty u Pani doktor.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moj partner ma 16 letnią córkę, która pozwala sobie na zbyt wiele rzeczy- pokazuje mu środkowy palec, mówi, że ma mu zejsć z oczu , mowi, ze nic nie bedzie robic itd. Problem polega na tym, ze jezeli matka córki na cos sie nie zgadza to oni to ukrywaja o córka bedac u nas może wszystko. Doprowadziło to do takiej sytuacji, ze jak córka wychodzi na imprezy to partner kupuje jej alkohol. Jakich argumntów użyć, aby on zaczął być ojcem a nie " kolesiem" . Jestem strasznie zawiedziona jego postawą, ponieważ mam syna 7 letniego i zaczyna mnie to martwic, że za moimi plecami tez może będzie sie cos takiego działo. Jedyna reakcja jak zwracam mu uwagę, że jest " niepowazny" to tylko kiwa głową i mówi, że woli jej kupic niż żeby sama kombinowała- patrząc z boku to kto tu źle robi?

  Szanowna Pani,

  okres dojrzewania jest trudny również dla rodziców. Mogłaby pomóc psychoedukacja - na tym etapie trudno jeszcze stwierdzić, czy terapia byłaby w tym przypadku wskazana.

  Magdalena Świgost

  dr Magdalena Szczygieł

 • Czemu nie pamiętam nic praktycznie ze szkoły i z wiedzy, którą się uczę? na mnie nie działa krzywa zapominania, czyli powtarzanie, byłem na kursie pamięciowym w gimnazjum i zdobyłem wiedzę dodatkową, ale nadal jest źle, jestem otyły, od 6 lat biorę leki psychiatryczne, jestem emocjonalny i nerwowy, w szkole miałem trudne warunki, w domu też jest ciężko notoryczny stres i presja, próbowałem rozwiązań, a problem jest. Nie mam umiejętności twardych i miękkich praktycznie w ogóle i trudno mi się odnaleźć w życiu i na rynku pracy. System edukacji w Polsce też jest słaby. Jak miałem nauczyciela super mnie nauczył do egzaminu, ale od 5 lat tego nie powtarzałem i nic nie pamiętam, jaka jest tego przyczyna i powód? Torbiel pajęczynówki w głowie wykonany rezonansem, to wada wrodzona, nie podlegająca operacji, biorę amisan i cital, wcześniej brałem mnóstwo tej chemii od 6 lat, terapie nie pomogły. Nie wykluczam dysleksji, problemów z brzydkim pisaniem, mam 29 lat. Swego czasu najeździłem się np. do Kajetan, ale nie pamiętam z jakiego powodu, jak sobie pomóc ostatecznie? Na pewno mam zaburzenia koncentracji.

  Bardzo wiele wątków pozostało tu poruszonych i bez wątpienia problem, który Pan opisuje, ma złożone przyczyny. Warto na spokojnie omówić problem z psychoterapeutą lub/i lekarzem psychiatrą.
  Pozdrawiam!

  dr Magdalena Szczygieł

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pedagog, psychoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Psychodynamicznych. Od 10 lat pracuję z młodzieżą. Posiadam doświadczenie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Autoagresja
 • Bezsenność
 • Myśli samobójcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania