Adres

Gabinet Terapii JESTEM
Księdza Kazimierza Siemaszki 62/4, Prądnik Biały, Kraków


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201..... Pokaż numer

Hipnoza (opis) • 520 zł

Joga - sesja metodą Sivanandy • 250 zł

Joga hormonalna - sesja metodą Dinah Rodrigues • 250 zł

Pokaż więcej usług

NIP

6792508420

Adres firmy

Kalwaryjska 29/3, Kraków

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Księdza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

340 zł

Gabinet Terapii JESTEMKsiędza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

340 zł

Gabinet Terapii JESTEM

Cena dotyczy sesji terapii indywidualnej.

Pozostałe usługi


Księdza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

600 zł

Gabinet Terapii JESTEMKsiędza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

520 zł

Gabinet Terapii JESTEM

Hipnoterapia: hipnoza pasywna, hipnoza aktywna, hipnoza regresyjna. Skuteczna pomoc w zakresie doświadczania różnych trudności osobistych i relacyjnych, przekonań, fobii, zachowań kompulsywnych, problemów z wagą. Stacjonarnie i online.Księdza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

250 zł

Gabinet Terapii JESTEMKsiędza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

250 zł

Gabinet Terapii JESTEMKsiędza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

600 zł

Gabinet Terapii JESTEMKsiędza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

430 zł

Gabinet Terapii JESTEMKsiędza Kazimierza Siemaszki 62/4, Kraków

340 zł

Gabinet Terapii JESTEM

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoteraputka, Hipnoterapeutka, Master Reiss Motivation Profile, Certyfikowana Nauczycielka Jogi metodą Sivanandy.

Podstawą mojej pr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
  • Kryzys w związku
  • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia kryzysu
  • Psychoterapia par

Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski

Profile społecznościowe

44 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
T
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Terapii JESTEM psychoterapia indywidualna

Świetne, fachowe podejście skupione na kliencie i jego potrzebach. Duże zaangażowanie i kreatywność pozwalająca spojrzeć na problem z innej perspektywy. Ogromna inteligencja i umiejętność dostrzegania szczegółów i niuansów, które pozwalają zrozumieć swoje motywacje i potrzeby. Do tego sympatyczne i partnerskie podejście, sprawiające, że człowiek może i chce się otworzyć. Polecam każdemu!

I
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Terapii JESTEM psychoterapia

Bardzo pozytywna. Pani Magda jest bardzo ciepłą, a zarazem kompetentną osobą. Pierwszy kontakt daje nadzieję, że trafiło się na właściwą osobę i w kdobre ręce terapeuty

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii JESTEM psychoterapia indywidualna

Magda jest niezwykle skuteczną terapeutką. Otworzyła mi oczy na wiele kwestii. Trafne uwagi, słuchanie z niezwykłą rozwagą. Bardzo polecam.


K
Profil zweryfikowany

Rok terapii z Magdą dał mi bardzo dużo, dzięki jej otwartości, profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu. Wszystkie spotkania były ważne i potrzebne. Bardzo polecam.


A
Profil zweryfikowany

Decyzja o podjęciu terapii nie przyszła mi łatwo .Do Magdy trafiłam ponad półtora roku temu.To cudowna terapeutka,bardzo uważna i profesjonalna.Jej cenne sugestie pozwoliły mi inaczej spojrzeć na swoje życie i znaleźć upragniony "spokój ducha".Polecam Magdę z całego serca ! to świetny człowiek .Jeszcze raz dziękuje.
am.


K
Profil zweryfikowany

Pani Magda jest wspaniałym profesjonalistą, terapeutom, a przede wszystkim człowiekiem. W gabinecie spędziłam pół roku - udało się "ugasić pożar". Sporo jeszcze mam do poukładania, ale dziś już wiem, że jakkolwiek wszystko poukładam, będę szczęśliwa. Wygrałam życie, a przede wszystkim wygrałam siebie. Dziękuję Pani Magdo, Magda. Jeżeli trafiliście tutaj to nie ma sensu już dalej szukać. Dziękuję raz jeszcze i Pozdrawiam :-)


W
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

To był mój pierwszy psychoterapeuta w życiu i spodziewałem się czegoś więcej. Pójście do specjalisty z problemami wymaga dużej odwagi. Mówienie obcej osobie o bardzo prywatnych sprawach nie jest łatwe. Co prawda przez pierwsze dwa spotkania ja mówiłem bardzo dużo, a Pani Magda trafnie podsumowała to co powiedziałem, to już po trzeciej wizycie byłem bardzo zawiedziony. No cóż nie miałem już o czym mówić, bo wszystko co ważne już powiedziałem w ciągu dwóch godzin. Panowała już niezręczna cisza i dowiedziałem się, że ten czas jest dla mnie (ok) i mogę przez tą godzinę nawet milczeć. Myślę, że nie na tym powinna polegać terapia, ale aktywnym uczestnictwie terapeuty ! i pacjenta. Naprawdę się starałem, a jeżeli terapia ma trwać ok 2 lat i to ma tak wyglądać cały czas to szkoda moich pieniędzy (bo jednak to dużo kosztuje). Może moje krytyczne spojrzenie wynika z krótkiego czasu chodzenia, ale mówię jak ja to odebrałem.

Magdalena Skomro

Witam Pana. Właściwie bardzo trafnie podsumował Pan to czym powinna być terapia: procesem,w którym Klient decyduje o tym jak i kiedy chce pracować. I oczywiście z kim. Terapeuta, zwłaszcza w podejściu niedyrektywnym, a takim jest Gestalt, towarzyszy w drodze poznawania siebie, odkrywania tego co jest sednem problemu i tego jak go Klient chce rozwiązać. Ta droga jest trudna i wymaga wysiłku ze strony Klienta: zarówno w przełamaniu oporu wejścia w głębszy kontakt z obcą osobą, jak i tego aby z tego kontaktu nie uciec. Mówi Pan, że się Pan naprawdę starał i przede mną otworzył. Gdyby tak właśnie było, prawdopodobnie pracowalibyśmy do dzisiaj. Dlaczego? Bo Gestalt jest terapią opartą na relacji pomiędzy Klientem a Terapeutą, w której możemy pozwolić sobie zarówno na bycie autentycznym jak na mówieniu rzeczy trudnych. Nie mam problemu z usłyszeniem, że Klient chce pracować inaczej lub ma inne oczekiwania pod warunkiem, że zostaną one przez Kienta nazwane i wypowiedziane. Co więcej zazwyczaj proszę, aby w przypadku wątpliwości co do sensu terapii lub mojej osoby Klient o tym ze mną porozmawiał zanim z tej terapii zrezygnuje. Takie rozmowy odbywają się najczęściej bezpłatnie i są częścią kontraktu terapeutycznego. Kolejną rzeczą, o której zazwyczaj uprzedzam to fakt, że częścią procesu terapeutycznego są pojawiające się mechanizmy obronne, takie jak np. projekcja i przeniesienie, które mogą blokować pracę Klienta na terapii. Z braku innych ludzi na sesji, przeniesienie i projekcja najczęściej dotyczą osoby terapeuty. Jeśli Klient rezygnuje z pracy na trzeciej sesji, najprawdopodobniej zadziewa się jedna z wymienionych powyżej sytuacji lub też Klient nie jest gotowy do pracy terapeutycznej, która aby miała jakikolwiek sens musi potrwać. Kilka miesięcy, pół roku, dwa lata - to zależy. Nigdy nie definiuję ile to ma być - decyduje o tym Klient.
Terapia tym także różni się od poradnictwa w przychodni zdrowia, że to Klient bierze odpowiedzialność i decyzyjność za to jak wykorzystuje swój czas na terapii. I owszem, czasami potrzebuje też milczenia. Nie ma sensu zagadywać emocji, albo na siłę prowadzić Klienta w stronę, w którą on nie chce iść. Podsumowując, jak powiedział A.Ellis o terapii: "Przyjść tutaj to za mało".
Jeśli kiedykolwiek jeszcze będzie Pan mimo wszystko chciał próbować pracy: czy ze mną czy z którymkolwiek z moich Kolegów lub Koleżanek życzę większej wytrwałości i powodzenia.
Magda Skomro


D
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Trafiłam do Magdy w bardzo trudnym okresie mojego życia, pełna obaw i wątpliwości co do mojej przyszłości. Początkowo trudno mi było otworzyć się i szczerze mówić o tym, co jest moim problemem, ale atmosfera w czasie sesji, przyjazne nastawienie i spokój terapeutki sprawiały, że każde spotkanie było coraz bardziej owocne w przemyślenia i prowadziło do zmian w moim życiu. Wszystkie techniki stosowane w trakcie sesji pozwaliły mi spojrzeć na swoje życie i swoje problemy zupełnie inaczej. A ustalone w czasie terapii motto nadal towarzyszy mi w codziennym życiu.
Polecam terapię u Magdy. Nie tylko jest bardzo dobrym i kompetentnym terapeutą, ale też miłą i serdeczną osobą.


M
Profil zweryfikowany

Pani Magda jest fantastyczną terapeutką. Trafiłam do niej z nerwicą lękową i udało mi sie po terapi odstawić leki. Do tego pani Magda jest fantastycznym słuchaczem i mialam wrażenie ,że zawsze wie co mialam na myśli nawet jeśli nie udało mi tego wyjaśnić. Pomogła mi bardzo poukładać swoje życie i za to jestem jej bardzo wdzięczna . Polecam terapie u Pani Magdy wszystkim , bo warto. Jest dialog podczas spotkania a nie tylko "ja mowię a ona słucha". I to mi sie podobało najbardziej bo potrafiła pokazać mój problem z innej perspektywy. Dziękuje za wszystko i jeszcze raz polecam z czystym sercem .


L
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Polecam. Rzeczowo, kompetentnie i skutecznie. Narzędzia bardzo skuteczne i dużo mi pokazały. Zobaczyłem swój problem z innego punktu widzenia i dzięki temu udało się go rozwiązać. Bardzo się cieszę i polecam. Pani Magda jest bardzo miła i empatyczna. Miałem wrażenie, że doskonale rozumie o czym mówię i było mi bardzo łatwo się przed nią otworzyć. Jak dla mnie Terapeuta z powołania i oby więcej takich osób się zajmowało tą profesją, bo praca z ludźmi to delikatna materia. Polecam!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania