Aktualności

Adresy (2)

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Kraków


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta) (opis) • 240 zł

Konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta) (opis) • 240 zł


Przyjmuję: dorosłych
Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Karta płatnicza, Blik, Revolut, Przelew na konto

Skopiuj link do płatności i opłać pay.psychomedic.pl

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Po opłaceniu wizyty przez pay.psychomedic.pl zadzwonimy do Ciebie aby ustalić najdogodniejszy dla Ciebie kanał konsultacji: telefon, skype, nasza platforma www.psychomedic.online.
W umówionej godzinie oczekuj na połączenie od specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Gotówka, Blik, + 2 więcej
12 370..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz specjalista psychiatra. Swoje doświadczenia zdobywała pracując: - na Oddziale Dziennym Psychiatrii 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikli...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Specjalizacje

 • Psychiatria


Filmy


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Mogilska 21, Kraków

240 zł

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna KrakówMogilska 21, Kraków

240 zł

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Kraków

Pozostałe usługi


Konsultacja online,

240 zł

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Kraków

Skopiuj link do płatności i opłać pay.psychomedic.plKonsultacja online,

240 zł

PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Kraków

Skopiuj link do płatności i opłać pay.psychomedic.pl

1 opinia pacjenta

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Doskonałe podejście do pacjenta, świetnie wytłumaczony sposób leczenia i kroki niezbędne do skutecznej kuracji, szczegółowe odpowiedzi na zadane pytania - gorąco polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam serdecznie

Od dwóch lat odkąd urodziłam dziecko strasznie jestem rozdrażniona i strasznie nerwowa.Wszystko mnie irytuje.
Postaram się opisać swoje problemy od początku i przybliżyć mój problem.W rodzinie od początku była straszna rywalizacja(dokuczanie, dogryzanie, głupie śmianie kto lepsze ma dzieci itp, żadnej pomocy takiej szczerej i bezinteresownej).Zawsze byłam gdzieś tam nerwową osobą i stroniłam od ludzi, ale też wrażliwą (w głębi serca). Ciągłe nerwy w rodzinie i dogadywania itp doprowadziły do tego, że mam nerwicę( nie lubię światła,nauczyłam się chodzić spać o 3 nad ranem i śpię do południa i nadal jestem niewyspana).Może to też przez brak snu?. Też pojawiła mi się fobia na punkcie sprzątania tzn., nie może "kapnąć nawet kropla na podłogę, bo muszę ją zetrzeć. Wszystkie ścieram codziennie i dokładnie myję ,a wcześniej tak nie miałam, gdy chodziłam do gimnazjum czy liceum.(Te objawy, które opisuję nastąpiły tak około rok temu i trwają do dziś, bo taki stres ciągły to towarzyszył mi ciągle, ale teraz pojawiły się te objawy)
Nie mam objawów związanych z żołądkiem, tzn. mam apatyt, nie wymiotuję ani nic, głowa też mnie nie boli.Mam apetyt do jedzenia.

Dzieciństwo wspominam bardzo dobrze wszystko miałam.
Wspomnę też, że nie chcę brać od razu żadnych leków.Dobrze się czuję pod względem fizycznym i jak mam mieć tyle objawów to zrezygnowałam. Do tego opiekuję się małym dzieckiem, nikogo w domu nie ma i nie chcę się aż tak źle czuć...
Nie wiem, czy to też jest istotne ,ale jak byłam mała codziennie jadłam niesamowicie duże dawki słodyczy, chipsów. Mało wartościowych produktów. Mama mówi, że odżywianie źle wpłynęło na mój mózg.
...hmm wspomnę jeszcze, że trzy lata temu robiłam test Wechslera dla dorosłych w Krakowie i wyszła mi inteligencja w skali pełnej- inteligencji powyżej przeciętnej
Na początku myślałam o kupieniu lampy antydepresyjnej czy słuchawek do światło terapii valkee, ale wątpię,żeby pomogły na nerwowość,poza tym są kosmicznie drogie.Nie chcę tez podejmować terapii,bo są bardzo drogie,a zapewne długo trwają,często i nie stać mnie na to.Zaczęłam się zastanawiać,czy nie mam jakiegoś niedoboru czy nadmiaru od strony organizmu?. Zażywam codziennie dawkę 2000j.m wit D3,ale nigdy jej nie oznaczałam we krwi.Słyszałam też,że niedobory wit.B12 powodują spore rozdrażnienie i nerwowość.Robiłam też badania hormonalne takie jak prolaktyna,estradiol,progesteron i testosteron i tylko testosteron wyszedł troszkę zawyżony,ale nie jakoś kosmicznie.U ginekologa też wszystko w porządku.Oznaczałam też magnez,jonogram,kreatyninę,chlorki,mocznik,próby wątrobowe,enzymy trzustkowe,lipidogram, biało,wapń,żelazo,ferrytynę i te badania wszystkie wyszły w normie.Słyszałam też o kapsułkach o nazwie: 5-HTP,że podnoszą poziom serotoniny.Chyba oznaczanie jej nie ma sensu?. Też doradzano mi oznaczyć poziom dheaso4 i kortyzol.Skoro jestem nerwowa,to kortyzol i tak nie wyjdzie zawyżony?. Jest sens badać go naczczo jednorazowo razem z dheaso4?. Ma to jakieś powiązanie do moich stanów nerwowych i trochę depresyjnych? Jakbym mogła prosić o taką naprawdę fachową radę i konkretne sugestię.Starałam się szczegółowo opisać moją osobę

Dziękuję za odczytanie wiadomości i mam nadzieję, że uzyskam od odpowiedz zwrotną;)
Pozdrawiam

Szanowna Pani,
zachęcam do wizyty u psychiatry, który wraz z Panią będzie mógł rozważyć możliwości leczenia. Jeśli nawet nie zdecydowałaby się Pani na leczenie farmakologiczne, to psychiatra może Panią skierować na psychoterapię w ramach NFZ. Kolejki wprawdzie są dłuższe niż prywatnie, ale w Krakowie jest co najmniej kilka placówek świadczących takie usługi i, moim zdaniem, lepiej oczekiwać w kolejce na rozpoczęcie psychoterapii niż nie być wpisanym nigdzie. Sama psychoterapia jest, owszem, procesem dość długotrwałym, ale także mogącym przynieść wymierne korzyści dla Pani samopoczucia.
Z poważaniem,
Magdalena Musak

lek. Magdalena Musak

Mam pytanie związane z nagłym odstawieniem leku, a dokładnie Wenlafaksyny (Oriven) w dawce 150 mg/d. Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie a niestety leki skończyły mi się już teraz. Od paru dni mam ciągłe dreszcze, chwiejne samopoczucie, zdarzyła się także gorączka. Stąd moje pytanie czy takie nagłe odstawienie leku na okres około dwóch tygodni może być groźne?

Takie dolegliwości mogą wystąpić jako objawy odstawienne przy nagłym zaprzestaniu przyjmowania wenlafaksyny. Zwykle są łagodne i przemijają samoistnie, choć są nieprzyjemne.
Z poważaniem,
Magdalena Musak

lek. Magdalena Musak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz specjalista psychiatra. Swoje doświadczenia zdobywała pracując: - na Oddziale Dziennym Psychiatrii 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikli...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Specjalizacje

 • Psychiatria

Staże

 • Praca na Oddziale Dziennym Psychiatrii 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką
 • Praca jako lekarz stażysta SP ZOZ Szpitalu Uniwersyteckiego w Krakowie
 • Szkolenie specjalizacyjne w psychiatrii – Klinika Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Zobacz więcejFilmy


Znajomość języków

Angielski, Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2018 - nagroda zaufania pacjentów w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii Placówka Medyczna
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
Zobacz więcej

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania