lek.

Magdalena Łabędzka

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Seksuolog

40 opinii +dodaj

Absolwentka Wydziału Lekarskiego i Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu i Wydziału Prawa i Administracji (kierunek prawo) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest bardzo wyrozumiała, potrafi wysłuchać i dotrzeć do źródła problemu. Polecam! :)

 • M
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena ŁabędzkaUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Pani doktor jest cierpliwa i skoncentrowana na pacjencie dobrała mi właściwe i pomocne leki czuję się bezpiecznie pod jej opieką

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Łabędzka

  Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor! Czułem sie bardzo dobrze na pierwszej wizycie. Profesjonalne podejscie do pacjenta .Pani Doktor spokojnie wysłuchała mnie i pomogła zrozumieć źródła moich problemów.
  Jak najbardziej polecam :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena ŁabędzkaUsługa: wizyta kolejna

  Dzięki Pani Doktor widzę pozytywne zmiany w swoim życiu. To w tym gabinecie znalazłem zrozumienie, serdeczność, empatię. Dziękuję za pomoc, a wszystkim, którzy jej szukają, polecam wizytę u dr Łabędzkiej.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego CentrumUsługa: kontynuacja leczenia

  Jak zawsze bardzo profesjonalnie i indywidualne podejście do pacjenta. W swoim życiu przez 15 lat odwiedziłam wielu psychiatrów ale Pani doktor jest najlepszym specjalistą u którego się leczyłam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Pani Doktor to wspaniały lekarz, który potrafi wysłuchać i udzielić fachowej wiedzy, nie spogląda na zegarek a całe spotkanie odbywa się w miłej atmosferze.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dobry kontakt z Panią doktor, szczera rozmowa, wizyta jak na pierwszy raz za krótko - pół godziny na dokładny wywiad to za mało dla psychiatry

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Pani doktor podczas wizyty stworzyła przyjazną atmosferę, która pozwoliła mi otwarcie mówić o swoich problemach. Wyjaśniła w sposób skrupulatny na czym będzie polegać leczenie. Pozwoliła mi wierzyć w to, że będzie lepiej.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Serdecznie polecam!
  Niezwykle ciepła, serdeczna i pełna empatii osoba. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i poświęca tyle czasu, ile tego potrzebuje.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Pani dr Magdalena Łabędzka jest bardzo empatyczna. Niezwykle życzliwa pacjentom. Z cierpliwością wysłuchuje problemów. Potrafi dać celne wskazówki i odpowiednio dobrać leki do terapii. Szczerze polecam!!!

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego i Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu i Wydziału Prawa i Administracji (kierunek prawo) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  Ukończyła specjalizację w ramach rezydentury na Oddziale Kobiecym w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z seksuologii w Instytucie Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie.
  Pracuje jako konsultant psychiatra w Szpitalu Miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu oraz Poradni Zdrowia Psychicznego i Przychodni Terapii Uzależnień i Współuzależnień.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski I
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Prawa i Administracji

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl