Od okolo 1,5 roku przyjmuje jako dorosla kobieta leki na adhs. Od okolo roku tyje na potege mimo iz

Od okolo 1,5 roku przyjmuje jako dorosla kobieta leki na adhs. Od okolo roku tyje na potege mimo iz prawie nic nie jem. Tarczyca tshb lekko podwyzszone (5,28) ,i juz nie wiem z kat to sie bierze. Dodam ze nie chodzi o zle odrzywianie ,Alkohol intego typu tematy. Nic. Malo ruchu- tak, ale okay biore te leki, stalam sie "powolna" leniwa,spokojna... Czy medikinet przyjmowany dluzszy czas moze spowodowac tycie/ spowolnienie przemiany materi??? Dziekuje i pozdrawiam.

1 odpowiedź


To niedoczynność tarczycy, proszę skonsultować się z endokrynologiem. Leki na ADHD mają drugorzędne znaczenie.

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.