Adresy (5)

Edwarda Abramowskiego 1/11, Śródmieście, Łódź
Gabinet Edukacji Emocjonalnej


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto
42 291..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 130 zł

Konsultacja online (opis) • 160 zł

Konsultacja psychologiczna • 130 zł +1 więcej

Terapia psychologiczna • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
42 291..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


42 291..... Pokaż numer


Wizyta domowa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto
42 291..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna • od 150 zł

Konsultacja psychologiczna • 160 zł

Konsultacja psychologiczna dzieci • od 150 zł


Aleksandra Tansmana 5/02, Widzew, Łódź
Baby Club Cafe

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto
42 291..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Magdalena Kolasa i jestem psychologiem rodzinnym, trenerem umiejętności psychospołecznych oraz terapeutą Integracji Sensorycznej. Podcz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Problemy wychowawcze
 • Zachowania agresywne
 • Trudności szkolne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • NeuroAffective Relational Model™ (Instytut Terapii Psychosomatycznej, 2018-obecnie)
 • Terapeuta Integracji Sensorycznej (Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej, Warszawa, 2019)
 • Train The Treiner Porozumienie bez przemocy (Collegium Civitas, Warszawa, 2018)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Neuropsychologia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychologia kliniczna

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


130 zł

Konsultacja online

Konsultacja on-line to spotkanie ze mną podczas, którego zapoznaję się z Państwa problemem. Jeśli to możliwe wyjaśniam prawdopodobne przyczyny zaistniałej sytuacji i zastanawiamy się co może ułatwić funkcjonowanie dziecka czy rodziny. Czasem będzie potrzebne więcej niż jedno spotkanie. Najchętniej zapraszam rodziców razem, wtedy zebrany wywiad jest najpełniejszy, co przekłada się na dobranie lepszych i skuteczniejszych sposobów działania przynoszących poprawę. Choć często jest też tak, że rozmawiam tylko z jednym rodzicem.160 zł

Konsultacja online

Konsultacja on-line to spotkanie ze mną podczas, którego zapoznaję się z Państwa problemem. Jeśli to możliwe wyjaśniam prawdopodobne przyczyny zaistniałej sytuacji i zastanawiamy się co może ułatwić funkcjonowanie dziecka czy rodziny. Czasem będzie potrzebne więcej niż jedno spotkanie. Najchętniej zapraszam rodziców razem, wtedy zebrany wywiad jest najpełniejszy, co przekłada się na dobranie lepszych i skuteczniejszych sposobów działania przynoszących poprawę. Choć często jest też tak, że rozmawiam tylko z jednym rodzicem.


Konsultacja psychologiczna


Edwarda Abramowskiego 1/11, Łódź

130 zł

Gabinet Edukacji Emocjonalnej

Pierwsza konsultacja zwykle 90 min./150 zł
Kolejna konsultacja 60 min./120zł
Konsultacja w gabinecie to spotkanie ze mną podczas, którego zapoznaję się z Państwa problemem. Jeśli to możliwe wyjaśniam prawdopodobne przyczyny zaistniałej sytuacji i zastanawiamy się co może ułatwić funkcjonowanie dziecka czy rodziny. Czasem będzie potrzebne więcej niż jedno spotkanie. Najchętniej zapraszam rodziców razem, wtedy zebrany wywiad jest najpełniejszy, co przekłada się na dobranie lepszych i skuteczniejszych sposobów działania przynoszących poprawę. Choć często jest też tak, że rozmawiam tylko z jednym rodzicem.130 zł

Konsultacja online


Narutowicza 42, Łódź

Dowiedz się więcej

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów


od 150 zł

Wizyta domowa


160 zł

Wizyta domowa


Aleksandra Tansmana 5/02, Łódź

od 120 zł

Baby Club Cafe


Aleksandra Tansmana 5/02, Łódź

130 zł

Baby Club Cafe


Konsultacja psychologiczna dzieci


od 150 zł

Wizyta domowa


Aleksandra Tansmana 5/02, Łódź

od 120 zł

Baby Club Cafe

Pozostałe usługi

Diagnoza zaburzeń integracji sensorycznej z opinią


Edwarda Abramowskiego 1/11, Łódź

od 390 zł

Gabinet Edukacji Emocjonalnej

Proces diagnostyczny odbywa się na 3-4 spotkaniach w zależności od ilości danych niezbędnych do diagnozy.

Diagnoza procesów integracji sensorycznej składa się z kilku części:

Wywiad z rodzicami – zebranie dość szczegółowych danych z obszaru zdrowia i rozwoju dziecka. Warto aby rodzice przynieśli ze sobą informacje od innych specjalistów zajmujących się dzieckiem np. neurologa, logopedy, ortoptysty.
Kwestionariusze - rodzice zostają poproszeni o wypełnienie szczegółowych kwestionariuszy, które stanowią dopełnienie procesu diagnostycznego
Próby kliniczne – dziecko wykonuje kilka prostych zadań, które mają na celu wykluczenie lub potwierdzenie występowania u dziecka przetrwałych odruchów, a także sprawdzenie jak wygląda jego napięcie mięśniowe, równowaga, koordynacja czy praca oczu. Próby mają charakter zabawy z dzieckiem.
Testy - wykonuje się je u dziecka od 4 roku życia. Badają one jego koordynację i płynność ruchową ciała, planowanie motoryczne, czucie ciała ( umiejętność zlokalizowania bodźca dotykowego), równowagę oraz pracę rąk. Natomiast w przypadku dzieci poniżej 4 roku życia i tych, wobec których nie można zastosować testów np. z autyzmem, upośledzeniem umysłowym lub nie współpracujących z innych powodów, przeprowadza się badanie przy pomocy prób z obserwacji klinicznej i obserwacji spontanicznej aktywności dziecka na sali terapeutycznej.
Podsumowanie diagnozy - jest to rozmowa z rodzicami na temat wyników diagnozy i wniosków z nich płynących, wyjaśniających zachowanie. Rodzice otrzymują diagnozę na piśmie wraz z zaleceniami do terapii SI.


Konsultacja psychologiczna rodzice


Edwarda Abramowskiego 1/11, Łódź

160 zł

Gabinet Edukacji Emocjonalnej


Terapia psychologiczna


Edwarda Abramowskiego 1/11, Łódź

130 zł

Gabinet Edukacji Emocjonalnej

Prowadzę terapię dzieci i młodzieży oraz terapię rodziny.
Terapia to spotkania mające na celu zmniejszenie lub zniwelowanie trudności, z którymi boryka się rodzina. Razem szukamy przyczyn, rozpoznajemy mechanizm leżący u podstawy pewnych zachowań i ustalamy plan działania, zmierzający do odzyskania równowagi w systemie. Terapia zawsze poprzedzona jest diagnozą.
Terapię opieram na zasobach klientów, moim celem jest wzmocnienie ich potencjału i przywrócenie satysfakcjonujących relacji z samym sobą lub/i między członkami rodziny. W kontakcie z dziećmi priorytetem jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa, tak by czuły się możliwie swobodnie. W moich metodach pracy z nimi przeważa zabawa, gdyż to ona najbardziej wspiera uczenie się. Ze starszymi klientami korzystam także z różnorodnych technik coachingowych. Staram się by spotkania były różnorodne, wnosiły nowe wglądy i przede wszystkim prowadziły do zmiany i założonego celu.130 zł

Konsultacja online

Terapia on-line to spotkania mające na celu zmniejszenie lub zniwelowanie trudności, z którymi boryka się rodzina lub młodzież.
Terapię opieram na zasobach klientów, moim celem jest wzmocnienie ich potencjału i przywrócenie satysfakcjonujących relacji z samym sobą lub/i między członkami rodziny. W kontakcie z dziećmi priorytetem jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa, tak by czuły się możliwie swobodnie. W moich metodach pracy z nimi przeważa zabawa, gdyż to ona najbardziej wspiera uczenie się. Ze starszymi klientami korzystam także z różnorodnych technik coachingowych. Staram się by spotkania były różnorodne, wnosiły nowe wglądy i przede wszystkim prowadziły do zmiany i założonego celu.


Zaświadczenie psychologiczne


Edwarda Abramowskiego 1/11, Łódź

100 zł

Gabinet Edukacji Emocjonalnej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Baby Club Cafe konsultacja psychologiczna dzieci

Do Pani Magdaleny trafiłam z 6letnią córką w związku z jej napadami złości. Pani Magda początkowo rozmawiała ze mną w obecności córki, a później z moją córką już beze mnie. W ciepłej, pełnej zrozumienia i otwartości atmosferze wspólnie analizowały skąd się złość bierze, jak się ją czuję i co można z nią robić żeby ją oswoić. Początkowo moje dziecko było bardzo w nowej sytuacji zestesowane, nie odpowiadała na pytania, chowała się za mną jednak okazało się że propozycja żebym wyszła do innego pomieszczenia bardzo pomogła. Po rozmowie z córką Pani Magda znów zaprosiła mnie i przestawiła swoje spostrzeżenia i pomysły na dalszą pracę z dzieckiem w domu. Bardzo polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Edukacji Emocjonalnej konsultacja psychologiczna

Pani Magdalena jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, przyjazną oraz empatyczną.
Bardzo opanowana z niezwykłym wyczuciem.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Baby Club Cafe konsultacja psychologiczna

Wizyty przebiegają w pozytywnej atmosferze, czuję zaangażowanie ze strony Pani Kolasy. Bardzo polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Edukacji Emocjonalnej konsultacja psychologiczna

Pani Magdalena wspaniała i ciepła osoba. Czas nam zleciał niesłychanie szybko. Polecamy serdecznie Panią Magdalenę.

mgr Magdalena Kolasa

Dziękuję Państwu za polecenie. Z wzajemnością :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Magdę po urodzeniu syna. Było to 10 spotkań które zrewolucjonizowało moje podejście do rodzicielstwa. Warsztaty były prowadzone w sposób klarowny, z empatia do każdego uczestnika, w zaufaniu i uważności. Polecam współpracę z Magdą. Jest specjalistką w swojej dziedzinie. Chętnie słucha i wspiera rodziców. Dzieli się też doświadczeniem potrójnego macierzyństwa.

mgr Magdalena Kolasa

Mamo, dziękuję bardzo za rekomendację. Cieszę się, że widzisz zmianę, która jest dla Ciebie cenna. Do zobaczenia znów :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Pierwsze wrazenie to bardzo sympatyczna i mila osoba. Rozmowa z Pania Magda przebiega w milej atmosferze nie jest stresujaca lub w zaden sposob krempujaca. Po pierwszej wizycie i rozmowie z Pani Magda zacheca ona do wdrozenia roznych waznych metod ktore moga nam bardzo pomoc i przyniesc oczekiwany efekt. Napewno bedziemy kontynuowac z Pania Magda terapie.

mgr Magdalena Kolasa

Bardzo miło czytać taką opinię. Dziękuję :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Edukacji Emocjonalnej konsultacja psychologiczna

Pani Magda wykazala sie podczas wizyty umiejetnoscia uwaznego sluchania, empatia oraz celnymi wnioskami sklaniajacych do refleksji.

mgr Magdalena Kolasa

M. dziękuję bardzo za podzielenie się swoją opinią.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Edukacji Emocjonalnej konsultacja psychologiczna rodzice

Wspaniała, cudowna osoba, która naprawdę kocha pomagać innym. Do tego merytoryczna, słuchająca, wspólnie poszukująca rozwiazania trudnych sytuacji rodzinnych. Nam bardzo pomogła. Dziękujemy i polecamy gorąco.

mgr Magdalena Kolasa

Dziękuję bardzo za tak ciepłe słowa. Cieszę się, że spotkanie przyniosło więcej spokoju i ulgę.

Serdecznie pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Edukacji Emocjonalnej konsultacja psychologiczna

Pani Magdalena to bardzo empatyczna i pełna ciepła osoba, wysłuchała mnie oraz partnera dała dużo wskazówek. Czuliśmy się bardzo dobrze na wizycie. Wizyta dotyczyła dziecka a rady Pani Magdaleny wprowadzone w życie faktycznie pomagają. Napewno wrócę jeszcze do Pani Magister. Polecam w 100%

mgr Magdalena Kolasa

Pani Klaudio dziękuję bardzo za opinię, daje mi ona sens mojej pracy. Cieszę się, że konsultacja była pomocna i widzą Państwo zmianę.
Do zobaczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Magdalena budzi zaufanie oraz stwarza przyjazną, miłą atmosferę podczas rozmowy. Daję poczucie zrozumienia i akceptacji. Przede wszystkim jednak przekazuje pomocne rady, polecam.

mgr Magdalena Kolasa

Pani Agato dziękuję za rekomendację. Ważne dla mnie jest, że poczuła się Pani zrozumiana i uzyskała wsparcie, które było pomocne.
Pozdrawiam ciepło.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Magdalena Kolasa i jestem psychologiem rodzinnym, trenerem umiejętności psychospołecznych oraz terapeutą Integracji Sensorycznej. Podcz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Problemy wychowawcze
 • Zachowania agresywne
 • Trudności szkolne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • NeuroAffective Relational Model™ (Instytut Terapii Psychosomatycznej, 2018-obecnie)
 • Terapeuta Integracji Sensorycznej (Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej, Warszawa, 2019)
 • Train The Treiner Porozumienie bez przemocy (Collegium Civitas, Warszawa, 2018)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Neuropsychologia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychologia kliniczna


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania