Mgr

Magdalena Głodek-Marciniak

Dietetyk, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ułożenie jadłospisu pozwalającego na regularne jedzenie bez podjadania

  Dla wszystkich którzy potrzebują zmiany nawyków żywieniowych oraz poprawy własnego samopoczucie polecam konsultacje z Panią dietetyk. W formie on-line jest to możliwe a nawet bardziej motywujące. Przepisy i porady idealnie dobrane do moich upodobań żywieniowych oraz potrzeb. Polecam nie na co zwlekać zycie ma sie tylko jedno ;)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W celu umówienia się ze mną na wizytę proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy magda@pogromcykilogramow.pl. Więcej informacji www.pogromcykilogramow.pl

   Jestem dietetykiem klinicznym i sportowym z zacięciem psychologicznym. Moją działalność możesz obserwować na stronie www.pogromcykilogramow.pl oraz na facebook'u "Pogromcy Kilogramów"

   Swoje wykształcenie i tytuł magistra dietetyki zdobywałam na Uczelni Medycznej Collegium Medicum w Bydgoszczy. W Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ukończyłam studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka w Warszawie. Poza zdrowym sposobem odżywiania propaguję aktywność fizyczną będąc instruktorem fitness i trenerem personalny. Dietetyka i sport to dziedziny, które ciągle się rozwijają dlatego, żeby być jak najlepszym specjalistą szkolę się na kursach i konferencjach tematycznych.
   Doświadczenie zdobywałam będąc dietetykiem w Szwajcarsko- Polskim programie realizowanym w ramach projektu „Od- wagi" w Bydgoszczy oraz Ciechocinku. Pracowałam jako trener personalny i instruktor fitness w Hotelu SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.
   Na co dzień prowadzę własną Poradnię Zdrowego Odżywiania "Pogromcy Kilogramów we Wrocławiu oraz pracuje jako instruktor i trener w Aquapark Wrocław.

   Zapraszam na facebook, gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata dietetyki i treningów : https://www.facebook.com/pogroomcykilogramow oraz na stronę internetową www.pogromcykilogramow.pl

  Usługi

  Fizjo Sport Med , "Pogromcy Kilogramów"

  ul. życzliwa 13 c, Krzyki, 50-539 Wrocław, dolnośląskie

  Wizyta kontrolna od 120 zł
  Zakupy z dietetykiem (60 min.) 40 zł
  Tworzenie indywidualnego planu żywienia + suplementacji od 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ułożenie jadłospisu pozwalającego na regularne jedzenie bez podjadania

   Dla wszystkich którzy potrzebują zmiany nawyków żywieniowych oraz poprawy własnego samopoczucie polecam konsultacje z Panią dietetyk. W formie on-line jest to możliwe a nawet bardziej motywujące. Przepisy i porady idealnie dobrane do moich upodobań żywieniowych oraz potrzeb. Polecam nie na co zwlekać zycie ma sie tylko jedno ;)

  • G
   Lokalizacja: Fizjo Sport Med , "Pogromcy Kilogramów"Usługa: konsultacje dietetyczne

   Pełen profesionalizm, bardzo pozytywne efety. Po miesiącu waga poleciała 4kg, drugi miesiąc 3 i dalej spada :)Dieta dostosowana do indywidualnych upodobań i potrzeb, więc generalnie nawet nie dużym wysiłkiem. Do tego wszystkiego miła atmosfera. Czego trzeba więcej? Polecam każdemu jak złoto!

  • O
   Lokalizacja: Fizjo Sport Med , "Pogromcy Kilogramów"Usługa: konsultacje dietetyczne

   Bardzo polecam!
   Przede wszystkim bardzo empatyczna i uśmiechnięta. Magdalena bardzo rzeczowo doradza, najpierw kieruje na badania, na podstawie których układa dietę. Gorąco polecam ;)

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Kompetentna osoba o dużej wiedzy z zakresu dietetyki oraz dietetyki dla osób z chorobami nowotworowymi. Uważnie słucha uwag swoich podopiecznych dzięki czemu jest bardzo pomocna.
   Jestem wdzięczna za Jej pomoc w opracowaniu diety dla mojej mamy, która od kilku lat walczy z nowotworem.
   Serdecznie polecam konsultację.

  • A

   pełen profesjonalizm, niesamowita wiedza, indywidualne podejście. oprócz tego, że dostałam przepisy dopasowane do mnie, to jeszcze wiele kwestii pani Magda mi wytłumaczyła i teraz sama mogę świadomie wybierać zdrowe produkty. czuję się dużo lepiej i zdrowiej. polecam!

  • W

   Bardzo dobra dietetyczka, Wcześniej próbowałam wielu innych diet dostępnych w internecie, ale jak się przekonałam diety dla wszystkich są do niczego. Magda podchodzi do każdego indywidualne i dietę dobiera pod konkretną osobę po zapoznaniu się z podstawowymi wynikami badań. Najlepiej o jej diecie świadczy to, że mimo iż ją odstawiłam na okres wakacji to żaden z moich licznie utraconych kilogramów nie powrócił :).

  • E

   Rzeczowa i doświadczona dietetyczka, a do tego bardzo miła i sympatyczna osoba. Potrafi zmotywować do działania, ale i skupia się na indywidualnych potrzebach swoich pacjentów. W moim przypadku pozytywne efekty zmian nawyków żywieniowych były już widoczne po 2 tygodniach stosowania diety. Polecam gorąco :)

  • K

   dietetyk z pasja którego mogę polecić z całego serca! w pełni zaangażowana w swoją prace, mobilny kontakt nie stanowi problemu oraz wsparcie, które w tych "trudnych" momentach jest bardzo ważne. indywidualny jadłospis który wspólnie ustaliłyśmy, smaczny i prosty w wykonaniu wiele przepisów wykorzystuje do dziś i najważniejsze.. to uczucie gdy wchodzisz na wagę a kilogramów jest coraz mniej... :)

  • M

   fajna atmosfera i pelna profeska, wszystko jasno wytłumaczone, a w razie nie jasności zawsze można spokojnie porozmawiać i wspólnie ułożyć plan;) polecam!!!

  • P

   Najlepszy dietetyk z pasją. Do każdego podchodzi indywidualnie. Przed przystąpieniem do prowadzenia swojego klienta przeprowadza z nim dokładny wywiad oraz kieruje na odpowiednie badania w celu wybrania odpowiedniej diety- pełen profesjonalizm Polecam!