Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

(81 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

Legnicka 51/53

54-203 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Łoboś konsultacja dietetyczna

  Dzięki Pani Paulinie w ciągu 3 miesięcy udało mi się schudnąć blisko 20 kg. Konsultacja z nią odbyła się w przyjemnej atmosferze. Dieta została ułożona mając na uwadze moje wyniki badań oraz choroby z którymi się zmagam. Polecam wizyty u tej Pani dietetyk.

  mgr Paulina Łoboś

  Panie Tomaszu, serdecznie dziękuję za tę pozytywną opinię! Gratuluję sukcesów i życzę wszystkiego dobrego :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Karolina Gowans konsultacja onkologiczna

  Mimo braku specjalizacji w danym temacie lekarz nakierował mnie co mogę zrobić dalej. Dostałam potrzebne skierowania i polecenia innych specjalistów.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Łoboś konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Pani Paulina jest bardzo ciepłą, pozytywną i otwartą osobą. Wykazuje się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem w to, co robi. Pani Paulina od pierwszej wizyty zaraża niesamowitą energią i w pełni mobilizuje do działania! Polecam wizytę u tej Pani dietetyk z całego serca :)

  mgr Paulina Łoboś

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa! Pozdrawiam Panią serdecznie i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Do zobaczenia wkrótce! :)

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Łoboś konsultacja dietetyczna

  Pani Paulina ma nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też potrafiła przenieść ją do praktyki i odpowiednio dostosować do moich indywidualnych cech :) Na każde moje pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź, a jednocześnie wyjaśnienia były przedstawione na tyle przystępnie, nie miałam problemów ze ich zrozumieniem. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, w której łatwo było się odprężyć.
  Jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy dietetyka - na pewno wrócę do Pani Pauliny :)

  mgr Paulina Łoboś

  Pani Julio, bardzo serdecznie dziękuję za te miłe słowa! Życzę Pani wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za realizację Pani celów :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Siembiga konsultacja ginekologiczna

  Nie mam swojego lekarza ginekologa a do Pana doktora trafiłam dlatego, ze przyjmuje w godzinach wieczornych. Przed gabinetem czekając na wizytę przeczytałam wszystkie opinie i dziwie się, ze znalazło się tu kilka pozytywów. Chwile później na własnej skórze odczułam bolesne badanie i niemiły, podniesiony ton rozmowy. Nie odpowiadał na zadawane pytania, tylko w kółko powtarzał jedno zdanie. Nie wyniosłam nic z tej wizyty poza niemilym wspomnieniem. Stanowczo odradzam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Jarosław Witkowski konsultacja ortopedyczna

  Pełen profesjonalizm, dużo empatii, trafna diagnoza. Polecam szczerze wizytę u Pana Doktora Witkowskiego.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Gowans konsultacja onkologiczna

  Tak zaangażowanego i empatycznego lekarza który słucha co pacjent ma do powiedzenia, szczegółowo analizuje wyniki i objawy oraz fachowo objaśnia dalszy tok postępowania dawno nie spotkałem. Z czystym sumieniem polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Łukasz Janeczko USG tarczycy

  Bardzo rzeczowy, konkretny lekarz, z trafnym podejściem do pacjneta. Słucha, dokładnie objasnia wyniki badania. Wszytko, czego można oczekiwać od lekarza, Pana Łukasza cechuje.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Kałwak-Jastrzębska konsultacja pulmonologiczna

  Druga wizyta u Pani doktor w Lux med, mimo zrobionych badań - Pani doktor nie postawiła diagnozy. Potrzeba "wyciągania" informacji od Pani doktor, brak konkretnych odpowiedzi, a co najważniejsze dalej bez postawionej diagnozy. To już druga moja wizyta i nie spełniła moich oczekiwań - musze udać się do innego pulmunologa, aby postawił diagnoze.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Janeczko USG tarczycy

  Doktor Janeczo jest fantastycznym radiologiem, z przemiłym podejściem do pacjenta, badanie przeprowadzone profesjonalnie, dokładne pomiary, po badaniu otrzymałam wszystkie informacje o wyniku i dalszym postępowaniu; w pełni zgadzam się z pozytywnymi opiniami, pan Doktor to złoty człowiek! Ponadto, przypadkowo wmieszany w sytuację, pan Doktor był niezwykle pomocny w moich późniejszych problemach z otrzymaniem innych (niezwiązanych z wizytą) wyników badań, za co serdecznie Panu raz jeszcze dziękuję!!! Wizytę u doktora Janeczko polecam z ręką na sercu, zaangażowany, empatyczny i pomocny lekarz.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania