Dr n. med.

Magdalena Doroszyńska-Tomczyk

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Trafiłam do pani doktor z powodu nieustannych angin i stale powiększonego jednego migdałka. Zdecydowałyśmy o ich wycięciu. Pani doktor prowadziła mnie od początku do końca. To ona zakwalifikowała mnie na zabieg, przeprowadziła ten zabieg, a później przyjęła na wizytę kontrolną. Po zabiegu dzwoniła i dopytywała czy wszystko w porządku i na bieżąco ustawiała leki.
  Pełen profesjonalizm, a także delikatność i troska. Pani doktor to lekarz z prawdziwego powołania!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Trafiłam do pani doktor z powodu nieustannych angin i stale powiększonego jednego migdałka. Zdecydowałyśmy o ich wycięciu. Pani doktor prowadziła mnie od początku do końca. To ona zakwalifikowała mnie na zabieg, przeprowadziła ten zabieg, a później przyjęła na wizytę kontrolną. Po zabiegu dzwoniła i dopytywała czy wszystko w porządku i na bieżąco ustawiała leki.
   Pełen profesjonalizm, a także delikatność i troska. Pani doktor to lekarz z prawdziwego powołania!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do pani doktor trafiłam z synem 5 lat temu. Wydawało mi się, że dziecko traci słuch, a inni lekarze zbywali mnie. Pani doktor wysłuchała mnie , postawiła diagnozę, zleciła zabieg laryngologiczny, pistony w uszach i wszystko wróciło do normy. Kilka dni temu odwiedziłam panią ponownie. Trafiłam z synem z bólem ucha. Wszystko odbyło się sprawnie, jak za poprzednim razem. pani doktor bardzo profesjonalnie wykonuje swoja pracę. Wyróżnia się szczególnym podejściem do dzieci tych małych i nieco większych. Syn ma 13 lat, a mimo to każda wizyta u lekarza to prawdziwe wyzwanie. Mama Bartka. Inowrocław

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: 3. migdał, bardzo częste intencje górnych dróg oddechowych

   Pani Doktor jest szczegółowym i kompetentnym specjalistą, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Stały kontakt z Panią Doktor w chwilach okrutnego kaszlu był dla mnie dodatkowym plusem podczas leczenia córki.
   Teraz sama rowniez korzystam z wizyt u p. Doktor.
   Polecam!!!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie migdałków

   Witam. Pani Magda Doroszyńska- Tomczyk to lekarz godny polecenia!! Miałam zabieg usuwania migdałków podniebiennych prywatnie w klinice Gizińscy w Bydgoszczy. Zabieg odbył sie w znieczuleniu ogólnym. Po zabiegu pare dni i doszłam do siebie. Polecam każdemu Pania Doktor jest super!!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do pani dr Doroszyńskiej-Tomczyk trafiłem z następującymi objawami stale zatkany nos,problemy z prawidłowym oddychaniem, częste infekcje górnych dróg oddechowych. Po precyzyjnych badaniach okazało się,że mam przerost małżowin nosowych i skrzywioną przegrodę nosową. Zostałem zakwalifikowany do zabiegu, który odbył się 5 tygodniu temu i już odczuwam znaczną poprawę w oddychaniu- duży komfort. Polecam na 100% panią laryngolog. Pełen profesjonalizm. :) Zadowolony pacjent.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Krwotoki z nosa

   Lekarz godny polecenia! Do Pani doktor trafiłam z 7 letnia córka z częstymi krwotokami z nosa . Po przebadaniu okazało się ze to wina naczynka. Pani doktor wprowadziła leczenie. Naczynko się wchlonęlo i obeszło się bez zabiegu. Super podejście do dziecka ,szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Moja córka wchodziła do gabinetu bez strachu. Dziękuję Pani doktor! Mama Wikorii D.

  • P

   Do pani doktor trafiliśmy z 3 letnim synem zupełnie przypadkiem - nasz lekarz prowadzący miał akurat urlop, a do pani dr był najbliższy wolny termin. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci, jest jedynym lekarzem, któremu syn bardzo chętnie pokazuje nos, uszy, gardło. Jeśli chodzi o leczenie zapaleń ucha, między chorobami są coraz większe przerwy. W końcu widzimy światełko w tunelu. Nie zawsze kończy się antybiotykiem - jeśli jest szansa pomóc w innym sposób, pani doktor z sukcesem włącza krople. O pełnym profesjonalizmie pani doktor świadczy pełen korytarz osób, stałych pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci. Polecam w 100%!

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usuwanie korków woskowych

   Pani Magdalena - lekarz na medal! I to złoty☺️ Ma wspaniałe podejście do dzieci. W przypadku naszej córki postawiła fachową i precyzyjną diagnozę. Wypracowaliśmy metody postępowania z przypadłością naszego dziecka. Również dla nas rodziców Pani doktor nie żałuje cierpliwości i wsparcia. To wszystko sprawia, że nasza córka nie boi się kolejnych wizyt i ciepło mówi o swojej Pani doktor. Pani Magdaleno jesteśmy bardzo wdzięczni.
   Rodzice Dominiki M.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie migdałków

   Niewielu jest takich lekarzy, których można polecić z czystym sumieniem dla mnie i mojej córki jest to napewno pani Magda. Niezwykle wrażliwa, empatyczne, serdeczna przy tym bardzo rzeczowa i niezwykle oddana swoim pacjentom osoba. Merytorycznie przygotowana do zawodu jak mało kto. Polecam bardzo, bardzo gorąco każdemu rodzicowi, który chciałby oddać swoje dziecko w jak najlepsze ręce.

  • Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia Bartodzieje w BydgoszczyUsługa: badanie słuchu

   u syna stwierdzono wysiękowe zapalenie ucha co spowodowane było przerostem trzeciego migdałka, Pani doktor od razu praktycznie po zleceniu jeszcze badań słuchu tympanometrem zaleciła wycięcie trzeciego migdałka, zabieg odbył się sprawnie jak i dwie wizyty poprzedzające go, Pani doktor to bardzo wykwalifikowany lekarz z dużym doświadczeniem, a do tego bardzo ciepła i miła osoba, gorąco polecam