lek.

Magdalena Chylińska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z zakresu neurologii uzyskała w 2012 r. Posiada licencję elektromiografisty wydaną przez Polskie Towarzystwo Neurologii Klinicznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
    Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja neurologiczna

    Polecam Panią doktor, bardzo miła, dokładna, wszystko doskonale tłumaczy i nic nie bagatelizuje. Poleca ewentualnych dalszych specjalistów. Cena bardzo przystępna a wizyta trwa tyle ile to wymaga. Gorąco polecam

  • B
    Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

    Pani dr. dokładnie zapoznała się z historią mojej choroby i przeprowadziła niezbędne badania w gabinecie. Dodatkowo zleciła szereg badań diagnostycznych w celu znalezienia/wykluczenia przyczyny mojej choroby. Wizyta odbyła się o umówionej godzinie, w profesjonalniej atmosferze. Oceniam pozytywnie.

  • C
    Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: zawroty głowy

    Zgłosiłam się z zawrotami głowy. Pani doktor to cierpliwy i bardzo dokładny lekarz, wysłuchała mnie i udzieliła fachowej porady. Wytłumaczyła na czym polega mój problem i co mam dalej robić. Dziękuję Pani za pomoc.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja neurologiczna

    To była moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta u Pani Chylińskiej.
    Bardzo miły, cierpliwy i przyjaźnie nastawiony do pacjenta lekarz.
    Dostałam fachową pomoc!
    Polecam w 100%.

  • C
    Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
    Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: Zaburzenia pamięci, neuralgia n.V

    Moim zdaniem istotą pozbycia się dolegliwości jest w 99% profesjonalna, jednoznaczna i trafna diagnoza.
    W neurologii, ze względu na stopień rozległości i skomplikowania tej dziedziny, jest to - w moim odczuciu - sprawą trudną, i taką umiejętność posiadają jedynie profesjonaliści, którzy doszli do takiego poziomu rozumienia swojej dziedziny,
    że zagadnienia skomplikowane potrafią tak uprościć , że widzą je jako proste , i to w sposób bezbłędny. Taką umiejętność mogą posiadać jedynie eksperci i profesjonaliści .

    Mam odczucie, że do grupy takich lekarzy należy dr Chylińska.

    Jestem usatysfakcjonowany wizytą u Pani dr Chylińskiej.
    W moim odczuciu to bardzo dobry neurolog. Wysoki poziom profesjonalizmu, poszukujący samej istoty procesu chorobowego. Nie widać u Niej ucieczki w efemeryczną psychiatrię, co jest częstą ucieczką mniej kompetentnych lekarzy.
    Jej badania i wywiad idą w kierunku wyszukania prawdziwych, biologicznych źródeł neurologicznych dolegliwości.

    Dodatkowo dr Chylińska posiada rzadką cechę bycia lekarzem zainteresowanym profesjonalizmem i szybkością diagnozowania procesu chorobowego, a nie jak w przypadku wielu specjalistów lekarzem-bankierem, dla których ich specjalizacja bankowości jest bardziej cenną od znajomości własnego zawodu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z zakresu neurologii uzyskała w 2012 r. Posiada licencję elektromiografisty wydaną przez Polskie Towarzystwo Neurologii Klinicznej. Ma 7 letni staż pracy w pracowni EMG/ ENG/ PW.
    Zawodowo związana jest z Kliniką Neurologii Dorosłych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
    Jest współautorem podręcznika „Neurologia kliniczna w Praktyce” pod redakcją R Mazura. Publikacje w Neurologii Praktycznej. Strefy szczególnego zainteresowania medycznego to uszkodzenia obwodowego układu nerwowego, polineuropatie, mononeuropatie, diagnostyka zespołów z ucisku (zespól cieśni nadgarstka itd.), diagnostyka chorób pierwotnie mięśniowych (m.in zapalenia mięśni, dystrofie), schorzeń motoneuronu (stwardnienie zanikowe boczne). Diagnostyka i leczenie chorób demielinizacyjnych, padaczek.

Specjalizacje

  • Neurologia

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

  • „Neurologia kliniczna w Praktyce” pod redakcją R Mazura. Wyd. Aspektpress 2016.
  • Neurologia Praktyczna 6/2015, "Neurological involvement in Sjögren’s syndrome" M. Domżalska, M. Wiglusz, M.Chylińska, M. Siemiński, Z. Czuszyńska, Z. Zdrojewski