lek.

Magdalena Chylińska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
176 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z zakresu neurologii uzyskała w 2012 r. Posiada licencję elektromiografisty wydaną przez Polskie Towarzystwo Neurologii Klinicznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pani dr. dokładnie zapoznała się z historią mojej choroby i przeprowadziła niezbędne badania w gabinecie. Dodatkowo zleciła szereg badań diagnostycznych w celu znalezienia/wykluczenia przyczyny mojej choroby. Wizyta odbyła się o umówionej godzinie, w profesjonalniej atmosferze. Oceniam pozytywnie.

 • C
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: zawroty głowy

  Zgłosiłam się z zawrotami głowy. Pani doktor to cierpliwy i bardzo dokładny lekarz, wysłuchała mnie i udzieliła fachowej porady. Wytłumaczyła na czym polega mój problem i co mam dalej robić. Dziękuję Pani za pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja neurologiczna

  To była moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta u Pani Chylińskiej.
  Bardzo miły, cierpliwy i przyjaźnie nastawiony do pacjenta lekarz.
  Dostałam fachową pomoc!
  Polecam w 100%.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: Zaburzenia pamięci, neuralgia n.V

  Moim zdaniem istotą pozbycia się dolegliwości jest w 99% profesjonalna, jednoznaczna i trafna diagnoza.
  W neurologii, ze względu na stopień rozległości i skomplikowania tej dziedziny, jest to - w moim odczuciu - sprawą trudną, i taką umiejętność posiadają jedynie profesjonaliści, którzy doszli do takiego poziomu rozumienia swojej dziedziny,
  że zagadnienia skomplikowane potrafią tak uprościć , że widzą je jako proste , i to w sposób bezbłędny. Taką umiejętność mogą posiadać jedynie eksperci i profesjonaliści .

  Mam odczucie, że do grupy takich lekarzy należy dr Chylińska.

  Jestem usatysfakcjonowany wizytą u Pani dr Chylińskiej.
  W moim odczuciu to bardzo dobry neurolog. Wysoki poziom profesjonalizmu, poszukujący samej istoty procesu chorobowego. Nie widać u Niej ucieczki w efemeryczną psychiatrię, co jest częstą ucieczką mniej kompetentnych lekarzy.
  Jej badania i wywiad idą w kierunku wyszukania prawdziwych, biologicznych źródeł neurologicznych dolegliwości.

  Dodatkowo dr Chylińska posiada rzadką cechę bycia lekarzem zainteresowanym profesjonalizmem i szybkością diagnozowania procesu chorobowego, a nie jak w przypadku wielu specjalistów lekarzem-bankierem, dla których ich specjalizacja bankowości jest bardziej cenną od znajomości własnego zawodu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z zakresu neurologii uzyskała w 2012 r. Posiada licencję elektromiografisty wydaną przez Polskie Towarzystwo Neurologii Klinicznej. Ma 7 letni staż pracy w pracowni EMG/ ENG/ PW.
  Zawodowo związana jest z Kliniką Neurologii Dorosłych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Jest współautorem podręcznika „Neurologia kliniczna w Praktyce” pod redakcją R Mazura. Publikacje w Neurologii Praktycznej. Strefy szczególnego zainteresowania medycznego to uszkodzenia obwodowego układu nerwowego, polineuropatie, mononeuropatie, diagnostyka zespołów z ucisku (zespól cieśni nadgarstka itd.), diagnostyka chorób pierwotnie mięśniowych (m.in zapalenia mięśni, dystrofie), schorzeń motoneuronu (stwardnienie zanikowe boczne). Diagnostyka i leczenie chorób demielinizacyjnych, padaczek.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • „Neurologia kliniczna w Praktyce” pod redakcją R Mazura. Wyd. Aspektpress 2016.
 • Neurologia Praktyczna 6/2015, "Neurological involvement in Sjögren’s syndrome" M. Domżalska, M. Wiglusz, M.Chylińska, M. Siemiński, Z. Czuszyńska, Z. Zdrojewski