Adresy (2)

ul Kolejowa 47a/111, Wola, Warszawa
Gabinet Psychoterapii Integrum


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numer


Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

O płatność przelewem proszę po zakończeniu wizyty poprzez WhatsApp/Skype, lub telefonicznej. Nr konta prześlę Państwu SMS-em w dniu wizyty, w wiadomości przypominającej o wizycie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry! Jestem psychologiem i psychoterapeutą integracyjnym. Jestem przekonana, że każdy człowiek posiada zdolność radzenia sobie z trudnościami,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacje/Psychoterapia online

50 minutowa konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna


ul Kolejowa 47a/111, Warszawa

120 zł

Gabinet Psychoterapii Integrum

50-minutowa konsultacja psychoterapeutyczna

Pozostałe usługi

Psychoterapia dorosłych


ul Kolejowa 47a/111, Warszawa

120 zł

Gabinet Psychoterapii Integrum

50-minutowa sesja psychoterapeutyczna (dla osób po odbytych konsultacjach)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetny kontakt przed wizytą. Profesjonalnie, szczerze i miło podczas. Szczerze polecam Panią Magdę zarówno jako lekarza jak i człowieka.

mgr Magdalena Borkowska

Panie Barnabo, dziękuję za Pana opinię. Życzę wytrwałości i dobrych wyborów :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integrum konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Magda jest bardzo profesjonalna osobą. Pokierowała mnie dalej z moim problemem. Czułam się zaoopiekowana również po wizycie.
Polecam gorąco, osoba z powołaniem do tego zawodu. :)

mgr Magdalena Borkowska

Dziękuję za Pani opinię. Mam nadzieję, że Pani droga poprowadzi ku temu, co najbardziej potrzebne :) Trzymam kciuki!


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem po pierwszym spotkaniu z p. Magdaleną i zgadzam się z każdą pozytywną opinią, jak została napisana po podobnym spotkaniu. P. Magdalena potrafi słuchać i świetnie rozumie to, co próbuje się powiedzieć, nawet jeśli wypowiedź pacjenta to chaos :) Można poczuć się jak na spotkaniu przy kawie z przyjaciółką, a nie jak podczas spotkania ze specjalistą. P. Magdalena potrafi zadawać właściwe pytania, które pomagają w zrozumieniu samego siebie. Gorąco polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pierwszy raz, Wiec narazie pierwsze wrażenie bardzo dobre :) Osoba profesjonalna, jednocześnie ludzka i naturalna.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integrum konsultacja psychologiczna

Poszlam z konkretnym pytaniem i Pani Magdalena dzieki swojej wiedzy i doswiadczeniu, wsparla mnie w odnalezieniu na nie odpowiedzi. Po tej wizycie postrzegam Pania Magdalene jako osobe uczciwa (kierowala sie moim dobrem) i zdecydowanie godna polecenia.

mgr Magdalena Borkowska

Serdecznie dziękuję Pani za opinię. Mam nadzieję, że rozwiązania które wspólnie wypracowałyśmy przyniosą Pani ulgę.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integrum

Serdecznie polecam każdej osobie, która zastanawia się nad wizytą u specjalisty. Od samego początku w obecności Pani psycholog czułam się rozumiana. Dostałam cenne wskazówki na przyszłość, dzięki którym czuję się lepiej oraz zaczynam radzić sobie ze swoim problemem. Atmosfera była bardzo sympatyczna i ciepła, a więc szczególnie polecam osobom, które obawiają się swojej pierwszej wizyty. Pozdrawiam

mgr Magdalena Borkowska

Dziękuję za podzielenie się opinią. Bardzo miło mi słyszeć, że stawia Pani czoła swoim wyzwaniom i walczy z trudnościami - trzymam mocno kciuki za dalszą drogę. Pozdrawiam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Rewelacyjna Pani psycholog. Z całego serca polecam. Rzetelna i kompetentna osoba, znająca się na swojej pracy.

mgr Magdalena Borkowska

Dziękuję Pani za opinię, pozdrawiam i życzę powodzenia na dalszej drodze ku lepszemu!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychologiczna

Jestem zadowolony z wizyty. Pani Borkowska była zainteresowana moją historią. Umiała świetnie odczytać emocje, nawet jeśli mi trudno było je nazwać co mnie zdziwiło i dopytać tak, że doszliśmy do sedna sprawy. Myślę, że można ją polecić.

mgr Magdalena Borkowska

Panie Krystianie dziękuję za podzielenie się tą opinią i życzę powodzenia w dalszym rozwoju


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Psycholog była konkretna i zrozumiała to o czym mówiłem. Jest kompetentna - oprócz psychologicznych spraw, doradziła mi badania i konkretną medyczną konsultację w związku z tym co mi przeszkadza. Mysle że podeszła do mnie kompleksowo. Dobrze mi się z Panią Psycholog rozmawiało. Polecam.

mgr Magdalena Borkowska

Dziękuję Panu za opinię. Trzymam kciuki za Pana drogę do zdrowia.


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu pomoc psychologiczna - po warsztatach

Pani Psycholog była dla mnie bardzo delikatna, wysłuchała mojego problemu i w krótkim czasie podpowiedziała kilka rzeczy, które pomogły mi zrozumieć zachowanie córki. Zadawała pytania jakoś tak, że sama zobaczyłam problem z drugiej strony. Myślę że pomogło mi też to że Pani Doktor jest spokojną, ciepłą osobą.

mgr Magdalena Borkowska

Dziękuję za opinię Pani Halino. Cieszę się, że widzi Pani efekty naszego spotkania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Staram się z mężem o dziecko półtora roku. Zrobiliśmy badania i moje badania wyszły dobrze, natomiast mężowi wyszła słaba ruchliwosc plemników i 1%prawidlowych plemników natomiast sama ilość jest bardzo duza. Jesteśmy w trakcie leczenia. Kiedy słyszę tylko, ze ktoś jest w ciąży, że ktoś urodzil lub głupie komentarze kiedy będziemy mieć dziecko to się załamuje i potrafię płakać cały dzień tak bardzo chce mieć własne dziecko.. Jak sobie z tym poradzić?

  Pani sytuacja jest bardzo trudna. Słyszę, że jest w Pani wiele napięcia i rozgoryczenia, smutku, a także oczekiwania. Myślę, że w tej sytuacji mogłaby pomóc Pani praca z psychoterapeutą. Tak mocne emocje i życie w napięciu mogą Państwu dodatkowo utrudniać zajście w ciążę, wpływać na Państwa związek, wiec warto zaopiekować się również tą sferą życia. Pozdrawiam - Magdalena Borkowska

  mgr Magdalena Borkowska

 • Od dawna nie mogę dogadać się z moją mamą, mimo, że jestem dorosłą, dojrzałą kobietą. Non stop się kłócimy. Miałam ojca alkoholika, który przez 25 lat znęcał się nad rodziną, aż w końcu popełnił samobójstwo. Mama co każdy weekend również była pijana i głośno krzyczała w pokoju za ścianą zakłócając ciszę nocną do samego. Była przy tym bardzo nerwowa . Biła mnie kablem, pasem lub skakanką. Mama od 40 lat jest uzależniona od relanium, tylko nie wiem jak ten lek działa, skoro po tym leku jest jeszcze bardziej nerwowa. Poza tym moja mama non stop zaciąga ogromne kredyty i później ciężko jej to spłacać, więc chodzi znerwicowana. Jak do mnie zadzwoni, to mnie również prowokuje i cały czas się kłócimy. Ostatnio zrobiłam jej niespodziankę i zabraliśmy ją z mężem za granicę. Po 3 dniach nawet mój mąż miał jej dość, bo non stop się czepiała, że hotel jej nie pasuje, jedzenie niesmaczne. Wpadła w jakąś histerię, że obawia się o swoje życie, bo komary mogą jej przenieść malarię, albo ktoś wieczorem zakradnie się do jej pokoju i zrobi jej krzywdę. No kompletnie nic jej nie pasowało. Całkowicie popsuła nam urlop. Moja mama to bardzo toksyczna osoba, bo non stop wisi na telefonie i musi codziennie do kogoś dzwonić. Nie pomagają moje tłumaczenia, żeby dzwoniła raz na tydzień lub na 2 tygodnie, bo nie mam czasu i jestem zajęta. Wyprowadza mnie tymi natrętnymi telefonami z równowagi, bo jestem zmuszona jej wysłuchiwać codziennie po 1-2 godziny. Ostatnio miałam jej tak serdecznie dość, że zapisałam się do psychoterapeuty, bo po roku dopadł mnie drugi raz stan depresyjny, tym razem z powodu tych kłótni z mamą i tego, że popsuła nam urlop. A nie chcę, żeby to się przerodziło w poważną depresję. Pani psycholog zaleciła mi półroczną psychoterapię, gdy opowiedziałam jej wszystko od A do Z. Moja mama również zapisała się do psychologa, bo stwierdziła, że niszczy mi życie tymi ciągłymi telefonami. Twierdzi, że opowiedziała wszystko z detalami,że jest toksyczną matką i przyznała, że biła mnie kablem. No ale pani psycholog(psychoterapeuta) stwierdziła, że z moją mamą jest wszystko ok i jest zupełnie zdrowa ! Nie kazała jej nawet kontynuować terapii, ani nie kazała jej się zgłosić do psychiatry. Powiedziała, że moja mama miała tak ciężkie życie z mężem alkoholikiem, że i tak ją podziwia za to, że jest dzielną kobietą i wychowała swoje dzieci. Później pani psychoterapeuta jej powiedziała, że nie ma się obwiniać za to, że biła swoje dzieci, bo kiedyś takie były metody wychowawcze stosowane w tamtych czasach przez rodziców i ona sama również była bita, a wyrosła na zdrową, normalną kobietę i zna mnóstwo przykładów, że osoby bite wyrosły na zdrowych ludzi. No i moja mama wykrzyczała mi, że nie mam prawa jej nigdy wypominać tego, że byłam bita, albo tego, że ona piła co weekend, bo inni mieli gorzej niż ja, a są normalnymi osobami i nie mają skłonności do depresji. A to, że moja mama jest nerwowa i non stop się kłóci ze mną i swoim bratem, to normalny objaw, bo ona miała męża alkoholika. A pani psycholog i tak ją podziwia, że tak świetnie dała sobie radę i wychowała dzieci. Szkoda, że pani psycholog zapomniała dodać mojej mamie, że to zapewne moja wina, że byłam bita mając 8-10 lat. Bo nie posprzątałam pokoju i mi się należało ostre lanie kablem do krwi. Przecież takie były metody wychowawcze w tamtych czasach i moja mama nie zrobiła nic złego. Nie szkodzi, że moja mama non stop chlała w każdy weekend i darła się na cały dom, a dwa razy w życiu miała próbę samobójczą, bo pocięła się żyletką i zażyła jakieś tabletki. Biedulka miała męża pijaka i sama nie mogła wytrzymać, więc też piła. A to, że się kłóci ze mną czy ze swoim bratem, to zapewne też moja wina, bo ja ją prowokuję, albo jej brat ją prowokuje. Jestem w totalnym szoku co dzisiaj usłyszałam. Czuję się winna. Za 3 dni mam drugą wizytę u innego psychoterapeuty i nie wiem czy jej nie odwołać. No bo nie wiem czy ta terapia mi pomoże. Na dzień dobry nie mam zaufania do psychoterapeutów. Moja mama dała mi do zrozumienia, że to ze mną jest coś nie tak, skoro mam przychodzić aż pół roku na terapię, a ona nie musi wcale. Jestem zdruzgotana. Poradziłam się męża i koleżanki i powiedzieli, że skoro jest takie podejście psychoterapeutów, to powinnam zrezygnować. No bo jeśli jakiś psychoterapeuta w postępowaniu mojej mamy nie widzi nic złego, a inny psychoterapeuta zaleca mi półroczną terapię, to jak ja mam mu ufać ? Może również się myli ? Bardzo proszę, pomóżcie mi.

  Z serca współczuję krzywd, jakich Pani doznała jako dziecko. Równie mocno tych, których doznaje Pani do dnia dzisiejszego. Psychoterapia na prawdę może Pani pomóc. Zrozumiałe jest, że gdyby sytuacja którą opisała Pani matka zdarzyła się na prawdę, Pani zaufanie do psychologa do którego poszła powinno być obniżone. Jednak kiedy opadną emocje po rozmowie z matką na ten temat, proszę zastanowić się czy ten brak zaufania można odnieść do wszystkich terapeutów, a także czy ma Pani pewność że to co mówi matka jest dokładną relacją z jej spotkania z psychologiem. Szkoda byłoby pozwolić, aby Pani szansa na lepsze życie została zmarnowana przez to, że ktoś inny twierdzi, że trafił na psychologa, który pochwala i usprawiedliwia przemoc fizyczną i emocjonalną. Mam nadzieję, że Pani problemy w relacji z matką dzięki psychoterapii nie będą tak znacząco wpływać na Pani dorosłe już życie. I tego Pani życzę. Pozdrawiam

  mgr Magdalena Borkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry! Jestem psychologiem i psychoterapeutą integracyjnym. Jestem przekonana, że każdy człowiek posiada zdolność radzenia sobie z trudnościami,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka
 • Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
 • Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

Powiązane wyszukiwania