lek.

Maciej Zgutka

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

40 opinii +dodaj

Wiedzę i doświadczenie zdobyłem, i wciąż zdobywam, pracując przez wiele lat dla wojska , w pogotowiu ratunkowym , poradniach specjalieszstycznych , oddziale ratunkowymi oraz klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: USG stawu kolanowego

  Po raz pierwszy w zyciu punktualna wizyta o umówionej godzinie !! Nie musiałem czekać, to duży plus dla ludzi żyjących szybko i zniecheconych naszym kochanym NFZ. Po zakończeniu leczenia opiszemy współpracę z Panem Doktorem. Pozdrawiam

  Maciej Zgutka2018-08-13

  Staram się jak mogę :)

 • P
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje

  Konkretny i miły lekarz . Dokładnie wie po przebadaniu co doskwiera pacjentowi . Polecam i zapewne jeszcze nie raz w razie potrzeby wrócę .

  Maciej Zgutka2018-08-01

  Dziękuję bardzo :)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz bardzo rzeczowy. Wypytał bardzo szczegółowo o okolocznosci powstania dolegliwosci. USG w gabinecie na duzy plus. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona. Dolegliwosc minela, co dla mnie, po 5 miesiącach, kilku złych diagnozach i okropnym bólu było priorytetem. Następna opinię wystawie na pewno jeszcze za kilka miesięcy po zakończeniu leczenia.

  Maciej Zgutka2018-07-20

  Dziękuję i do zobaczenia :)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz Maciej Zgutka jest godnym polecenia specjalistą.Bardzo dokładnie wszystko mi wyjasnił,pośwjęcił duzo czasu na badanie.Podczas wizyty wykonał badanie USG i zaproponował konkretne leczenie.Jest miły i otwarty co ułatwia kontakt z pacjentem.Bardzo polecam.

  Maciej Zgutka2018-07-20

  Dziękuję Polecam się na przyszłość :)

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczny a zarazem konkretny lekarz, dokładnie wyjaśnił na czym polega schorzenie , jak trzeba leczyć . Uważam ,że takie podejście jakie ma pan doktor do pacjenta jest profesjonalne . Z pewnością będę go polecać znajomym jako dobrego specjalistę

  Maciej Zgutka2018-06-21

  Dziękuje. Proszę być dobrej myśli :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: uszkodzenie barku

  Super konkretnie rzeczowo do celu .
  Co mi sie podobalo najbardziej to ze na jendej wizycie wykonane usg podanie leku takze nie trzeba nigdzie latac tylko wszystko na miejscu . Jestem bardzo zadowolony ,*)

  Maciej Zgutka2018-06-21

  albo się leczymy albo bawimy w podchody ;)

 • S
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Szybka i konkretna diagnoza. Po wizycie wiem co mi dolega i co mam robić dalej. Polecam Pana doktora.

  Maciej Zgutka2018-06-21

  Dziękuję.

 • Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: Problem z biodrem i przedramię .

  Znakomity fachowiec, wspaniały lekarz, który dla pacjenta poświecą czas tyle ile potrzeba, nie martwiąc się, że wizyta się przedłuża. Pan Doktor przeprowadził wywiad, następnie przeprowadził dokładne badanie i wszystko tłumaczył. ,prawidłowe postawiona diagnoza i i zaczął mnie leczyć , jak najbardziej polecam lek. Macieja Zgutka.
  powracający do zdrowia Matławski Radosław .

  Maciej Zgutka2018-06-21

  Dziękuję. Powodzenia :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Doktor Zgutka to profesjonalny, konkretny i sympatyczny specjalista. Wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze, doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył oraz zalecił dalsze leczenie nie zostawiając żadnego mojego pytania bez odpowiedzi. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana doktora.

  Maciej Zgutka2018-05-23

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa :)

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje

  bardzo miły lekarz i fachowiec,zbadał mój kręgosłup,obejrzał zdjęcia i pocieszył że nie jest tak żle,zalecił masaze,ale dopiero po czasie zobaczymy skutki,wizyta odbywa się bez pośpiechu,lekarz wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytania,jeśli wizyta u lekarza ma być przyjemna to ta była na piątkę,polecam

  Maciej Zgutka2018-05-15

  No bo gdzie tu się śpieszyć ? ☺ To jest właśnie urok wizyt poza NFZ, bez pośpiechu i bez konieczności wykonywania biurokratycznych procedur. Można? Można!

Pytania pacjentów (110)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Zmagam się z chorobą zwyrodnieniową stawów barkowych od 6 lat.Obecnie mam 54 lata.W roku 2013 wykonano artroskopię stawu ramiennego prawego, wczesniej wykonano MRI stawu które wykazało zmiany zwyrodnieniowe,całkowite uszkodzenie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego.Po zabiegu przeszłam proces rehabilitacji. Brak poprawy i nadal mocno ograniczona ruchomość stawu spowodowała,że w roku 2014 zostałam powtórnie operowana/ tym razem badanie MRI wykazało w skrócie ciasnota podbarkowa, cześciowe uszkodzenie i tendinopatia SST i IST. Po kolejnej operacji znów rehabilitacja. W międzyczasie z powodu nadmiernego obciażenia stawu barkowego lewego, sytuacja uległa pogorszeniu. Obecnie bardzo znikoma ruchomość obydwu stawów barkowych, mimo,iż rehabilituję się w miarę intensywnie.Czynności życiowe upośledzone bardzo mocno. Zaznaczam,że lewy bark operowany nie był. Na chwilę obecną wykonano badanie Usg obydwu barków -wniosek zmiany pourazowe i degeneracyjne. Bardzo proszę o poradę

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Maciej Zgutka

  Zapraszam na wizytę.

 • Co oznacza Dyskretne obniżenie wysokości krążków m-k Th3-4, Th4-5, Th5-6 ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Maciej Zgutka

  Oznacza dokładnie to co jest napisane.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wiedzę i doświadczenie zdobyłem, i wciąż zdobywam, pracując przez wiele lat dla wojska , w pogotowiu ratunkowym , poradniach specjalieszstycznych , oddziale ratunkowymi oraz klinice ortopedii.
  Ukończyłem wiele szkoleń teoretycznych oraz praktycznych zarówno w kraju jak i za granicą.
  Regularnie biorę udział w konferencjach ortopedycznych. Stosuję możliwie najnowsze i efektywne metody leczenia. To co dla wielu jest nowością dla mnie to jest już standard w leczeniu.
  Nie wykonuję procedur dla NFZ ale po prostu leczę swoich pacjentów.
  Oraz , co bardzo ważne, chciałbym też nadmienić iż nie zajmuję się małymi pacjentami czyli dziećmi.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • Puchar Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w MTB w 2006 roku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Bydgoszczy
 • COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku
 • Aesculap Akademia Polska w Nowym Tomyślu

Certyfikaty

Zdjęcia