lek.

Maciej Zgutka

Ortopeda

34 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
864 odwiedziny w ciągu 30 dni

Wiedzę i doświadczenie zdobyłem, i wciąż zdobywam, pracując przez wiele lat dla wojska , w pogotowiu ratunkowym , poradniach specjalieszstycznych , oddziale ratunkowymi oraz klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Szybka i konkretna diagnoza. Po wizycie wiem co mi dolega i co mam robić dalej. Polecam Pana doktora.

 • Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: Problem z biodrem i przedramię .

  Znakomity fachowiec, wspaniały lekarz, który dla pacjenta poświecą czas tyle ile potrzeba, nie martwiąc się, że wizyta się przedłuża. Pan Doktor przeprowadził wywiad, następnie przeprowadził dokładne badanie i wszystko tłumaczył. ,prawidłowe postawiona diagnoza i i zaczął mnie leczyć , jak najbardziej polecam lek. Macieja Zgutka.
  powracający do zdrowia Matławski Radosław .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Doktor Zgutka to profesjonalny, konkretny i sympatyczny specjalista. Wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze, doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył oraz zalecił dalsze leczenie nie zostawiając żadnego mojego pytania bez odpowiedzi. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana doktora.

  Maciej Zgutka2018-05-23

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa :)

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje

  bardzo miły lekarz i fachowiec,zbadał mój kręgosłup,obejrzał zdjęcia i pocieszył że nie jest tak żle,zalecił masaze,ale dopiero po czasie zobaczymy skutki,wizyta odbywa się bez pośpiechu,lekarz wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytania,jeśli wizyta u lekarza ma być przyjemna to ta była na piątkę,polecam

  Maciej Zgutka2018-05-15

  No bo gdzie tu się śpieszyć ? ☺ To jest właśnie urok wizyt poza NFZ, bez pośpiechu i bez konieczności wykonywania biurokratycznych procedur. Można? Można!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje

  Lekarz uprzejmy i rzeczowy. Po badaniu objaśnia wszystkie objawy i doradza co powinniśmy począć z naszymi dolegliwościami.

  Maciej Zgutka2018-04-04

  Dziękuję za dobre słowa :)

 • K
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: konsultacje

  Bardzo miły dla pacjentów i kompetentny lekarz. Po przeanalizowaniu przedłożonych przeze mnie wyników rezonansu magnetycznego i RTG stawów biodrowych wyjaśnił dokładnie przyczyny moich dolegliwości. Zaproponował też konkretne leczenie. Pan doktor udziela szczegółowych informacji na każde zadane pytanie. Szanuje tez czas pacjentów ponieważ moja wizyta rozpoczęła się dokładnie o umówionej porze.

  Maciej Zgutka2018-03-27

  Dziękuję :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: USG narządu ruchu

  W tym przypadku pacjentem był 12 letni syn z powtarzającym się bólem kolana. Podejście do dziecka bardzo dobre, sympatyczna i rzeczowa rozmowa, wnikliwy wywiad. Doktor konkretny i dokładny.

  Maciej Zgutka2018-03-26

  Konkretny pacjent to i doktor konkretny ;)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: blokady przeciwbólowe (bez ceny leku)

  Zdecydowanie polecam lek.Macieja Zgutka. Pełen profesjonalizm.Dokladnie przebadał i rzeczowo wyjaśnił w czym problem.Jest bardzo miły i uśmiechnięty co wpływa pozytywnie na pacjenta.

  Maciej Zgutka2018-03-20

  Dziękuję za miłe słowa☺

 • M

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie.Pan doktor jest bardzo miły i profesjonalny .Szybko postawił trafną diagnozę .Dziękuję i polecam.

  Maciej Zgutka2018-03-20

  Dziękuję ????

 • Lokalizacja: Szczecin Jaracza 1Usługa: problemy z kolanem

  punktualność , zaangażowanie , z humorem . W pełni wytłumaczył mi na czym polega moja dolegliwość. Polecam :)

  Maciej Zgutka2018-02-15

  Czarny humor to też humor ;)

Pytania pacjentów (110)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Zmagam się z chorobą zwyrodnieniową stawów barkowych od 6 lat.Obecnie mam 54 lata.W roku 2013 wykonano artroskopię stawu ramiennego prawego, wczesniej wykonano MRI stawu które wykazało zmiany zwyrodnieniowe,całkowite uszkodzenie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego.Po zabiegu przeszłam proces rehabilitacji. Brak poprawy i nadal mocno ograniczona ruchomość stawu spowodowała,że w roku 2014 zostałam powtórnie operowana/ tym razem badanie MRI wykazało w skrócie ciasnota podbarkowa, cześciowe uszkodzenie i tendinopatia SST i IST. Po kolejnej operacji znów rehabilitacja. W międzyczasie z powodu nadmiernego obciażenia stawu barkowego lewego, sytuacja uległa pogorszeniu. Obecnie bardzo znikoma ruchomość obydwu stawów barkowych, mimo,iż rehabilituję się w miarę intensywnie.Czynności życiowe upośledzone bardzo mocno. Zaznaczam,że lewy bark operowany nie był. Na chwilę obecną wykonano badanie Usg obydwu barków -wniosek zmiany pourazowe i degeneracyjne. Bardzo proszę o poradę

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Maciej Zgutka

  Zapraszam na wizytę.

 • Co oznacza Dyskretne obniżenie wysokości krążków m-k Th3-4, Th4-5, Th5-6 ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Maciej Zgutka

  Oznacza dokładnie to co jest napisane.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wiedzę i doświadczenie zdobyłem, i wciąż zdobywam, pracując przez wiele lat dla wojska , w pogotowiu ratunkowym , poradniach specjalieszstycznych , oddziale ratunkowymi oraz klinice ortopedii.
  Ukończyłem wiele szkoleń teoretycznych oraz praktycznych zarówno w kraju jak i za granicą.
  Regularnie biorę udział w konferencjach ortopedycznych. Stosuję możliwie najnowsze i efektywne metody leczenia. To co dla wielu jest nowością dla mnie to jest już standard w leczeniu.
  Nie wykonuję procedur dla NFZ ale po prostu leczę swoich pacjentów. Chciałbym też nadmienić iż nie zajmuję się małymi pacjentami wczyli dziećmi.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • Puchar Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w MTB w 2006 roku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Bydgoszczy
 • COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku
 • Aesculap Akademia Polska w Nowym Tomyślu

Certyfikaty

Zdjęcia