dr n. med.

Maciej Pabiszczak

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od 1994 roku asystent, od 2012 roku adiunkt Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 49 Zabiegi: Poznańskie Centrum Otolaryngologii Poznań… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja laryngologiczna

  Przesympatyczny i bardzo kulturalny lekarz, rzeczowo objaśnił mi, na czym polega moja dolegliwość oraz zlecił kolejne badania, celem dalszej diagnostyki. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: zatkane uszy, przewlekły ból gardła

  Przesympatyczny lekarz. Odpowiedział na każde moje pytanie, wątpliwość -bardzo przystępnym dla mnie językiem. Czuję się zaopiekowana i spokojna o dalszy przebieg leczenia.
  Z całego serca polecam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Konkretny fachowiec. Zależy mu na zdrowiu pacjenta. Wykazuje zainteresowanie. Lekarz z klasą. Wykonana konchoplastyka (pomniejszenie małżowin nosowych). Po 2 tygodniach czuć efekty zabiegu. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Polecam tego lekarza osobom niezdecydowanym!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wyczerpujące wyjaśnienia, wizyta trwała ponad pół godziny, syn został kompleksowo przebadany i zostało podjęte stosowne leczenie, jestem zadowolony.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor rzeczowo przedstawił diagnozę. Na moje pytania otrzymałem odpowiedzi, które dla mnie, laika, były zrozumiałe i satysfakcjonujące

 • M
  Lokalizacja: Teramed

  Pan Doktor to nie tylko wspaniały lekarz, ale także wrażliwy i empatyczny człowiek. Z dużym przejęciem podchodzi do problemu i od razu widać, że praca sprawia mu przyjemność, a pacjent jest dla niego ważny. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia. Do Pana Doktora trafiłam po kilku konsultacjach u innych lekarzy w tym we Wrocławiu. Sposób jaki zaproponowano mi we Wrocławiu (tzn usunięcie torbieli w zatoce przynosnowej, która uciskała moja gałkę oczną) przeraził mnie gdyż chciano mi tam wykonać nacięcie u góry głowy :( Nie poddałam się i postanowiłam szukać dalej. Całe szczęście trafiłam na dr. Pabiszczaka. Pan Doktor od razu zaproponował usunięcie torbieli metodą FESS. Zabieg usunięcia torbieli wraz z prostowaniem przegrody nosowej został przeprowadzony w sposób bezinwazyjny i jak najbardziej dla mnie komfortowy a przede wszystkim bezbolesny. Czuję się świetnie, nie mam żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli i cieszę się, że trafiłam w ręce takiego lekarza. Pan Doktor naprawdę zna się na tym co robi a przy tym jest bardzo uprzejmy, a co najważniejsze interesuje się swoim pacjentem z pełnym zaangażowaniem. Życzę każdemu by spotykał takich lekarzy jakim jest Pan dr. Maciej Pabiszczak. Ogromny szacunek dla Doktora, gdyż naprawdę nie często można spotkać tak dobrego człowieka i „fachowca”.

 • M

  Zmniejszenie małżowin nosowych wykonany sprawnie i bez powikłań, powrót do normalnego funkcjonowania bardzo szybko Polecam !

 • E
  Lokalizacja: Poznańskie Centrum OtolaryngologiiUsługa: korekta przegrody nosowej

  Zabieg prostowania przegrody nosowej i zmniejszenia malzowin przebiegl bez komplikacji i powiklan. Goraco polecam.

 • M
  Lokalizacja: Poznańskie Centrum OtolaryngologiiUsługa: FESS

  Wspaniały lekarz. Byłam u 6 różnych laryngologow w tym dwóch ordynatorow i żaden nie potrafił mi pomóc. Dr Pabiszczak w ciągu 15 minut postawił diagnozę jak się później okazało trafną. Oprócz tego 3 tyg temu 06.2017r wykonał mi plastykę nosa oraz zabieg usuwania torbiela FESS. Wszystko zrobione perfekcyjnie. Zero bólu po. I W końcu mogę oddychać przez nos. Poza tym że jest niezawodny w tym co robi, jest też miły., wie co to empatia. cierpliwy ;) , łatwiej się z nim skontaktować niż z innymi lekarzami (nawet jak nie może odebrać tel to na pewno oddzwoni). Gorąco polecam tego lekarza!!!

 • M

  Ja również polecam, Pan Doktor to lekarz, którego interesuje pacjent, a nie jedynie "przypadek medyczny". Jako pierwszy zainteresował się moim problemem i skierował na trafne badania, mimo, że problem nie był typowo laryngologiczny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 1994 roku asystent, od 2012 roku adiunkt Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 49
  Zabiegi: Poznańskie Centrum Otolaryngologii Poznań ul. Straży Ludowej 37 /www.pco-poznan.pl/
  Zakres zabiegów (dorośli, dzieci):
  - plastyka przegrody nosa oraz małżowin nosowych dolnych,
  - usunięcie migdałków podniebiennych oraz migdałka gardłowego
  - drenaż uszu
  - operacje zatok przynosowych - FESS
  - zabiegi endoskopowe krtani

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia