lek.

Maciej Miszczak

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

13 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, doświadczenie zawodowe i praktykę zdobywał w Carolina Medical Center. Od 2008 roku… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Do Pana Doktora chodzimy cała rodzina. Tym razem pacjentem był moj Tata. Pan Doktor ma super kontakt ze starszymi osobami - dokladnie przebadał Tatę, przedstawił dostępne opcje mające uwolnić go od bólu barku i zasugerował najbardziej odpowiednia uwzględniającą inne problemy zdrowotne Taty. Wszystko cierpliwie, merytorycznie i bardzo zrozumiale.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Dr Miszczak jest najlepszym ortopedą, jakiego poznałam. Zgłosiłam się do doktora z kilkoma schorzeniami, cała obolała. Wcześniej byłam u kilku ortopedów i żaden mi nie pomógł ani nie postawił diagnozy. Doktor zlecił kilka dodatkowych badań i na drugiej wizycie postawił w 100% trafną diagnozę. Polecam bardzo Pana Doktora. Żałuję tylko, że nie stać mnie na operację w Centrum Gamma u Doktora Miszczaka, ale będę miała ja gdzie indziej. Bardzo dziękuję Panie Doktorze !!!

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz z bardzo dobrym podejściem do osób starszych, cierpliwie słuchający, zlecił dodatkowe badania... i w zasadzie to tyle po pierwszej wizycie.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Unikalna kombinacja ogromnej wiedzy i świetnej komnikacji. Sprawna diagnoza, dokładne wyjaśnienie przyczyn, skutków i dalszego postępowania. Dbałość o interes i komfort pacjenta. Dr Maciej jest bardzo konkretny, ale jednocześnie cierpliwy. Ogromne poczucie humoru. Zdecydowanie polecam!

 • Moim zdaniem najlepszy ortopeda w Warszawie. Nie raz udawałem sie z kontuzjami do doktora Miszczaka a ten zawsze potrafił w kilka sekund zdiagnozowac problem (diagnoze potem zawsze potwierdzily dokladniejsze badania) , wyjasnia wszystkie swoje poczynania i sens kazdego zabiegu lub badania. Troszczy sie o swoich pacjentow i wspiera na kazdym etapie leczenia.Ma niesamiwitą wiedze, szczegolnie jesli chodzi o urazy i leczenie kontuzji w sporcie. Od 4 lat z kazda kontuzją, ktora mi sie przytrafi udaje sie prosto do doktora Miszczaka i zawsze jestem w 100% zadowolony.

 • M

  Rzetelność, profesjonalizm i kapitalne podejście do pacjenta. W trakcie badania i zabiegu stłuczonego palca Pan Doktor na bieżąco i bez pośpiechu tłumaczył co robi, po co, jakie ma wnioski i zalecenia. Wykazał zainteresowanie i zrozumienie czego niestety często brakuje u innych specjalistów. Zdecydowanie polecam!

 • E

  Zdecydowanie polecam. Dawno nie miałam do czynienia z takim profesjonalistą w swojej dziedzinie. Ma pojęcie o tym co robi, pyta- odpowiada, tłumaczy. Bardzo rzetelny i dokładny.

 • E

  Bardzo rzetelny, profesjonalny, z dużą wiedzą lekarz. Ortopeda, który lubi swoją pracę i chce w pełni wyleczyć swoich pacjentów. Udziela konkretnych informacji, wyczerpująco tłumaczy przyczyny, skutki i dalsze leczenie urazu. Jak trzeba - zrobi to i pięć razy. Można go polecić każdemu kto ma poważny problem, jak i uległ przypadkowemu urazowi podczas ćwiczeń tak jak ja. Lekarz godny zaufania i wart pieniędzy, które zostawia się w centrum gamma, gdzie przyjmuje. last but not least ma poczucie humoru

 • M

  Bardzo kompetentny, mądry, z dużą, wręcz gigantyczną wiedzą i znajomością najnowszych nowinek ortopedycznych.

 • S

  Udałem sie do dr Macieja z bardzo poważnymi bolami kręgosłupa. Szybko i kompetentnie rozpoznał problem poczym zaproponował leczenie zabiegiem. Po operacji i rehabilitacji nie mam żadnych dolegliwości. Jestem bardzo zadowolony z obsługi dr Macieja, a aktualnie leczy siȩ u doktora większa część mojej bliskiej rodziny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, doświadczenie zawodowe i praktykę zdobywał w Carolina Medical Center. Od 2008 roku współpracuje bezpośrednio z dr Grzegorzem Adamczykiem. Wchodził w skład zespołu lekarzy opiekującego się kadrą narodową Polskiego Związku Pływackiego, prowadził też badania profilaktyczne oraz kontrole u kadry juniorów i seniorów PZPS. Instruktor i wykładowca z zakresu chirurgii artroskopowej barków, łokci i nadgarstków – uczestnik wielu kursów, zjazdów i kongresów.

  Specjalizuje się w chirurgii kończyny górnej (w tym w artroskopii dużych i małych stawów), zaburzeniach zrostu kostnego, chirurgii nerwów obwodowych, mikrochirurgii, chirurgii stawu biodrowego i kolanowego (w tym artroskopii, zabiegach rekonstrukcyjnych i alloplastyce stawów biodrowych) oraz traumatologii narządu ruchu i traumatologii sportowej.

  Szanowni Państwo,
  Terminy dostępne na portalu znanylekarz.pl nie są dedykowane dla Pacjentów korzystających z wizyt w ramach towarzystw ubezpieczeniowych - Pacjentów pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Medycznym, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie