Adresy (4)

Komorowice ul. Wrocławska 2a, Wrocław
Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
71 738.....


Blankowa 47, Wałbrzych
Salus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
Kasztanowa 7/4, Krzyki, Wrocław
Maciej Miś Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja neurochirurgiczna


Komorowice ul. Wrocławska 2a, Wrocław

300 zł

Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS


Kasztanowa 7/4, Wrocław

Maciej Miś Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Pozostałe usługi

Kwalifikacja do operacji


Komorowice ul. Wrocławska 2a, Wrocław

300 zł

Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Rewelacyjny neurochirurg, bezkonkurencyjny geniusz w swojej profesji. Wielki szacunek dla Pana Doktora. Polecam bez najmniejszych zastrzeżeń.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Maciej Miś Specjalistyczna Praktyka Lekarska operacja tętniaka mózgu

Lekarz godny polecenia o złotym sercu.
Zaufałam mu podczas operacji tętniaka w głowie.
Dziękuję jeszcze raz serdecznie za zaangażowanie i poświęcenie.
Życzę Panu doktorowi dużo zdrowia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Embolizacja tętniaka mózgu

Tętniak mózgu! Znalazłam i zaufałam Dr Miś Jestem juz 2 tyg po embolizacji tętniaka i wspominam operacje jak mrugnięcie okiem. Jestem taka wdzięczna za bezstresowe uwolnienia mnie od problemu. Dr M Miś to bardzo życzliwy skromny, doświadczeny i wysokiej rangi profesjonalista. Dziekuje bardzo za to, że chory moze miec nadzieje. Dr M Miś jest wysokiej klasy fachowcem w dziedzinie neurochirurgi.. Serdecznie polecam metode na misia


M
Użytkownik zweryfikowany

W lipcu 2017 roku i trzy miesiące po porodzie lekarze zdjagnozowali u mnie guza mózgu. 32 lata, dwójka dzieci w tym jedno 3 miesiące. Świat mi się zawalił. Czekałam w stresie 3 miesiące na operację aż wkoncu dostałam kontakt do dr Misia i wtedy już wszystko szybko się potoczyło. Dr Maciej Miś przeprowadził operację usunięcia guza, strasznie się bałam, do czasu operacji codziennie myślałam czy przeżyje operację, czy się obudzę. Lekarze uprzedzali że to bardzo ciężka operacja. Po 13 godzinach na stole, jestem zdrowa i żyje i spokojnie mogę stwierdzić że nazwisko Miś, to światowej sławy nazwisko, świetny fachowiec. Bardzo dziękuję.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Miałam problemy z wykonywaniem czynności jakich kolwiek

Dr Maciej Miś we Wrześniu przeprowadził operację kręgosłupa szyjnego mam wstawioną protezę ruchomą i czuję się coraz lepiej czeka mnie jeszcze jedna operacja kręgosłupa lędźwiowego ale to po nowym roku i wiem że będzie ok bo doktor jest naprawdę świetnym lekarzem życzliwy a przede wszystkim jest profesjonalista wysokiej klasy w tak trudnej specjalizacji bardzo polecam i zapewniam że naprawdę jest doskonałym fachowcem


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Moja babcia miała tętniaka mózgu zlokalizowanego w takim miejscu, że lekarze chcieli wykonać operację tylko metodą tradycyjną (otwarcie czaszki). Dr Miś wykonał embolizację najnowszą znaną medycynie metodą mimo, że babcia jest uczulona na środki anestezjologiczne. Minął od operacji już ponad rok, a babcia czuje się znakomicie. Wielki szacunek i wdzięczność dla Pana doktora.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Maciej Miś Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

06 maja mialam w walbrzychu przprowadzona oparacje kregoslupa szyjnego mam wlozony implant
Pan doktor zrobil to fachowo,bez bolesnie, caly personel super. Polecam i dziekuje bardzo


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus Inny

Witam pare dni temu a dokładnie 29.04 miałem przeprowadzona operacje kregosłupa ledzwiowego wszepiany został implant. Operacja przebiegła szybko bezbolesnie i sprawnie z czego jestem bardzo zadowolony. Juz pare godzin po operacji mogłem samodzielnie stanac na nogi. Dziekuje doktorowi Misiowi i całemu personelowi który nade mną czuwał!!!!


E
Użytkownik zweryfikowany

W zeszłym roku zdiagnozowano u mnie 9 tętniaków mózgowych.Leczenie rozpoczęłam w Warszawie,gdzie po embolizacji pierwszego tętniaka nie podjęto się dalszego leczenia.pozostałam sama sobie ze śmiertelnym problemem i wyczerpaniem psychicznym..dr Miś jako jedyny podjął się leczenia...Dziękuję za to..Bardzooo ..lekarz uprzejmy,szczery, konkretny,optymistyczny, ma serdeczne ciepłe podejście do pacjenta,niesamowicie pracowity i cierpliwy człowiek. Wciągu 8 u mi-cy dr.MIŚ przeprowadził u mnie trzy ciężkie embolizacje ,wszystkie bez powikłań i komplikacji WRÓCIŁAM DO ŻYWYCH z podwójnym apetytem na życie..Cenię bardzo dr. Macieja Miś ,lekarzy i cały personel oddziału neurochirurgicznego w Wałbrzychu za ciepłe troskliwe podejście do pacjenta , opiekę, za profesjonalizm w leczeniu za to że "postawili" mnie na nogi i 'wyprostowali" psychicznie..Zasługi doktora są Wielkie ... w moim nieszczęściu dr MIŚ. okazał się największym szczęściem.., wszystkim chorym życzę takiego lekarza,bezbolesnego leczenia i dobrego samopoczucia po...A Panu dr M Mis życzę zdrowia,siły i cierpliwości do pacjentów i pracy,dalszych sukcesów a także żeby pan nigdy nie " obrósł w . piórka i był zawsze tak słowny, uprzejmy do ..i dla ludzi..pacjentka EDYTA K.


Użytkownik zweryfikowany

Każdemu komu zdarzyło się to nieszczęście mieć tętniaka w mózgu ,polecam Dr. Misia. Mój tata zawdzięcza mu życie. Miał wyjątkowo trudny przypadek z którym doktor świetnie sobie poradził. Wczoraj odbyła się operacja ,a dziś mój ojciec kontaktuje ,nie powikłań i chodzi. Tytuł cudotwórcy w jego przypadku jest jak najbardziej na miejscu. Przy tym jest bardzo miły i komunikatywny. Nie ma co się zastanawiać. Jeżeli jest możliwość operacji u Dr. Misia ,to tylko u niego! Jestem pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania. Pasjonat. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania