Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Serdecznie witamy w Centrum Medycznym Equisetum.

Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług świadczonych przez starannie wykształconych lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w renomowanych ośrodkach akademickich i klinicznych.

Z myślą o Państwa wygodzie, stworzyliśmy nowoczesne, obszerne i komfortowe centrum medyczne, funkcjonujące w oparciu o najwyższej jakości aparaturę medyczną i rozwiązania technologiczne oraz informatyczne.

Specjaliści pracujący w naszej placówce mają do dyspozycji nowoczesne aparaty USG firmy GE:

- GE Voluson P6 z możliwością zaawansowanego obrazowania 3D/4D umożliwia monitorowanie rozwoju płodu na najwyższym światowym poziomie.

- GE Vivid S5 pozwalający na wykonywanie najwyższej jakości badań ECHO serca, badań przepływów naczyniowych z obrazowaniem DOPPLER, oraz na szeroki wachlarz badań przewodu pokarmowego, układu ruchu, układu moczowo-płciowego, tarczycy, piersi i tkanek miękkich.

Pragniemy zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom usług, niechaj będący naszym symbolem skrzyp (łac. Equisetum) oraz jego lecznicze właściwości, sprzyja Państwa dobremu zdrowiu.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne Equisetum
Zwycięska 14ca/B, 53-033 Wrocław
Centrum Medyczne Equisetum logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (93)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Szeremet Inny

  Pani Doktor bardzo miła, uprzejma i rzeczowa. Wykonane badania zostało przeprowadzone dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz analiza wyników z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i ze skutecznej diagnozy oraz ustalenie dalszego planu leczenia.
  Pełen profesjonalizm

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Miś konsultacja neurochirurgiczna

  Pan Doktor uratował życie mojej mamie 3 razy. Wspaniały Specjalista. Dziękuję z całego serca.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Sylwia Wnuk USG piersi

  Pani Doktor bardzo miła , konkretna , wyjaśnia wszystko. Bardzo polecam wizytę !

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Martyna Urban - Mocek Konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor jest najlepszym endokrynologiem do którego kiedykolwiek trafiłam. A mam wieloletnie doświadczenie bo od 5 lat leczę się na raka tarczycy.
  Pani Martyno jest empatyczna, wszystko szczegółowo wyjaśnia i bada Jest zawsze w kontakcie z pacjentem, jeśli sytuacja tego wymaga.
  Opiekowała się mną również w czasie ciąży, dzięki czemu czułam się bezpiecznie i urodziłam zdrowe dziecko. Jestem pacjentką Pani Marty od prawie 2 lat i nie zamieniłabym jej na nikogo. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Miś konsultacja neurochirurgiczna

  Dzień dobry byłem w piątek na wizycie 3 02 2023r .super lekarz uprzejmy rzeczowy merytoryczny. P.S przede wszystkim nie naciągacz na kasę tylko proszę nie zapomnieć o następnej wizycie.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Jurczyk Konsultacja neurologiczna

  Rzetelny, profesjonalny lekarz! Zdecydowanie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Wodziński konsultacja ortopedyczna

  Świetny, pełen empatii specjalista, prawdziwy lekarz z powołania. Pan Doktor wykonał u mnie zabieg rekonstrukcji ACL, bez powikłań. Czuć, że jest zaangażowany w problem pacjenta, szczegółowo, bez pośpiechu odpowiedział na wiele moich pytań i rozwiał wszelkie wątpliwości. Wizyty odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze. Oby więcej takich lekarzy.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Szeremet Inny

  Pani Doktor jest osoba zaangażowana, sympatyczną, posiada olbrzymie doświadczenie i wiedzę. Bardzo polecam.

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Szeremet Inny

  Doktor Szeremet to najlepszy lekarz jakiego udało mi się spotkać. Poświęca dużo czasu na wizycie, wysłuchuje wszystkie niepokojące nas objawy i żadnych nie lekceważy. Tłumaczy wszystkie zagadnienia dotyczące choroby ,,na chłopski rozum". W trudnych chwilach choroby potrafi być wsparciem i nieraz dzięki jej uśmiechowi i optymistycznemu podejściu byłam w stanie wytrzymać kolejne dni w szpitalu. Z całego serca polecam Panią Doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek konsultacja ginekologiczna

  Polecam Panią Doktor! Prowadzenie ciąży, USG, badania ginekologiczne, USG piersi, dobór antykoncepcji- wszystko na plus +++. Świetna atmosfera każdej wizyty.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania