Serdecznie witamy w Centrum Medycznym Equisetum. Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług świadczonych przez starannie wykształconych lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w renomowanyc... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Equisetum

Zwycięska 14ca/B

53-033 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Serdecznie witamy w Centrum Medycznym Equisetum.

Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług świadczonych przez starannie wykształconych lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w renomowanych ośrodkach akademickich i klinicznych.

Z myślą o Państwa wygodzie, stworzyliśmy nowoczesne, obszerne i komfortowe centrum medyczne, funkcjonujące w oparciu o najwyższej jakości aparaturę medyczną i rozwiązania technologiczne oraz informatyczne.

Specjaliści pracujący w naszej placówce mają do dyspozycji nowoczesne aparaty USG firmy GE:

- GE Voluson P6 z możliwością zaawansowanego obrazowania 3D/4D umożliwia monitorowanie rozwoju płodu na najwyższym światowym poziomie.

- GE Vivid S5 pozwalający na wykonywanie najwyższej jakości badań ECHO serca, badań przepływów naczyniowych z obrazowaniem DOPPLER, oraz na szeroki wachlarz badań przewodu pokarmowego, układu ruchu, układu moczowo-płciowego, tarczycy, piersi i tkanek miękkich.

Pragniemy zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom usług, niechaj będący naszym symbolem skrzyp (łac. Equisetum) oraz jego lecznicze właściwości, sprzyja Państwa dobremu zdrowiu.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek konsultacja ginekologiczna

  Pani spóźniona 15min i obrażona od przywitania. Wizyta do lekarza Ginekologa-endokrynologa, a słyszę że to lekarz rodzinny wystawia skierowanie na tsh. Pobranie materiału do cytologi w 5sekund, bo pacjent wymusił. Odradzam wizytę


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Kościelniak Inny

  Pan Doktor Kościelniak wszystko dokładnie tłumaczy, badania wykonywane bardzo delikatnie i profesjonalnie, wizyta w przyjemnej atmosferze ;) Prowadziłam u Pana Doktora ciążę od samego początku i z czystym sercem polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Martyna Urban - Mocek Inny

  Wspaniała Pani - jako człowiek i jako lekarz! Jak ja się ciesze,że trafiłam do Pani Dr. Borykam się m.in. z cukrzyca i towarzyszącymi jej skutkami (nadwaga ok.30) od 2010 r. i do tej pory nie uzyskałam pomocy od innych lekarzy a Dr Urban - Mocek już po pierwszej wizycie i wywiadzie zaproponowała takie leczenie, że w miesiąc udało mi się zrzucić 8kg, bez najmniejszego wysiłku. Cukier uregulowany, łaknienie poskromione, skuteczność leczenia - rewelacyjna. Takie cuda daje odpowiednie rozpoznanie i odpowiednie leczenie- jakie uzyskałam od Dr Martyny Urban - Mocek. Polecam z całego serca. Lekarz z powołania. Dziękuję Pani Doktor!


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Martynkiewicz konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor to bardzo szlachetny człowiek, ambitny lekarz z powołania o ogromnej wiedzy. Na wizycie szczegółowo i z zaangażowaniem wyjaśnił mi, dlaczego poraz drugi utworzył się u mnie staw rzekomy kości ramienia i jak będzie wyglądać kolejny zabieg. W miejscowości z której pochodzę, już dwa razy byłam operowana, niestety bezskutecznie. Polecam Pana doktora z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek konsultacja ginekologiczna

  Bardzo niemiła Pani Doktor. Czekałam na wezwanie pod gabinetem ( byłam sporo przed czasem) oburzona wyszła do mnie z nietęgą miną jakby była zła,że musi mnie przyjąć a mogła śmiało zawołać ( czekałam jak zawsze na wezawnie). W bardzo nieprzyjemny sposób zapytała o moje dane osobowe i w bardzo niemiłym tonie ciągnęła za język jaki jest dalszy człon mojego nazwiska. Pytałą właściwie po co się pojawiłam odpowiedziałam, że w celu zrobienia cytologii i się zapytałam czy ma możliwość sprawdzenia kiedy ostatni raz była wykonywana. Wyprowadziło to dr ewidentnie z równowagi i z sarkazmem odpowiedziała, że nie będzie wchodzić z każdą z moich wizyt i przeglądać historii, po czym odpowiedziałam, że w sprawie ginekologicznej jestem po raz pierwszy raz i czy jest możliwośc wyszukania w programie nfz znowu oburzona odpowiedziała,że nie. Przeszłam do informacji kiedy ostatnio raz byłam u ginekologa a dr zaczeła komentować że za często chodzę do ginekologa. Nie wytrzymałam i odpowiedziałam, że to ja decyduję jak często są wizyty a nie doktor i poprosiłam o miły ton rozmowy podsumowując wszelkie nieprofesjonalne docinki i komentarze po czym odmówiła badania podnosząc głos i powiedziała, że mogę opuścić gabinet. Niedowierzając spytałam się czy jest pewna tego co mówi ( mimo to, że byłam przekonana, że nie pozwolę w żądnym wypadku na takie badanie po zapoznianiu się z poziomem obsługi pacjenta).Jestem w ciężkim szoku, że w prywatnym gabinecie w dzisiejszych czasach, gdzie każdy powinien być miły kulturalny miało miejsce tak skandaliczne zachowanie. Dr sprawiała wrażenie mocno niezadowolonej ze swojej pracy rutynowo i bardzo niemiło traktując pacjenta. Nie do zaakcptowania. Omijać szerokim łukiem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Martyna Urban - Mocek konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo ciepła Pani doktor. Słucha z uwagą pacjenta, pacjent nie ma poczucia, że Pani doktor się spieszy. Wizyta przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Widać było ogromne zaangażowanie i chęć pomocy pacjentowi. Zdecydowanie polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Martynkiewicz konsultacja ortopedyczna

  Dr mnie reoperował jeszcze na Borowskiej. Na tyle ile było to możliwe naprawił to, co inny lekarz wcześniej popsuł. Lekarz ma bardzo dobrą pamięć i to się chwali. Ponieważ jestem rehabilitowana, to dr ma stały kontakt z fizjoterapeutą. Interesuje się postępem leczenia. Polecam z całego serca.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Jan Biegus konsultacja kardiologiczna

  Bardzo dobry lekarz, sympatyczny i rzeczowy. Podczas wizyty Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, szczegółowo wszystko wyjaśnił. Wykonał również usg, zmierzył ciśnienie i osłuchał. Zmienił lek. Pełen profesjinalizm. Jak najbardziej polecam wizytę u Pana Doktora.

  dr hab. n. med. Jan Biegus

  Bardzo dziękuje za bardzo miły komentarz oraz ocenę mojej pracy. Dziękuję raz jeszcze. Życzę zdrowia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Alina Krywejko Inny

  Pani Doktor zleca badania nie mające nic wspólnego z dolegliwością z którą przybyłam. Jest mało komunikatywna, nie wyjaśnia celu dalszych badań, które zleca, na zadane pytania odpowiada zdawkowo. Wyniki laboratoryjne, które przyniosłam, nie były omawiane tylko wpisywane w moją kartę informacyjną.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Miś konsultacja neurochirurgiczna

  mam problem z lędzwiami robie wycieczki po neurologach i neurochirurgach każdy w sumie olewał i nic mi nie jest natomiast pan doktor jedyny który przejrzał plytkę rezonansu , wyjaśnił skąd problem i powiedział o metodach leczenia dla mnie osobiście super gość profesjonalista polecam gorąco choć ciężko się jest do niego dostać długo trzeba czekać.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania