Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Serdecznie witamy w Centrum Medycznym Equisetum.

Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług świadczonych przez starannie wykształconych lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w renomowanych ośrodkach akademickich i klinicznych.

Z myślą o Państwa wygodzie, stworzyliśmy nowoczesne, obszerne i komfortowe centrum medyczne, funkcjonujące w oparciu o najwyższej jakości aparaturę medyczną i rozwiązania technologiczne oraz informatyczne.

Specjaliści pracujący w naszej placówce mają do dyspozycji nowoczesne aparaty USG firmy GE:

- GE Voluson P6 z możliwością zaawansowanego obrazowania 3D/4D umożliwia monitorowanie rozwoju płodu na najwyższym światowym poziomie.

- GE Vivid S5 pozwalający na wykonywanie najwyższej jakości badań ECHO serca, badań przepływów naczyniowych z obrazowaniem DOPPLER, oraz na szeroki wachlarz badań przewodu pokarmowego, układu ruchu, układu moczowo-płciowego, tarczycy, piersi i tkanek miękkich.

Pragniemy zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom usług, niechaj będący naszym symbolem skrzyp (łac. Equisetum) oraz jego lecznicze właściwości, sprzyja Państwa dobremu zdrowiu.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (90)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Martyna Urban - Mocek Konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor jest najlepszym endokrynologiem do którego kiedykolwiek trafiłam. A mam wieloletnie doświadczenie bo od 5 lat leczę się na raka tarczycy.
  Pani Martyno jest empatyczna, wszystko szczegółowo wyjaśnia i bada Jest zawsze w kontakcie z pacjentem, jeśli sytuacja tego wymaga.
  Opiekowała się mną również w czasie ciąży, dzięki czemu czułam się bezpiecznie i urodziłam zdrowe dziecko. Jestem pacjentką Pani Marty od prawie 2 lat i nie zamieniłabym jej na nikogo. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Miś konsultacja neurochirurgiczna

  Dzień dobry byłem w piątek na wizycie 3 02 2023r .super lekarz uprzejmy rzeczowy merytoryczny. P.S przede wszystkim nie naciągacz na kasę tylko proszę nie zapomnieć o następnej wizycie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Jurczyk Konsultacja neurologiczna

  Rzetelny, profesjonalny lekarz! Zdecydowanie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Wodziński konsultacja ortopedyczna

  Świetny, pełen empatii specjalista, prawdziwy lekarz z powołania. Pan Doktor wykonał u mnie zabieg rekonstrukcji ACL, bez powikłań. Czuć, że jest zaangażowany w problem pacjenta, szczegółowo, bez pośpiechu odpowiedział na wiele moich pytań i rozwiał wszelkie wątpliwości. Wizyty odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze. Oby więcej takich lekarzy.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szeremet Inny

  Pani Doktor jest osoba zaangażowana, sympatyczną, posiada olbrzymie doświadczenie i wiedzę. Bardzo polecam.

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szeremet Inny

  Doktor Szeremet to najlepszy lekarz jakiego udało mi się spotkać. Poświęca dużo czasu na wizycie, wysłuchuje wszystkie niepokojące nas objawy i żadnych nie lekceważy. Tłumaczy wszystkie zagadnienia dotyczące choroby ,,na chłopski rozum". W trudnych chwilach choroby potrafi być wsparciem i nieraz dzięki jej uśmiechowi i optymistycznemu podejściu byłam w stanie wytrzymać kolejne dni w szpitalu. Z całego serca polecam Panią Doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek konsultacja ginekologiczna

  Polecam Panią Doktor! Prowadzenie ciąży, USG, badania ginekologiczne, USG piersi, dobór antykoncepcji- wszystko na plus +++. Świetna atmosfera każdej wizyty.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek konsultacja ginekologiczna

  Pani spóźniona 15min i obrażona od przywitania. Wizyta do lekarza Ginekologa-endokrynologa, a słyszę że to lekarz rodzinny wystawia skierowanie na tsh. Pobranie materiału do cytologi w 5sekund, bo pacjent wymusił. Odradzam wizytę

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Kościelniak Inny

  Pan Doktor Kościelniak wszystko dokładnie tłumaczy, badania wykonywane bardzo delikatnie i profesjonalnie, wizyta w przyjemnej atmosferze ;) Prowadziłam u Pana Doktora ciążę od samego początku i z czystym sercem polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Martyna Urban - Mocek Inny

  Wspaniała Pani - jako człowiek i jako lekarz! Jak ja się ciesze,że trafiłam do Pani Dr. Borykam się m.in. z cukrzyca i towarzyszącymi jej skutkami (nadwaga ok.30) od 2010 r. i do tej pory nie uzyskałam pomocy od innych lekarzy a Dr Urban - Mocek już po pierwszej wizycie i wywiadzie zaproponowała takie leczenie, że w miesiąc udało mi się zrzucić 8kg, bez najmniejszego wysiłku. Cukier uregulowany, łaknienie poskromione, skuteczność leczenia - rewelacyjna. Takie cuda daje odpowiednie rozpoznanie i odpowiednie leczenie- jakie uzyskałam od Dr Martyny Urban - Mocek. Polecam z całego serca. Lekarz z powołania. Dziękuję Pani Doktor!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zwycięska 14ca/B, 53-033 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania