Serdecznie witamy w Centrum Medycznym Equisetum. Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług świadczonych przez starannie wykształconych lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w renomowanyc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Equisetum

Zwycięska 14ca/B

53-033 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Serdecznie witamy w Centrum Medycznym Equisetum.

Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług świadczonych przez starannie wykształconych lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w renomowanych ośrodkach akademickich i klinicznych.

Z myślą o Państwa wygodzie, stworzyliśmy nowoczesne, obszerne i komfortowe centrum medyczne, funkcjonujące w oparciu o najwyższej jakości aparaturę medyczną i rozwiązania technologiczne oraz informatyczne.

Specjaliści pracujący w naszej placówce mają do dyspozycji nowoczesne aparaty USG firmy GE:

- GE Voluson P6 z możliwością zaawansowanego obrazowania 3D/4D umożliwia monitorowanie rozwoju płodu na najwyższym światowym poziomie.

- GE Vivid S5 pozwalający na wykonywanie najwyższej jakości badań ECHO serca, badań przepływów naczyniowych z obrazowaniem DOPPLER, oraz na szeroki wachlarz badań przewodu pokarmowego, układu ruchu, układu moczowo-płciowego, tarczycy, piersi i tkanek miękkich.

Pragniemy zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom usług, niechaj będący naszym symbolem skrzyp (łac. Equisetum) oraz jego lecznicze właściwości, sprzyja Państwa dobremu zdrowiu.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Miś konsultacja neurochirurgiczna

  mam problem z lędzwiami robie wycieczki po neurologach i neurochirurgach każdy w sumie olewał i nic mi nie jest natomiast pan doktor jedyny który przejrzał plytkę rezonansu , wyjaśnił skąd problem i powiedział o metodach leczenia dla mnie osobiście super gość profesjonalista polecam gorąco choć ciężko się jest do niego dostać długo trzeba czekać.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Szeremet Inny

  Pani doktor jest niezwykle sympatyczną i ujmującą osobą. Bardzo wnikliwie analizuje stan mojej choroby, wyniki bieżących badań, które nadzoruje od ponad 3 lat w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. J.Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. W nawrotowym szpiczaku plazmocytowym osiągnąłem stan remisji. Leczenie jest kontynuowane.
  Na inne towarzyszące stany chorobowe potrafi wskazać i dobrać właściwe leczenie. Cechuje ją rzadko spotykana troska o pacjenta. Jest cały czas do dyspozycji telefonicznej i sms-owej. Polecam leczenie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Dębicka konsultacja dermatologiczna

  Pani dr ma super podejście do dzieci.
  Bardzo duże zaangażowanie w leczenie mojego syna.
  Pierwsza wizyta już przyniosła zamierzony efekt.
  polecam tego specjalistę

  dr n. med. Magdalena Dębicka

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam gorąco, M. Dębicka


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Jan Biegus konsultacja kardiologiczna

  Kompetentny, miły, spokojny sprawia wrażenie że dokładnie jest tak jak mówi o stanie organizmu i organu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Cezary Pawlicki konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Kontakt z lekarzem bardzo dobry. Doktor sam, osobiście do mnie zadzwonił że chwilę się spóźni. Bardzo pozytywne wrażenie. Przyszłam do doktora z problemem który wydawał mi się ogromny, a wyszlam podbudowana pozytywnie, że wcale nie jest tak źle jak mi się wydaje. Nie namawia do zabiegów, proponuje. Na każde pytanie szczegółowo odpowiada i wyjaśnia. Doktor wzbudził moje zaufanie i bez wątpliwości zapisałam się na zabieg. Dziękuję


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Miś Inny

  Wybitny, godny polecenia neurochirurg. W lutym 2021 roku dr Maciej Miś operował mój kręgosłup, odcinek szyjny trzy przepukliny jednocześnie. Operacja odbyła się bez najmniejszych komplikacji, jestem sprawna co jest powodem zaskoczenia i jednocześnie uznania ze strony lekarzy rehabilitantów. Przed operacją wytłumaczył mi dokładnie na czym będzie polegał zabieg. Dr. Maciej Miś jest wybitnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Gdy ktoś szuka dobrego neurochirurga -polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Cezary Pawlicki konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Wspaniały lekarz!
  Nigdy nie obdarzyłam innego lekarza takim zaufaniem jak Pana Doktora Pawlickiego.
  Jest Pan niezastąpiony!
  Wszystko szczegółowo wyjaśnione, pacjentka uspokojona.
  Polecam z całego serca!!!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek Inny

  Zdecydowanie nie polecam.
  Przyszłam potwierdzić ciążę. Wizyta u tego lekarza odbyła się w niemiłej i stresującej dla mnie atmosferze. Pani doktor nie zrobiła nawet dobrego wywiadu, miałam ze sobą wszystkie dokumenty z poprzedniej ciąży i wypis ze szpitala po łyżeczkowaniu, a ona nawet nie chciała tego zobaczyć... po czym zadawała pytania, a jak nie umiałam odpowiedzieć konkretnie to mnie ganiła, a mogła spojrzeć na moje dokumenty. Poprosiła o rozebranie się, od razu zrobiła mi USG (nie zbadała mnie na fotelu ginekologicznym), aparat został wepchnięty we mnie co było bardzo niekomfortowe i wręcz lekko bolesne. Na koniec dowiedziałam się, że mam endometrium na poziomie 13 mm i raczej nic z ciąży nie będzie, że beta HCG też za niska jak na ten tydzień ciąży ( wg przyjętych norm moje wyniki mieszczą się w normie). Wisienką na torcie była drukarka, która nie działała i Pani powiedziała, że mam przyjść w inny dzień po odbiór karty wizyty bo może mi się to przydać do badań w kierunku problemów z zajściem w ciążę... No jestem w szoku


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Dębicka Inny

  Pani doktor leczyła brodawki podeszwowe u mojej 6 letniej córki. Leczenie przebiegło bardzo szybko, byłko skuteczne. Poza tym doceniam empatię Pani doktor, partnerską rozmowę, uśmiech i świetny kontakt z córką. Bardzo polecam.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek Inny

  Pani doktor podczas wizyty była nieuprzejma i w sposób lekceważący odnosiła się do zadawanych pytań. W dodatku Pani dr wyśmiała moj problem, a na pytania odpowiadała w sposób lekceważący rozmówcę. W efekcie, podczas badania byłam spięta i skrępowana, czułam się tak, jakbym sprawiała problem, a była to wizyta prywatna. Zdecydowanie nie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania