dr n. med.

Maciej Miller

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

34 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n med. Maciej Miller jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Po zakończeniu studiów, rozpoczął pracę w Klinice Pediatrii i Endokrynologii Rozwojowej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Pan doktor jest bardzo miły, szczegółowo zbadał córeczkę, poświęcił nam dużo czasu (wizyta trwała dłużej niż standardowy czas przeznaczony na wizytę) i odpowiedział na wszystkie pytania.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Dokladność, cierpliwość, kompetencja i super podejście do dzieci to cały Pan Doktor. Na wszystkie pytania otrzymaliśmy odpowiedzi, a syn był dokładnie zbadany.

 • A
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacje pediatryczne

  Profesjonalizm i super podejście do małego pacjenta :) Pan Doktor wszystko nam wyjaśnił i odpowiedział na nasze pytania. Na pewno zostanie lekarzem prowadzącym naszego Synka.

 • M
  Lokalizacja: BORAMED

  Lekarz bardzo wnikliwy, empatyczny. Badanie córki było bardzo dokładne, zajął się każdym z trzech problemów, które zgłosiłyśmy. Pacjent nie czuje się u tego lekarza jak intruz. Leki dobrane bardzo dobrze, dolegliwości szybko ustąpiły.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: podejrzenie niedoczynności tarczycy u dziecka

  Gorąco polecam!! Bardzo dobry kontakt z małym pacjentem oraz rodzicami. Mimo że pacjent odznacza się dużą niechęcią do lekarzy, bez problemu dał się zbadać Panu Doktorowi.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr bardzo dokładnie zbadał córkę, wnikliwie przeprowadził wywiad, podobało mi się podejście do pacjenta , na pewno wrócę do tego lekarza

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rozmowa bardzo konkretna, zrozumiała, szczegółowa. Lekarz wysłuchał wszystkich pytań, na wszystkie odpowiedział. Wskazał możliwe ścieżki działania w kolejnych krokach i wskazał optymalną / zalecaną.
  Bardzo pozytywny odbiór. Dobra komunikacja.
  Dodatkową zaletą jest otrzymanie opisu przebiegu wizyty z uwzględnieniem zgłoszonych problemów, podjętych czynności, istotnych uwag z badań i wywiadu oraz z zaleceniami.
  Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Na wizycie byłam ze swoim niesfornym 4-latkiem. Choć trudno nad nim zapanować, doktorowi udało się bez problemu. Lekarz nie spieszył się, przeprowadził wywiad, a następnie wnikliwie zbadał małego. Zmierzył, zważył, zbadał ciśnienie. Solidnie osłuchał i zajrzał bez patyka do gardła, co niezwykle ważne dla mojego synka. Wizytę oceniam bardzo wysoko i polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Bardzo dokładny i rzeczowy lekarz ze świetnym podejściem do dzieci. Dokładnie przebadał córcie i spokojnie nam wyjaśnił w czym tkwi problem.

 • A
  Lokalizacja: BORAMED

  Najlepszy pediatra. Dr Miller ma bardzo dobre podejście do Małego pacjenta jak i jego rodziców. Bardzo rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Diagnozy są zawsze dobre. To jest jedyny lekarz któremu ufam jeśli chodzi o zdrowie mojego dziecka, Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n med. Maciej Miller jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Po zakończeniu studiów, rozpoczął pracę w Klinice Pediatrii i Endokrynologii Rozwojowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawny szpital przy ul.Litewskiej), gdzie przeszedł specjalistyczne szkolenie pediatryczne i obronił pracę doktorską w zakresie endokrynologii dziecięcej. Obecnie pracuje w Klinicznym Szpitalu Pediatrycznym WUM w Warszawie.

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty
  Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, , receptę itp.

  MEDISPACE:

  Uprzejmie prosimy o informację czy konsultacja dotyczy dziecka zdrowego czy chorego.


  BORAMED
  (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Endokrynologia dziecięca

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie