Dr n. med.

Maciej Kawczyński verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Trafiłam do pana doktora z objawami tzw.naglej głuchoty. Była to druga wizyta, poprzedni lekarz nie wyłapał na czym polega problem. Dzieki bardzo trafnej diagnozie, szybkim działaniu a także dzięki odpowiedniemu doborowi leków po tygodniu stosowania przepisanej terapii nastąpiła ogromna poprawa. Pan doktor swoja diagnoza uratował mój słuch. Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Aleksander Żmudziński
  Aleksander Żmudziński
  Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Mickiewicza 55, Szczecin
  Nareszcie kompetentny lekarz! Byłam uzależniona od kropli do nosa przez 12 lat. W tym czasie odwiedzałam różnych… więcej
  Umów wizytę

  Beata Paradowska-Opałka
  Beata Paradowska-Opałka
  Laryngolog
  Mickiewicza 55, Szczecin
  Dzisiejsza wizyta przebiegła profesjonalnie, szybko i sprawnie. Pani doktor rozwiała wszelkie moje obawy oraz zrozumiale… więcej
  Umów wizytę

  Grzegorz Jamro
  Grzegorz Jamro
  Laryngolog
  Wojciechowskiego 7, Szczecin
  Pan doktor jest bardzo rzeczowy. Słucha pacjenta i zwraca uwagę na szczegóły. Odpowiada konkretnie na pytania nawet… więcej
  Umów wizytę

  Krzysztof Cecherz
  Krzysztof Cecherz
  Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej, Laryngolog dziecięcy
  Aleja Piastów 30, Szczecin
  Pan Krzysztof jest szybki i stuteczny. Problem z którym poszedłem to zatkane ucho. W ruch poszła woda i strzykawka,… więcej
  Umów wizytę

  Beata Żukowska
  Beata Żukowska
  Audiolog, foniatra, Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Aleja Piastów 30, Szczecin
  Wspaniała lekarka! Byłam u Niej pierwszy raz. Muszę od razu stwierdzić ze była bardzo rzetelna oraz bardzo miła.… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr n. med. Maciej Kawczyński – wykwalifikowany specjalista otorynolaryngolog, z niemal 20-letnią praktyką w zakresie diagnostyki i leczenia zarówno dorosłych jak i dzieci. Od 1999 roku asystent, następnie adiunkt, obecnie starszy wykładowca w Klinice Otolaryngologii Dorosłych i Dzieci i Onkologii Laryngologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie..
   W 1998 roku ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Bydgoszczy. W 2006 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. „Próba obiektywnej oceny funkcji krtani po laryngektomii fronto-lateralnej poszerzonej z następową epiglotoplastyką”. W 2008 roku uzyskał tytuł specjalisty z otorynolaryngologii.
   Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę zawodową, uczestnicząc w licznych sympozjach, konferencjach i szkoleniach. W wielu z nich bierze aktywny udział jako wykładowca, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych oraz rozdziału podręcznika „Otorynolaryngologia kliniczna”.
   Od początku pracy zawodowej prowadzi zajęcia z otolaryngologii ze studentami PUM, również w ramach programu anglojęzycznego. Prowadzi wykłady dla specjalizujących się w pielęgniarstwie operacyjnym. Jest kierownikiem specjalizacji rezydentów kształcących się w dziedzinie otorynolaryngologii.
   Posiada duże doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła i krtani dorosłych i dzieci. Do jego szczególnych zainteresowań należy onkologia laryngologiczna, chirurgia gardła, krtani, ślinianek, guzów szyi, leczenie schorzeń laryngologicznych u dzieci.
   Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. W latach 2014-2016 sekretarz Zarządu Oddziału Szczecińskiego. Od roku 2016 skarbnik Oddziału Szczecińskiego. Od roku 2017 sekretarz Zarządu Sekcji Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

  Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Trafiłam do pana doktora z objawami tzw.naglej głuchoty. Była to druga wizyta, poprzedni lekarz nie wyłapał na czym polega problem. Dzieki bardzo trafnej diagnozie, szybkim działaniu a także dzięki odpowiedniemu doborowi leków po tygodniu stosowania przepisanej terapii nastąpiła ogromna poprawa. Pan doktor swoja diagnoza uratował mój słuch. Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

  • Lokalizacja: Katedra i Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej PUM

   Z Doktorem spotkałam się przy okazji choroby mojego taty.I dzisiaj kiedy sama potrzebuję pomocy i rady nie wyobrażam sobie bym w tej dziedzinie w której Doktor Kawczyński jest najznakomitszym lekarzem szukała kogoś innego To człowiek którego zaufaniem obdarza się już przy pierwszym kontakcie Dla mnie jest prawdziwym wzorem do naśladowania przez innych lekarzy pod względem wiedzy i podejścia do pacjenta Wielki szacunek
   Katarzyna Dokurno

  • M

   Bardzo dobry lekarz! Doktor Kawczyński ma wspaniałe podejście do pacjenta i jest profesjonalistą w swoich fachu. Potrafi dokładnie opisać daną dolegliwość i dopasować odpowiednie leczenie. Pan Doktor przeprowadzał u mnie operację. Miałam do niego pełne zaufanie i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kawczyńskiego. Jest to prawdziwy lekarz z powołania.

  • P
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Od dziecka mam problem z przytykaniem uszu, którego nie mogłam się pozbyć dopóki nie spotkałam doktora Macieja. Kompetentny, konkretny i życiowy człowiek. Lekarz z powołaniem. Polecam każdemu kto zmaga się z problemami usznymi.

  • L
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Byłam u wielu lekarzy, niektórzy z nich nawet nie mogli zdiagnozować problem, jaki ma dziecko z uchem. Po wywiadzie oraz badaniu, trafnie zdiagnozował rodzaj problemu, dokładnie, zrozumiale wytłumaczył sytuacje, zaproponował parę wariantów leczenia, zaczynając od najmniej inwazyjnych. Lekarz godny polecenia, bardzo dobre podejście do dzieci.
   Ludmila Stemplewska

  • E

   Bardzo dobry lekarz wysłucha zbada doradzi. Dzięki jego leczeniu wracam do zdrowia. JAk najbardziej polecam Pana Doktora.

  • J

   Wspaniały lekarz - świetny diagnosta, rynolog, realne ucieleśnienie etosu lekarza. Zawdzięczam mu zdrowie i sprawność mojej córki, przewlekle cierpiącej na zatoki (które skrupulatnie badał i zlecił właściwy, skuteczny zabieg). Jego reklamą są profesjonalizm, kompetencja oraz niezwykła skromność, cierpliwość (zwłaszcza do małych pacjentów) i empatia, nie potrzebuje innej - medialnej. Jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi, który po prostu jest najlepszy. Justyna Dunin, mama Zosi.

  • K

   Wspaniały lekarz i człowiek. Cudowne podejście do pacjenta. Cierpliwy, wyrozumiały, uważnie słuchający cierpiących ludzi . Byłam u pana doktora z moim tatą. POLECAM!!!

  • G

   Jestem pielęgniarką ze Śląska. Czasowo przebywam w woj. zachodniopomorskim. I tu właśnie przyplątało mi się zapalenie ucha wraz z inną przykrą dolegliwością . Szukałam pomocy u 3 specjalistów - PORAŻKA. Z racji mojego zawodu nie chcę podważać autorytetu kolegów z mojego zawodowego podwórka nie mniej jednak czułam, że muszę wracać na Śląsk bo tu nie mogę liczyć na pomoc – z uchem było coraz gorzej.
   I wreszcie znalazłam tego wspaniałego człowieka dr Kawczyńskiego. Genialny lekarz! Bardzo kompetentny , kulturalny , pełen empatii wobec pacjenta a jednocześnie, przesympatyczny, skromny człowiek ! Przyjął mnie, po krótkim czasie oczekiwania , właściwie to na drugi dzień.
   Panie Doktorze kochany serdecznie dziękuję za to, co Pan dla mnie zrobił. Pana profesjonalizm, niesamowity talent i wiedza uratowały mi ucho, tak ważny narząd naszego zmysłu. Jest Pan dodatkowo ciepłym, opanowanym człowiekiem, dzięki któremu chory, który znajduje się na skraju przepaści może uwierzyć, że choroba jest uleczalna, a Pana spokój przenosi się również na pacjenta.
   Pan nie tylko jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie, ale też Lekarzem przez duże L również w kontakcie z pacjentem. Żal tylko, że tak mało mamy wybitnych lekarzy jak Pan. Dziś w razie choroby byłabym gotowa przyjechać do Pana doktorze ze Śląska.
   Pozdrawiam serdecznie
   Nowak Grażyna

  • K

   Bardzo dobry lekarz świetne podejście do pacjenta z całym sercem polecam wszystkim!!! Przesympatyczny czlowiek lekarz z powolania!!