Przewidywany czas odpowiedzi:

Adres

Kokoryczki 5, Praga-Południe, Warszawa
Cićkiewicz Clinic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. lek. dent. Maciej Cićkiewicz - specjalista w ortodoncji

Szkolił się w Polsce i za granicą wizytując Uniwersytet w Turynie, w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady zgryzu
 • Wady zębów
 • Stłoczenie zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Znajomość języków

 • Angielski,
 • Włoski,
 • Niemiecki

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ER-DENTAL konsultacja ortodontyczna

Do Doktora trafiłam po leczeniu ortodontycznym u innego lekarza, gdzie po 10 latach niestety stopniowo rozchodziły mi się dolne zęby.

Już parę lat temu próbowałam podjąć ponowne leczenie ortodontyczne, ale żaden z lekarzy, u których byłam nie chciał zbytnio podjąć się tych poprawek lub ewentualnie aparatem stałym, którego z kolei ja nie chciałam ponownie zakładać.

Doktor Cickiewicz natomiast podszedł do mojego przypadku indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem oraz starannością i wspaniale spisał się jako lekarz przedstawiając mi możliwe rozwiązania mojego problemu. Z pośród nich ufając Doktorowi wybrałam metodę Invisalign i choć byłam pełna obaw, sprawdziła się w 100% :)) wspaniały system (w moim przypadku) tylko 7 nakładek, które w niecałe 3 miesiące (!!) wyprostowały mi z powrotem zęby :))
Dodatkowym ogromnym plusem jest to, że z Doktorem jest bardzo dobry kontakt. Czy przez e-mail, czy telefon. Osobiście bardzo to cenię, gdyż czasem nie łatwo jest zorganizować się żeby podjechać i o coś zapytać.
Reasumując, Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, konkretnym i przyjaznym dla pacjenta. Bardzo polecam współpracę z Dr Cickiewiczem!

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: WÓJCIK DENTAL CLINIC

Do Pana Cićkiewicza trafiłem po wizycie u innego ortodonty, który nie chciał się podjąć leczenia. Na konsultacji u Pana Cićkiewicza, bardzo rzeczowo została określona moja wada zgryzu i jakie kroki muszą być podjęte aby temu zaradzić. Pan wyjaśnił jakie są opcje leczenia, ile czasu to zajmię, co bedzie wdrażane podczas kolejnych wizyt, koszty leczenia. Wybór należał do mnie. Zdecydowałem się zaufać Panu doktorowi.

Wizyty przebiegały regularnie i na wszystkich Pan doktor tłumaczył dokładnie co będzie robił, po co, dlaczego to wszystko. Nigdy nie było żadnych niedomówień i wiedziałem co mnie czeka. Wielokrotnie zdażyło się, że oferował pomoc w razie jakichś pytań, problemów drogą mailową lub telefoniczną. Był nawet skory przyjąć mnie w razie jakby coś się działo nieprzewidzianego, w gabinecie (Wójcik Dental Clicic) bez wcześniejszego zapisu. Podczas wizyt Pan doktor zawsze pytał mnie przed położeniem na fotel czy wszystko w porządku. Czy nie miałem żadnych problemów od ostatniej wizyty. Na wizytach był zawsze rozmowny, uśmiechnięty i miły. Wielokrotnie żartowaliśmy. Nie przeszkadzało mu to wykonywać swojej pracy na najwyższym poziomie.


Leczyłem się u Pana Macieja przeszło dwa lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę się tylko wypowiadać w samych superlatywach. Moja wada została skorygowana zgodnie z tym co na samym początku mówił Pan doktor. Jeśli miałbym polecić dobrego ortodontę to tylko Pana Macieja Cićkiewicza.

Pozdrawiam.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: WÓJCIK DENTAL CLINIC

Miałam ogromne szczęście trafić do Doktora Cićkiewicza. Zawsze kierowałam się przy wyborze lekarza ilością opinii na znanym lekarzu oraz jego wiekiem. Im starszy tym bardziej doświadczony więc lepszy. Bardzo szybko moje założenie okazało się nieprawdziwe - lekarze z dużą ilością opinii zazwyczaj sami o nie proszą pacjentów a jeśli chodzi o wiek to jednak wygrywają młodzi, ze świeżą, nowoczesną wiedzą i ambicja by robić to, co robią jak najlepiej.

Potrzebowałam trzech lat by mentalnie dojrzeć do założenia aparatu. Często sie śmieje i przeszkadzało mi, że każdy ząb śmieje się w inną stronę;-). Przed Doktorem Cićkiewiczem byłam na wizycie u dwóch innych ortodontów. Nie dowiedziałam się niczego, wizyta kilkuminutowa, proszę sobie zrobić gdzieś tam zdjęcie, dziękuję, tyle i tyle za konsultacje, do widzenia. Więc już wierze w te internetowe historie noszenia aparatu przez 4 - 5 lat by po zdjęciu założyć go jeszcze raz u kogoś innego. Szukałam dalej i wyskoczyło mi fajne zdjęcie metamorfozy prostowania zębów w dość krótkim czasie i przekierowało na instagrama dr Cićkiewicza. I to było coś nowego - ortodonta celebryta niemalże ale pokazane efekty leczenia bardzo mnie zachęciły więc poszłam. I to był strzał w dziesiątkę. Wizyta była bardzo długa, dr Cićkiewicz tłumaczył wszystko w bardzo przystępny sposób. Nie było tak ze jest jedna najlepsza metoda prostowania zębów którą on stosuje tylko wyłożył mi plusy i minusy każdej. Pokazywał różne animacje, obrazki. Jak na bardzo ciekawym wykładzie. Miałam w końcu twarde dane na podstawie których mogłam podjąć świadomą decyzję oraz oraz zakochanego w zębach ortodontę;-). Od razu zrobiliśmy zdjęcia a za tydzień miałam już gotowy plan leczenia. Zależało mi na czasie więc zdecydowałam się także na zabieg piezochirurgii po którym zęby przesuwały się jak szalone.

Byłam bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Trochę się obawiałam jakichs uszkodzeń aparatu i że bedę musiała z tym czekać miesiąc tak jak to bylo u znajomych. Bardzo szybko się okazało, że nie jestem pozostawiona samej sobie i mogę liczyć na Doktora w każdej sytuacji. W czasie leczenie miałam jedno odklejenie zamka (chciałam sie przekonać czy na serio nie można jeść marsów i snickersów) - zostałam wtedy przyjęta następnego dnia z rana przed pacjentami. Potem mieszkałam przez kilka miesięcy we Wrocławiu - dr Cićkiewicz robił co mógł by moje przyjazdy były jak najrzadsze. Tam też miałam mała awarie - nieśmiało wysłałam esmesa i zdjęcie późnym wieczorem z tym co się stało i za chwile dostałam animowaną (!) instrukcję co mam zrobić oraz telefon ze szczegółowym wyjaśnieniem i w razie niepowodzenia propozycję wizyty u wrocławskiego znajomego ortodonty Doktora. Także opieka na medal, leczenie niezwykle skuteczne. Na każdy problem dr Cićkiewicz miał rozwiązanie, na każdej wizycie tłumaczył co chcemy osiągnąć i ja chwile po wizycie widziałam, jak to się dzieje.

Efekty przeszły moje oczekiwania. Spodziewałam się, że moje wampirze kiełki ułożą sie jakoś w szeregu i tyle. A wyszły zęby a'la Ania Lewandowska (rzecz jasna juz ta doinwestowana ania;-)) nie wiem jakim cudem. Zmieniły mi się rysy twarzy na lepsze. Jestem bardzo zadowolona, było warto a cały proces dzięki Doktorowi nie był taki straszny.

Sam dr Cićkiewicz jest bardzo uprzejmy, kulturalny i profesjonalny. Za ogromna wiedza i skutecznością na szczęscie nie stała wyniosłość charakterystyczna dla lekarzy. Chętnie jeździłam na wizyty i czasami było widać ogromne zmęczenie po Doktorze a mimo to zawsze byl tak najzwyczajniej w świecie po ludzku fajny. Pomijając to, że dr Cickiewicz jest wybitnym ortodontą to fajnie było poznać człowieka który wg moich wartości jest człowiekiem sukcesu. Jest naprawdę swietny w tym co robi, pasjonuje sie tymi zębami, jeździ na targi, szkolenia, prowadzi serwis z filmami z zakresu ortodoncji i nie tylko, podróżuje.

Podsumowując wszystko - POLECAM;-)

M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Cićkiewicz jest prawdziwym architektem zdrowego zgryzu! Tydzień temu zakończyłem leczenie i do dziś nie mogę się nacieszyć efektami. Zanim do niego trafiłem, wielu innych ortodontów rozkładało ręce, natomiast Pan Cićkiewicz od razu podjął się tego trudnego zadania. Polecam tego ortodontę wszystkim, którzy cenią sobie wysoką skuteczność, jakość, rzetelną informację na każdym etapie leczenia jak również miłą atmosferę podczas wizyt.

M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, świetne podejście do pacjenta. Każda wizyta to pełen profesjonalizm. W niecałe 1,5 roku naprawił mój zgryz do stanu idealnego. Bardzo serdecznie polecam!!!


U
Użytkownik zweryfikowany

Dziwię się, że taki lekarz ma tak mało komentarzy :) Dzięki Panu Cićkiewiczowi mam piękny uśmiech a do tego nosiłam aparat jedyne półtora roku. Zanim zdecydowałam się na leczenie u doktora Cićkiewicza byłam u dwóch innych ortodontów jednak nie chciałam się u nich leczyć. Kiedy poznałam doktora Cićkiewicza wiedziałam, że założę aparat właśnie u niego, bo oprócz tego, że jest profesjonalistą to do tego tłumaczy wszystko spokojnie i dokładnie, chętnie odpowiada na pytania, zawsze myśli o dobru pacjenta, jest miły i uprzejmy. Wysyłam do doktora Cićkiewicza wszystkich znajomych, którzy chcą założyć aparat i każdy z nich jest bardzo zadowolony. Do tego doktor ma świetną, nowoczesną stronę.

I
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz. Leczę u dr syna. Zmobilizował syna do noszenia aparatu ruchomego. Wyniki leczenia zaskakujące. Zawsze ma czas, nigdy się nie spieszy, wszystko dokładnie tłumaczy. Gorąco polecam

K
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest super człowiekiem . wspaniały fachowiec i widać że bardzo kocha swoja pracę. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy. jest miły, rzeczowy ,ma zawsze czas żeby wszystko wytłumaczyć, super facet ,super lekarz , super człowiek, Polecam !

M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny ortodonta. Miły, uprzejmy, rzeczowy, odpowiada na wszystkie wątpliwości, przedstawia bardzo wiele możliwości leczenia wad zgryzu i na wszystkie opcje jest otwarty w zależności od decyzji pacjenta. Jak na mińskie warunki byłem zaskoczony tak dobrym podejsćiem do pacjenta (no ale ten lekarz nie pochodzi z Mińska:) )

A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Wyleczył mnie w niecałe 9 miesięcy. Efekty przerosły moje oczekiwania. Gorąco polecam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. lek. dent. Maciej Cićkiewicz - specjalista w ortodoncji

Szkolił się w Polsce i za granicą wizytując Uniwersytet w Turynie, w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady zgryzu
 • Wady zębów
 • Stłoczenie zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Znajomość języków

 • Angielski,
 • Włoski,
 • Niemiecki

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania