O nas

Cićkiewicz Clinic | butikowa klinika stomatologiczna | ortodoncja - implanty - licówki - korony - bonding

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Kijanka Inny

  Ostatnio miałem przyjemność korzystać z usług p. Anny i muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych wizyt, jakie kiedykolwiek miałem. Od momentu wejścia do gabinetu poczułem się bardzo komfortowo i zaopiekowany. Pani Anna wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także ciepłym i przyjaznym podejściem, dzięki czemu cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.Szczególnie doceniam dokładność, z jaką p. Anna przeprowadziła zabieg oraz czas, który poświęciła na szczegółowe wyjaśnienie stanu mojego zdrowia jamy ustnej i na pokazanie, jak poprawić moją codzienną higienę. Dzięki jej wskazówkom czuję, że moje zęby są teraz w lepszej kondycji, a ja sam jestem bardziej świadomy ważności dbania o zdrowie jamy ustnej.

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Cićkiewicz Inny

  Po nieudanym leczeniu ortodontycznym trafiłam na dr Cićkiewicza. To był strzał w 10! Pan doktor wytłumaczył mi, na czym polega moja wada i jakie są możliwości jej leczenia. Efekt jest niesamowity, a leczenie nie jest jeszcze zakończone! Już na pierwszej wizycie można było zauważyć ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Pan doktor poradził sobie z moim niełatwym przypadkiem. Lekarz na medal!
  Gorąco polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Cićkiewicz Inny

  Zdecydowanie polecam! Uwielbiam ludzi z pasją a dr Cićkiewicz nie przestaje się rozwijać i zawsze stara się znaleźć optymalne rozwiązanie dla pacjenta. Leczenie odbywa się z dialogiem z pacjentem. Wiedziałam dokładnie jakie mamy założenia leczenia chociaż efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Dr Cićkiewicz jest detalistą więc doprowadzi do idealnego uśmiechu chociaż nie wątpię że pacjent może być już zadowolony wcześniej. Klinika Cićkiewicz Clinic to przepiękne i przyjazne miejsce w którym są specjaliści umożliwiający osiągnięcie wymarzonego uśmiechu w sposób kompleksowy. Zdecydowanie polecam! Ja jedynie żałuję, że nie dotarłam chociaż rok wcześniej!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Cićkiewicz Inny

  Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, świetne podejście do pacjenta. Profesjonalista!


  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Cićkiewicz Inny

  Profesjonalista! Do każdego podchodzi indywidualnie, szuka wielu rozwiązań, tak aby pacjent był zadowolony. Trudne przypadki nie są mu straszne.
  Klinika jest rownież super widać gołym okiem, że kawałek serca wsadzili w nią Wszyscy są uprzejmi, uśmiechnięci! Sprzęt nowoczesny, który daje dużo możliwości na poprawę uśmiechu.
  Polecam z całego serca!


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Cićkiewicz Inny

  Do Dr Macieja trafiłam z polecenia. Zwlekałam z umówieniem wizyty 2 lata…(w tym czasie byłam u kilku ortodontów, którzy twierdzili, że konieczna będzie ekstrakcja zębów… co mnie bardzo zniechęcało, bo po co usuwać zdrowe zęby)
  Informacja o nowo otwartej klinice Cićkiewicz Clinic była moim motywatorem do umówienia konsultacji ortodontycznej. Moje odczucia po wizycie były bardzo pozytywne, została wysłuchana moja wizja uśmiechu. Usłyszałam, że ekstrakcja zębów nie jest konieczna. Doktor wszystko wyjaśnił, przedstawił mi plan leczenia, odpowiedział na wszelkie pytania. Po wyjściu z gabinetu byłam tak oczarowana podejściem do pacjenta, zaangażowaniem, wiedzą i pasją z jaką Doktor Maciej wykonuje swoją pracę, że długo się nie zastanawiając, umówiłam wizytę na montaż aparatu.
  I tak oto jestem pacjentką już od ponad 6 miesięcy, a efekty leczenia widzę z wizyty na wizytę :)
  Cićkiewicz Clinic jest miejscem, z którego nie chce się wychodzić :) Po prostu lubię tam być!
  POLECAM każdemu!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kokoryczki 5, 04-191 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania