Umów wizytę 714 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dzień dobry, w nagłych przypadkach zapraszam do kontaktu przez stronę fizjoakademia.com więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
168 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: ból w odcinku piersiowym kręgosłupa

  Pan Łukasz jest profesjonalistą w każdym calu. Trafiłem do niego z dolegliwościami bólowymi w odcinku piersiowym kręgosłupa. Kontuzja doskwierała mi od dłuższego czasu i nikt nie potrafił mi pomoc. Dopiero po wizycie u Pana Łukasza zauważyłem znaczną poprawę. Polecam każdemu!

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacja fizjoterapeuty

  Zglosilem sie do Łukasza z problemem z barkiem. Wczesniej bylem u dwóch innych fizjoterapeutów, ale tylko u niego juz po pierwszej wizycie poczułem ulgę. Szybkie i skuteczne działanie. Polecam!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: kontuzja barku lewego

  Do gabinetu Pana Łukasza trafiłam wsutek uciążliwego bólu lewego barku. Mimo wcześniejszych wizyt u ortopedy i 10 zabiegów rehabilitacyjnych ból nie ustępował i nie dowiedziałam się, jaka jest jego przyczyna. Pan Łukasz trafnie zdiagnozował mój przypadek i od razu przeszedł do terapii. Po pierwszej wizycie poczułam znaczną ulgę. Mam nadzieję, że stosując się do zaleceń oraz kontynuując terapię, ból ustąpi całkowicie. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam Pana Łukasza. Sama żałuję, że nie zgłosiłam się do niego wcześniej.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

  Z czystym sumieniem polecam Łukasza Ulmę za wiedzę, umiejętności i pełny profesjonalizm. W ciągu 45 minut wystawił diagnozę, zmniejszył ból i zalecił ćwiczenia rehabilitacyjne. Bólu pleców praktycznie już nie ma :) Sama wizyta w miłej atmosferze z tappingiem gratis. Polecam w przypadku dolegliwości z plecami.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

  Świetny specjalista, bardzo konkretny, wie jak podejść do pacjenta. Potrafi zająć się problemami które wykraczają znacznie dalej niż zwykla rehabilitacja. Ponadto bardzo sympatyczny, skory do wszelkiej pomocy. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

  Jestem pacjentem Pana Łukasza od kilku lat, wiem, ze zawsze migę liczyć na jego pomoc. Za każdym razem ratuje mnie z opresji, bólu. Ponadto bardzo sympatyczny człowiek. Serdecznie polecam wszystkim szukającym pomocy i ulgi.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: terapia manualna

  Pan Łukasz to wspaniały człowiek i profesjonalista w swojej dziedzinie. Posiada ogromną wiedzę, którą adekwatnie przekłada na pacjenta. Jest rzeczowy, cierpliwy, sympatyczny, kompetentny. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze. Można śmiało rzec, że Pan Łukasz posiada ręce które leczą. Z każdą wizytą czuje się co raz lepiej. Polecam każdemu z czystym sumieniem!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: terapia manualna

  Pan Łukasz Ulma to uosobienie pełnego profesjonalizmu i doświadczenia. Ma doskonałe podejście do pacjenta dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z barierą lekarz-pacjent co akurat w przypadku terapii manualnej nie jest takie oczywiste! Lekarz w 100% godny polecenia!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: ból pleców

  Kolokwialnie mówiąc "ręce które leczą" szczegółowy wywiad i bezbłędna diagnoza. Już po pierwszym spotkaniu poczułam znaczną ulgę a na trzecie przyszłam już włąsciwie bez bólu. Moja rehabilitacja skończyła się na trzeciej wizycie. Polecam, świetny specjalista:)

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacja

  Polecam!!!! Przez dłuższy czas nie wiedziałam co mam zrobić z bólem w odcinku ledzwiowym i nie tylko z tym, ale pan Łukasz zrobił coś niemożliwego.Po wizycie u Pana Łukasza bólu jak by i nie było.
  Bardzo profesjonalna fizyta, minęła w miłej atmosferze.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dzień dobry, w nagłych przypadkach zapraszam do kontaktu przez stronę fizjoakademia.com<<
  Leczenie ludzkiego ciała jest wielkim wyzwaniem i moją pasją, którą praktykuje od 10 lat. Opinie, które czytasz pacjenci dodają od 2011 roku.
  Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Fizjoterapii dr Andrzeja Czamary we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od lat związany ze sportem. Swoja przygodę z fizjoterapią zaczynałem w klubie Karate Kyokushin gdzie badałem wady postawy trenowanych tam osób. Ponadto byłem wolontariuszem w placówce leczącej dzieci z MPD. W trakcie swojej kariery obejmowałem stanowisko fizjoterapeuty zawodników WKS Śląsk Wrocław na mistrzostwach Polski w koszykówce. Wraz z Czwartym Wojskowym Szpitalem Klinicznym oraz Akademią Wychowania Fizycznego byłem jednym z głównych uczestników badań na temat wpływu treningu w rehabilitacji osób z niewydolnością serca, które były pierwszymi takimi badaniami w Europie. Na ich podstawie została stworzona przeze mnie praca magisterska będąca początkiem dla licznych badań w tej dziedzinie. Od 5 lat jestem wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Fizjoterapii dra Andrzeja Czamary we Wrocławiu, gdzie prowadzę przedmiot "Metody specjalne fizjoterapii". Od 2014 roku prowadzę szkolenia dla innych fizjoterapeutów oraz lekarzy w Polsce i za granicą.
  Codzienna praca terapeutyczna i holistyczne podejście do pacjenta pozwala mi zdobywać doświadczenie i wiedzę potrzebną w pracy fizjoterapeuty. Kieruje się zasadą: „Leczę pacjenta, a nie jego badania " i od samego początku świetnie się to sprawdza. Od momentu rozpoczęcia pracy zdobywam wiedzę na wielu kursach dzięki czemu w swojej pracy mogę pochwalić się stosowaniem przede wszystkim logicznej analizy opartej na znajomości anatomii i biomechaniki oraz technik:
  - FDM
  - Ackermann Concept
  - Mulligan Concept
  - McKenzie
  - Medycyna ortopedyczna Cyriax’a
  - Kaltenborn-evjenth
  - PNF
  - Kinesiology taping
  - Japońska terapia manualna
  - Terapia wisceralna
  - Medycyna ortopedyczna wg Cyriaxa
  Poza pracą ... motoryzacja i sporty walki to moje zainteresowania.
  Zapraszam serdecznie.

Specjalizacje

 • Balneologia i medycyna fizykalna
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Reumatologia
 • Gastroenterologia
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii

Publikacje

 • Fizjoterapia Sportowa pod redakcją Trybulski, Wiecheć, (2018)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wielospecjalistyczny Szpital Orthos Komorowice

Certyfikaty

 • Łukasz Ulma, fizjoterapeuta w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Łukasz Ulma, fizjoterapeuta - Certyfikaty

Choroby

więcej