Umów wizytę Zapytaj lekarza
2 051 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie ostatniego roku specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
126 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: konsultacja

  Pierwszy raz czułem że ortopeda interesował się pacjętem,, konsultacja razem z usg i planem leczania oraz obajaśnieniem, ewentualnych wad i zalet leczenia, polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MichalakUsługa: iniekcje dostawowe

  Bardzo profesjonalny lekarz. Dokładnie słucha, wszystko jasno i spokojnie tłumaczy oraz dobiera najlepszą formę leczenia juz na pierwszej wizycie. Serdecznie polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MichalakUsługa: zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

  Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Wizyta odbyła się po wcześniejszej konsultacji, bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Sam zabieg z medycyny estetycznej praktycznie bezbolesny.

 • M

  Lekarz rzeczowy i dokładny. Znalazł przyczynę mojej dolegliwości i wskazał metody leczenia. Na początek kuracja przy użyciu leków i miejmy nadzieję, że to wystarczy.
  Dodatkowym atutem jest to, że lekarz na miejscu wykonuje badanie USG.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MichalakUsługa: konsultacje ortopedyczne z USG

  Lekarz dokładnie wytłumaczył na czym polega zchorzenie. Prosto i zrozumiałe omówił badanie USG. Wizyta odbyła się bez opóźnień, dodatko bardzo sympatyczny lekarz.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TEAM-Med - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta odbyła się punktualnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Rzetelna diagnoza kontuzji odcinka szyjnego kręgosłupa i konkretne zalecenia co do dalszego leczenia, przyniosły skutek terapeutyczny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Na wizycie był mój mąż, miał problem z kolanem. Wizytę ocenił bardzo dobrze. Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, z dużą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem, cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości.

 • J

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz, z dużym poczuciem humoru. Dokładnie zbadał mój przypadek. Wytłumaczył wszystkie moje wątpliwości. Polecam Pana Doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentem, tłumaczy bardzo dokładnie. Aby potwierdzić diagnozę zleca dodatkowe badania, proponuje leczenie podczas wizyty, ale nie jest nachalny (w moim przypadku zastrzyk w bark). Osobiście poszłam z 2 problemami i oba zostały rozwiązane podczas jednej wizyty. Bardzo dziękuję i gorąco polecam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TEAM-Med - dr Łukasz Michalak - lukaszmichalak.plUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz, poszedlem do niego z dwiema kontuzjami, barku i biodra. Pan Michalak ma bardzo dobrze wyposarzony gabinet od razu na miejscu mialem usg obu stawow, bardzo szybko udalo sie ustalic co jest przyczyna bolu, dostalem zastrzyk w dwoch mijescach w bark i po jednym dniu bol praktycznie calkowicie ustapil a meczylem sie z tak kontuzja od 3 miesiecy.

Pytania pacjentów (116)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie ostatniego roku specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywał w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ponad 2,5tysiąca godzin samodzielnych ostrych dyżurów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR) oraz Izbie Przyjęć. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w ośrodkach o najwyższym stopniu referencyjności na terenie całego kraju.
  Uczestnik i posiadacz certyfikatów jakości w zakresie badania USG stawów biodrowych niemowląt metodą Grafa, USG kolana, USG barku, USG stawu skokowego, USG łokcia oraz skleroterapii pod przewodnictwem prof. dr hab. Zbigniewa Rybaka.
  Dzięki doświadczeniu zdobytego w ramach licznych szkoleń a także ogromnej liczbie wykonanych zabiegów, usuwanie żylaków metodą skleroterapii, jest dla pacjentów bezbolesnym i trwałym sposobem na pozbycie się żylaków, pajączków żylnych i naczyniaków.
  Obecnie pracuje na spersonalizowanym aparacie USG SonoScape S8exp, który zapewnia dokładną i rzetelną diagnostykę nawet najbardziej dyskretnych zmian chorobowych.
  Szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonuje na preparatach najwyższej jakości. Toksyna botulinowa (botox), kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, osocze bogatopłytkowe podawane w trakcie wizyty spełnią oczekiwanie pacjentów stawiających na naturalny, piękny efekt.
  Jeden z niewielu lekarzy na świecie z certyfikatem jakości wykonywania przeszczepów włosów FUE z użyciem robota Artas od Restoration Robotics.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Publikacje

 • The rabbit brachial plexus as an experimental model--anatomy and surgical approach /Pol J Vet Sci. 2014;17(2):339-45/

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Neurochirurgii USK Wrocław (Wrocław, 2015)

Certyfikaty

Zdjęcia