dr hab. n. med.

Łukasz Krakowczyk

Onkolog, Chirurg

42 opinie +dodaj

Umów wizytę 1 653 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem adiunktem Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej. Należę do zespołu chirurgów regionu głowy i szyi, chirurgii rekonstrukcyjnej oraz zespołu transplantacji twarzy.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Raciborska 12 - MEDesteticaUsługa: rak języka

  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kompetencji, wiedzy i podejścia do pacjenta Pana Doktora. Wizyta przebiegła lepiej niż się spodziewałyśmy. Konkretny, rzeczowym, cierpliwie wytłumaczył nam jak będzie przebiegało dalsze leczenie. Z wizyty u Pana Doktora wyszłyśmy uspokojone i podniesione na duchu. Bardzo serdecznie dziękujemy i z czystym sumieniem możemy polecić Pana Doktora wszystkim pacjentom chorym na raka.
  Janina Stefaniak z córką Elżbietą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

  Doktor Lukasz Krakowczyk jest nie tylko swietnym specjalista w zakresie chirurgii onkologicznej (co potwierdzaja liczne wyroznienia jego dokonan w obszarze chirurgii nowotworow twarzy i szyi, a takze opinie jego pacjentow), lecz rowniez wspanialym czlowiekiem, ktory podchodzi do pacjentow z zaangazowaniem, troska i ogromna zyczliwoscia. Na kazdym etapie leczenia chetnie sluzy rada oraz wspiera, gdy tylko pacjent tego potrzebuje. W moim przypadku Doktor zoperowal nowotwor tarczycy w Centrum Onkologii w Gliwicach oraz sluzyl swoja pomoca tak dlugo, jak tego potrzebowalam. Polecam Pana Doktora wszystkim osobom, ktore tego wlasnie oczekuja od swojego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lecznica imienia Świętego Łazarza

  Bardzo profesjonalne podejście. A dodatkowo ludzkie do pacjenta. Świetny specjalista który w fachowy i przystępny sposób przekazuje informacje o chorobie. Bardzo polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Raciborska 12 - MEDestetica

  Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Łukasza. W trakcie wizyty udzielił konkretnych odpowiedzi na każde moje pytanie, bez zbędnego owijania w bawełnę wyjaśnił dokładnie przyczyny moich "dolegliwości" i rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Z całą pewnością w razie potrzeby wrócę na konsultacje.

 • H
  Lokalizacja: Lecznica imienia Świętego Łazarza

  Wixyta udana.Lekarz bardzo rzeczowy i konkretny ma duzo empatii dla pacjenta. Mam wrazenie ze pacjent jest tu najważniejszy. Doktor idpowiada na wszystkie pytania i rozwial moje watpliwosci.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to bardzo serdeczny człowiek. Omówił sposób leczenia i w tej bardzo trudnej dla nas sytuacji podniósł tatę na duchu.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Raciborska 12 - MEDestetica

  Miło, gdy człowiek wie, że ma do czynienia z takim profesjonalistą. Konkretny, miły, szczery. Rozumie pacjentów i ich problemy.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Raciborska 12 - MEDestetica

  Jeśli onkologia może być "przyjemna" to wizyta u tego lekarza to pokazuje. Lekarz konkretny, rzeczowy i bardzo jasno omawia przyczyny choroby, jej skutki i sposób leczenie.

  Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Raciborska 12 - MEDesteticaUsługa: konsulta

  Lekarz traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejne źródło utrzymania. Ma profesjonalne podejście, potrafi wytłumaczyć wszystko. Wykonał również operację wycięcia guza, po której została mała blizna a pierś nie została zniekształcona. Lekarz pamięta pacjenta a więc nie jest się kolejną twarzą. Polecam

 • H
  Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

  Cudowny i wspaniały lekarz. Fachowiec w każdym calu. Przykład, iż profesjonalizm nie wyklucza empatycznego podejścia do pacjenta. Dzięki sprawnemu i spójnemu działaniu Dr. Krakowczyka po 35 latach zmagań z chorobą, zaledwie w kilka miesięcy po zabiegu, mogę znów cieszyć się życiem i czasem spędzanym z rodziną. Serdecznie dziękuję. Józef Jaisczok z Rodziną

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem adiunktem Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej. Należę do zespołu chirurgów regionu głowy i szyi, chirurgii rekonstrukcyjnej oraz zespołu transplantacji twarzy. Zajmuję się leczeniem nowotworów złośliwych, łagodnych, znamion barwikowych, guzków piersi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w swojej klinice jak również na licznych stażach i kursach za granicą i.in w MD Anderson Cancer Center w Houston,na Oddziale Chirurgii Plastycznej jak i na kursie mikrochirurgii w Glasgow. w 2013 r. zostałem wyróżniony Srebrnym Krzyżem Zasług wraz z całym zespołem przez Prezydenta RP za szczególne osiągnięcia w medycynie. W roku 2015 zostałem członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Mikrochirurgii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.
  Decyją Rady Naukowej Centrum Onkologii w Warszawie z dnia 22.06.2016 uzyskałem tytuł doktora habiitowanego nauk medycznych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu
 • Studia Doktoranckie ŚUM w Zabrzu

Nagrody i wyróżnienia

 • Lider Ochrony zdrowia 2018

Staże

 • Staż na Chirurgii Plastycznej w Houston
 • Kurs Mikrochirurgii w Glasgow
 • Staż na Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Nowym Jorku

Choroby

więcej

Zdjęcia