COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)

Jana Kilińskiego 185, Księży Młyn, Widzew, Łódź
Multi Clinic Centrum Medyczne Księży Młyn


42 291.....


al. Wyszyńskiego 29 (Galeria Retkińska), Polesie, Łódź
All-Med Centrum Medyczne

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Na codzień pracuję w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi. Ukończył...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bolesne miesiączkowanie
 • zespół policystycznych jajników
 • krwawienie z dróg rodnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo-Lekarski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna


Jana Kilińskiego 185, Księży Młyn, Łódź

150 zł

Multi Clinic Centrum Medyczne Księży Młyn

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: All-Med Centrum Medyczne Inny

Lekarz naprawdę świetny polecam w 100% konkretny jednego dnia wizyta następnego szpital zabieg i do domku wszystko wykonane tak jak się należy jeszcze raz dziękuję panie doktorze pozdrawiam


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: All-Med Centrum Medyczne Inny

To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na tego lekarza.
Dokładny, konkretny i cierpliwy.
Badanie i wywiad przeprowadzone bardzo szczegółowo, bez pośpiechu.
A do tego sympatyczny i kulturalny lekarz więc wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
Polecam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi Clinic Centrum Medyczne - Nowoczesna medycyna Zapalenie przydatkow.

W lipcu bylam u tego lekarza z bolem jajnika pomimo ze crp bylo w normie i badania usg tez. Diagnoza zapalenie przydatkow i antybiotyk. Nic mi to nie pomoglo. Zaufalam lekarz byl b. sympatyczny.Bole byly w czasie okresu i pare dni przed, ale jakos funkcjonowalam kiedy w styczniu trafilam do szpitala z potwornym bolem i byl ten sam lekarz. Doktor nie byl juz tak sympatyczny nie zlecil nawet czegos przeciwbolowego. Diagnoza pewnie zapalenie przydatkow. Niestety znowu bledna. Wykluczyl to profesor szpitala i ginekolog. Ja jestem rozczarowana i podejsciem do czlowieka i bledna diagnoza.

dr n. med. Łukasz Janas

Wpis niemal identyczny z usuniętym wcześniej wpisem tej samej pacjentki. Pacjentka nie zastosowała się do zaleceń z pierwszej wizyty - nie zgłosiła braku poprawy ani nie przyszła na kontrolę, przez co nie dała mi najmniejszej szansy na weryfikację diagnozy i leczenia. Kwestia bycia miłym bądź nie to rzecz gustu - pacjentki, które mnie znają nie skarżyły się dotychczas na niesympatyczne zachowania czy złe podejście. Zwrócę tylko uwagę, że Pacjentka miała przeprowadzone przy przyjęciu wszelkie dostępne badania diagnostyczne (łącznie z badaniem ginekologicznym, badaniami laboratoryjnymi i badaniem usg). Co do leku przeciwbólowego to aż sprawdziłem w historii choroby - lek przeciwbólowy został zlecony w chwili przyjmowania pacjentki do szpitala. Przy przyjęciu do szpitala lekarz nie zawsze ma możliwość, a tym bardziej nie ma obowiązku, stawiania ostatecznej diagnozy. Określenie "pewnie zapalenie przydatkow", choć nie padło z moich ust, diagnozą w żaden sposób nie jest. Ogólnie wpis pacjentki jest szkalujący moją osobę. Odpowiadam tylko po to, by zakończyć sprawę bez zgłaszania kolejnych nadużyć (choć wpis pochodzi od tej samej osoby, pomimo że nie odbyła żadnej kolejnej wizyty) i uniknąć dalszego korespondowania ze znanymlekarzem. Pacjentce życzę ustąpienia dolegliwości, powrotu do zdrowia i znalezienia ginekologa, który spełni Jej oczekiwania.


K

Opinia z dnia 13.01.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi Clinic Centrum Medyczne - Nowoczesna medycyna

Cudowny lekarz. Profesjonalny, umiejacy wytłumaczyć wszystko w sposób bardzo lopatologiczny. Wyleczyl mnie z przewlekłej choroby w dwa razy szybszym czasie niż poprzedni lekarze. Na dodatek potrafi wprowadzić taki klimat na wizycie, że z dość krepujacej atmosfery, robi się luźna wizyta. Serdecznie polecam! ;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: All-Med Centrum Medyczne prowadzenie ciąży

Jeśli szukasz lekarza ginekologa to jest to najlepszy wybór. Na Pana Doktora trafiłam przypadkiem mając krwotok. Byłam zdziwiona podejściem. Od razu USG, badania krwi i prawie godzinna wizyta z badaniem i długą rozmową. Gdy zaszłam w ciąże, przeszukałam internet żeby znaleźć gabinet gdzie Pan Doktor przyjmuje. Poczułam się zaopiekowana, pomagał mi rozwiać wątpliwości, tłumaczył każde badanie. To lekarz z powołania. Pomógł mi podjąć ważną decyzję odnośnie dodatkowych badań nie mówiąc co wybrać tylko przedstawiając za i przeciw. Kompetentny, konkretny i sympatyczny. W ciąży zrozumienie i wsparcie też ma duże znaczenie. Nigdy nie przyspiesza wizyty, bada bardzo dokładnie i nie bagatelizuje niczego. Nawet w szpitalu gdzie pracuje potrafił wejść do swojej pacjentki i spytać czy wszystko ok. Polecam i dziękuję! K.

dr n. med. Łukasz Janas

Dziękuję za miłe słowa Pani Kamilo :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi Clinic Centrum Medyczne - Nowoczesna medycyna USG ciąży

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczerze polecam. Lekarz niesamowicie sympatyczny i kontaktowy, ale przy tym dokładny, sumienny i kompetentny. Wizyta trwała tyle, ile potrzeba, nie czułam się poganiana i miałam wrażenie, że Doktor naprawdę chce mi pomóc. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania co sprawiło, że wyszłam z gabinetu spokojna i z wiarą, że wszystko będzie ok.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu poród przedwczesny

Spotkałam Pana doktora w jednym z piotrkowskich szpitali, kiedy trafiłam na oddział w 27 tc ze skurczami i bólami w krzyżu. Wiadomo jak każda kobieta, która rodziła wcześniej wiedziałam, że takie dolegliwości nie wróżą niczego dobrego, dlatego pojechałam na IP.
pan doktor bardzo rzetelnie zbadał mnie, wykonał USG, które trwało ok 25 minut, więc dokładnie wszystko sprawdził. Następnie omówił wyniki morfologii oraz usg i zalecił leczenie na oddziale.
Mimo strachu i szybko przebiegających wydarzeń, czułam się zaopiekowana i jak pokazał czas działania jakie podjał Pan doktor okazały się skuteczne. Wyszłam po kilku dniach z zachowana ciążą.
Serdecznie wszystkim pacjentkom polecam pana doktora, widać, że jest lekarzem który nie bagatelizuje, nie zbywa pacjentki. Nie jest zbyt wylewny w słowach, ale szpital to nie jest czas a ni miejsce na serdeczności, ale działanie i merytoryczna diagnozę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: All-Med Centrum Medyczne Prowadzenie ciąży

Byłam dziś pierwszy raz na wizycie u Pana doktora i szczerze..Jestem zachwycona! Ciążę prowadzę w innej klinice u innego lekarza, który jednak bagatelizował zgłaszane przeze mnie dolegliwości. Zdecywowalam sie zapytac o opinie dr Janasa i byla to genialna decyzja.
Wizyta w gabinecie długa ( nie ma możliwości abym czuła się pospieszana), Pan doktor wysłuchał, wypytał..A następnie podszedł do mojego przypadku całkowicie na serio nic nie bagatelizując ( czego nie udało mi się doświadczyć u lekarza prowadzącego) mimo chwilowych problemów technicznych placówki, zrobił usg, wykazał nieprawidłowość, uruchomił leczenie a przede wszystkim wyjaśnił i uspokoił mnie ( bezcenne uczucie ) :)
Panie doktorze..szkoda że nie przyjmuje Pan w Medicover :)
Polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi Clinic Centrum Medyczne - Nowoczesna medycyna

Ktoś mądry powiedział " lekarzowi się ufa, albo nie" i ja dr. Janasowi ufam. Poznałam doktora w ICZMP i na podstawie w jaki sposób tłumaczył, słuchał i interesował się stanem zdrowia zdecydowałam się prowadzić u niego ciążę. Polecam szczególnie doktora przy prowadzeniu ciąż, bo to bardzo szczególny czas okupiony dużym strachem. Dlatego warto wtedy być pod opieką człowieka, który sam dużo mówi i nie trzeba z niego wyciągać, człowieka którego interesuje pacjent, ma dla niego czas i przede wszystkim lekarza z bardzo dużą wiedzą.

dr n. med. Łukasz Janas

Pani Olu. Bardzo miłe słowa. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Na codzień pracuję w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi. Ukończył...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bolesne miesiączkowanie
 • zespół policystycznych jajników
 • krwawienie z dróg rodnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo-Lekarski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Powiązane wyszukiwania