Łukasz Dworczak

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Wydaję mi się, że jedyny lekarz, który przyjmuje w Kościanie na NFZ, który nie jedzie taśmowo z pacjentkami. Prowadzi obecnie moją pierwszą ciążą i jestem zadowolona. Gdy pojawiło się plamienie od razu zapisał tabletki na podtrzymanie, za każdym razem bada porządnie USG, badanie piersi itp. Chodzę raz na NFZ raz prywatnie. Bardzo jestem też pod wrażeniem podejścia położnych, są naprawdę miłe i pomocne.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Wydaję mi się, że jedyny lekarz, który przyjmuje w Kościanie na NFZ, który nie jedzie taśmowo z pacjentkami. Prowadzi obecnie moją pierwszą ciążą i jestem zadowolona. Gdy pojawiło się plamienie od razu zapisał tabletki na podtrzymanie, za każdym razem bada porządnie USG, badanie piersi itp. Chodzę raz na NFZ raz prywatnie. Bardzo jestem też pod wrażeniem podejścia położnych, są naprawdę miłe i pomocne.

  • K

   Według mnie bardzo dobry lekarz prowadził moją pierwsza ciąże . Był zawsze bardzo miły czy chodziłam do niego prywatnie czy na kase chorych. Szczerze polecam.

  • M

   Okrągły rok wraz z chłopakiem biegaliśmy tu i ówdzie po ginekologach. Współżycie razem nie było dla Mnie przyjemnym tematem. Czułam szczypanie wewnątrz pochwy po ok 10 minutach stosunku. Po znajomości dostałam do p. Dworczaka nr telefonu wraz z ogromnym poleceniem go. Po wcześniejszych wizytach niechętnie aczkolwiek z przymusu zarejestrowałam się do niego na wizytę. Byłam pod wrażeniem kolejności niezbędnych badań. Wcześniej zapisywane miałam tylko tabletki. Czułam się jak królik doświadczalny, czy się uda czy nie, później się zobaczy. Pan Dworczak przeprowadził ze Mną rozmowę dotyczącą mojej dolegliwości następnie zaczął jak wspomniałam od badań, a następnie zapisał bardzo dobre leki oraz maść dla partnera. Nasza kuracja trwała ok 10 dni. Dziś cieszymy się bezbolesnym stosunkiem, za co bardzo panu dziękuje. Podsumowując lekarz skuteczny w diagnozie jak i w leczeniu - Konkretny. Bardzo POLECAM !!!.

  • J

   Już od 8 lat jestem pacjentką Pana Dworczaka...Prywatnie...:-) Poprowadził moje 2 ciąże skomplikowane ponieważ 1- zatrucie ciążowe a 2 - guz jajnika... uznał , że lepiej będzie jak Ginekolog-onkolog poprowadzi moją ciąże... też mnie skierował do bardzo dobrego specjalisty w 17 tyg ciąży wróciłam do Pana Dworczaka...Jak kobieta nie rozumie czegoś...to nawet na kartce to narysuje i wyjaśni jak na wykładzie...:-) A to rzadkość u lekarzy...:-) Teraz jestem w ciąży po raz trzeci i też chcę aby poprowadził ją On...:-) Jedyny minus to "kasa" Ceni siebie...:-) Ale nie znam nikogo innego bardziej godnego polecenia...pozdrawiam....:-)

  • W

   Na pierwsza wizytę poszłam do pana dr.Dworczaka był bardzo miły, uśmiechnięty i sympatyczny, odpowiedział mi na wszystkie moje pytania i skierował na badania bo miał pewne wątpliwości, podczas badania był bardzo delikatny, za pól roku na wizytę kontrolną też się do Niego wybiorę. POLECAM:)

  • M

   Godnie polecam! Z całą odpowiedzialnością, trafiłam do Niego w ostatniej chwili, kiedy to niby doświadczona inna lekarka, prywatnie chciała wykonać elektrokoniugację!!! Dziś jestem już 8 lat po zamrożeniu nadżerki, którą z powodzeniem przeprowadził Pan doktor Dworczak:) Wyniki są dobre - mało tego - chodzę do Niego regularnie od 8 lat - świetnie poprowadził moja ciążę bliźniaczą, nie musiałam prosić o echo serca dziewczynek, czy też dodatkowe badania. Ciążę bliźniaczą zalecał przeprowadzić cięciem cesarskim i zalecenia wzięte zostały pod uwagę! Tak też się stało! 1 grudnia 2007 roku, razem z drugim położnikiem przeprowadził zabieg. Jestem szczęśliwą mamą zdrowych i ślicznych dziewczynek! Profesjonalna opieka, zawsze uśmiechnięty i miły! Podczas ciąży czujesz, że masz przy sobie Anioła Stróża! Namówiłam kilka moich znajomych na wizyty u Tego Lekarza - a teraz namawiam Was!!!!

  • A

   Przez SIEDEM lat byłam pacjentką tego doktora, regularnie - prywatnie do niego chodziłam. Nie potrafił zdiagnozować PCOS... Podczas gdy inny ginekolog podczas PIERWSZEGO badania PCOS zdiagnozował, co później potwierdził innymi badaniami. Pan Dworczak nieustannie doradzał mi branie leków hormonalnych - bez zrobienia jakichkolwiek (potrzebnych w tym kierunku) badań, po których miałam mieć (w ogóle) miesiączkę. W pełni ufając doktorowi brałam tabletki, od jedno, przez dwu po trzy fazowe i to po kilka rodzai z każdych - bez efektu... A poza tym zero zainteresowania z jego strony, kiedy w końcu znalazłam się w szpitalu. Żałuję, że siedem lat bezmyślnie spędziłam przy tym doktorze, już dawno mogłam uporać się ze swoim problemem. NIE POLECAM!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Tak jest dobrym lekarzem mam trójke wspaniałych dzieci wszystkie ciąże prowadził dr.Dworczak chodziłam na kase chorych i na prywatnie zawsze uśmiechnięty i odpowiedzialny.Dziękuje panie doktorze ...Pozdrawiam cały szpital ginekologiczny w kościanie bardzo dobra opieka i wspaniali lekarze oraz nasze położne ...Dziękuje za pomoc w porodach....

  • A

   nie zgadzam się z dziewczynami. Trafiłam na jego dyżur przed porodem i Pan Dworczak był bardzo niemiły. nie interesował się stanem swoich pacjentek.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Świetny lekarz dzięki niemu mogłam zajść w ciążę.Zawsze uśmiechnięty i odpowiedzialny lekarz.Teraz planuję drugą ciążę i właśnie będzie ją prowadził dok Dworczak mam do niego duże zaufanie pozdrawiam Panie doktorze:)))

   Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".