COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
32 732.....


Severux Centrum Medyczne


Przyjmuję: dorosłych
32 732.....

Sposób płatności: Przelew na konto, Karta płatnicza, Gotówka

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


WSKAZÓWKI DO KORZYSTANIA Z E-KONSULTACJI W CMS
1. E-konsultacje odbywają się w formule wideokonferencji w ramach elektronicznej dokumentacji medycznej (Medfile) za pomocą systemu HaloDoctor.
2. Pacjent ma możliwość samodzielnej rejestracji na e-wizytę przez stronę internetową CMS klikając w pole „Rejestracja Online” (https://app.medfile.pl/register/index/…), a następnie wybierając konkretną „zdalną" usługę (oznaczone ikonką słuchawki telefonicznej).
3. Każda e-wizyta wymaga wcześniejszego opłacenia za pomocą systemu PayU.
4. Potwierdzenie terminu e-wizyty, status płatności oraz kanał dostępu do wideokonferencji generowany jest drogą mailową.
5. Przed e-wizytą, obsługa recepcji CMS zbiera od pacjenta krótki wywiad oraz prosi o udostępnienie istotnych kart dokumentacji medycznej z dotychczasowego przebiegu leczenia.
6. W trakcie wideokonferecji, zarówno pacjent, jak i lekarz mają możliwość przesyłania zaszyfrowanym kanałem plików z danymi oraz wiadomości tekstowych. Całość konwersacji zapisywana jest jako załącznik do karty pacjenta w EDM.
7. W razie konieczności, co do zasady w ramach kontynuacji leczenia, lekarz ma możliwości wystawienia e-recepty. Pacjent otrzymuje kod e-recepty na swoją pocztę elektroniczną oraz w formie SMS.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • choroby ginekologiczne
 • zaburzenia miesiączkowania
 • bolesne miesiączkowanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach
 • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia


Znajomość języków

Angielski, Niderlandzki

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Ulica Katowicka 157, Chorzów

150 zł

Severux Centrum Medyczne


Konsultacja online


Ulica Katowicka 157, Chorzów

150 zł

Severux Centrum Medyczne

Konsultacja w formie wideokonferencji z możliwością wystawienia e-recepty w godz. 8.00 - 20.00 (pon. - pt.).Ulica Katowicka 157, Chorzów

300 zł

Severux Centrum Medyczne

Konsultacja w formie wideokonferencji z możliwością wystawienia e-recepty w godz. 20.00 - 8.00 (pon. - pt.) oraz 24 h/7 (sb. - nd). Bezpośredni numer telefonu dyżuranta 734 154 372.

Pozostałe usługi

Konsultacja ginekologiczna + cytologia


Ulica Katowicka 157, Chorzów

200 zł

Severux Centrum Medyczne


Konsultacja ginekologiczna + USG


Ulica Katowicka 157, Chorzów

200 zł

Severux Centrum Medyczne


Konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia


Ulica Katowicka 157, Chorzów

250 zł

Severux Centrum Medyczne


Konsultacja online - kontynuacja leczenia + e-recepta


Ulica Katowicka 157, Chorzów

150 zł

Severux Centrum Medyczne


Konsultacja telefoniczna


Ulica Katowicka 157, Chorzów

150 zł

Severux Centrum Medyczne

Konsultacja telefoniczna z możliwością wystawienia e-recepty.Ulica Katowicka 157, Chorzów

150 zł

Severux Centrum Medyczne

Konsultacja telefoniczna z możliwością wystawienia e-recepty w godz. 8.00 - 20.00 (pon. - pt).Ulica Katowicka 157, Chorzów

300 zł

Severux Centrum Medyczne

Konsultacja telefoniczna z możliwością wystawienia e-recepty w godz. 20.00 - 8.00 (pon. - pt) oraz 24 h/7 (sb. - nd.). Bezpośredni numer telefonu dyżuranta 734 154 372.


USG ciąży


Ulica Katowicka 157, Chorzów

200 zł

Severux Centrum Medyczne


Wkładka domaciczna


Ulica Katowicka 157, Chorzów

400 zł

Severux Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pana Doktora trafiłam przez przypadek, i lepiej trafić nie mogłam. Na pierwszej wizycie od razu zwrócił uwagę na objawy, które inni lekarze uważali "za moją urodę". Bardzo dokładny wywiad, badanie, skierowanie do Kliniki i diagnoza.
Ogrom empatii i cierpliwości. Szybka reakcja na każdy problem i wątpliwości. Dlatego planując ciążę, nie było innej możliwości jak wybrać Pana Doktora na lekarza prowadzącego.
Ciąża nie należała do najłatwiejszych, mimo to wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i zawsze mogę zwrócić się o pomoc (a naprawdę często miało to miejsce). Co jest bardzo ważne, również po porodzie i połogu, Pan Doktor wykazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentką.
Wszystkie badania przeprowadzane są bardzo delikatnie i z szacunkiem do pacjentki, a sama wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.
Z całego serca polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, bardzo dokładny wywiad dotyczący objawów, szczegółowa analiza i fachowa porada. Lekarz bardzo kompetentny, miły i szczegółowy. Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Severux Centrum Medyczne konsultacja ginekologiczna + USG

Wizyta bardzo profesjonalnie przeprowadzona, Doktor bardzo dobrze tłumaczył, wszystko bylo w zaskakujaco dobrej atmosferze, pierwszy raz zapisalam sie do ginekologa który jest mężczyzną, zawsze chodzilam do kobiety i mimo stresu jestem w szoku, ze ktos tak dobrze moze dbac o pacjentki. Uzyskalam wiele informacji na temat mojego problemu, na temat leczenia, na temat dalszych postępów. To jest Anioł! . W ciągu jednej pierwszej wizyty postawiono sytuacje jasno i wyraznie. Ginekolog do której wczesniej chodzilam na NFZ przez 2lata nie podjela zadnych działań dot. mojego problemu, a Pan Doktor? Od razu fachowo powiedzial co i jak i dał recepte oraz szczegolowe informacje na temat dalszych działań. Jestem bardzo wdzieczna za wszelkie informacje i rady. Pierwszy raz spotkalam tak dobrego lekarza, nie wyobrazam sobie juz innego ginekologa. Z calego serca Polecam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Severux Centrum Medyczne Inny

Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pana Łukasza. Pomimo pierwszej wizyty i moich obaw, konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze i bez większego skrępowania. Wszystko zostało skrupulatnie i dokładnie wyjaśnione. Lekarz, który potrafi uspokoić i dodać otuchy. Oby było więcej takich lekarzy z wielkim zaangażowaniem i dokładnością w leczeniu każdego przypadku. Polecam


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz zdecydowanie na 5+! Do doktora Blukacza chodzę już od dawna i nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa. Jak dowiedziałam się o ciąży to nie było innej opcji jak ta, że doktor Blukacz będzie ją prowadził. Mam do niego pełne zaufanie, jest dokładny, udziela wyczerpujących odpowiedzi, wizyta przebiega zawsze w przyjaznej atmosferze. Takiego lekarza naprawdę ze świecą szukać, jestem w pełni spokojna o zdrowie swoje i malucha :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Severux Centrum Medyczne konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

Pan doktor zna się na tym co robi, chętnie odpowiedział szczegółowo na każde moje pytania i rozwiał wątpliwości. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, nie czułam się jak u lekarza, tylko jak z kolegą. Serdecznie polecam Pana doktora z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz godny zaufania.
Prowadził moją ciążę od etapu jej planowania, aż do szczęśliwego rozwiązania.
Dzięki Niemu w czasie ciąży otrzymałam coś kluczowego dla zdrowia mamy i dziecka, czego nie da się suplementować - spokój. Nie martwiłam się, nie czułam potrzeby konsultowania z innym ginekologiem, ani szukania pomocy w internecie. Byłam w dobrych rękach Specjalisty, który śledzi aktualne wytyczne, a przy tym jest szalenie życzliwym i ciepłym człowiekiem.
W 100% ufam doktorowi Blukaczowi i polecam Go wszystkim koleżankom! =)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Blukacza. Już przy pierwszej wizycie wywarł na mnie pozytywne wrażenie, ponieważ nie zbagatelizował mojego problemu co wcześniejszy lekarz miał w zwyczaju robić. Cieszę się również, że to Pan doktor prowadził moja ciążę. Życzliwy i sumienny lekarz, który odpowiada na wszystkie wątpliwości pacjentki.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Super lekarz i człowiek z odpowiednim podejściem i zaangażowaniem do pacjentki. Tłumaczy wszystkie kwestie zrozumiale, spokojnie bez oceniania i udawania że wie więcej, niż faktycznie, potrafi bardzo umiejętnie rozluźnić atmosferę.
Jestem już na końcu ciąży prowadzonej przez doktora Blukacza i nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej chwili.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrola

Jeden z najlepszych ginekologów, z jakimi miałam do czynienia. Bez oceniania, bez namawiania do macierzyństwa, bez tekstów typu "jeszcze się pani odmieni". Zawsze rzeczowo, sympatycznie i cierpliwie. Skierowania na dodatkowe badania nie są żadnym problemem. Odpowiada konkretnie na wszystkie pytania, nie ma owijania w bawełnę ani tematów tabu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • choroby ginekologiczne
 • zaburzenia miesiączkowania
 • bolesne miesiączkowanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach
 • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Staże

 • Poradnia Ginekologiczna Centrum Medicover, Gliwice, 2017
 • Image s.c. Centrum Urody, Gliwice, 2017

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Niderlandzki

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (4)

Powiązane wyszukiwania