dr n. med.

Luiza Napiórkowska

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

36 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych. Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. W trakcie studiów poszerzała swoja wiedzę na praktykach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta u Pani Doktor minęła bardzo rzeczowo i przyjemnie. Pani Doktor przeprowadza szeroki wywiad oraz badanie pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i na pewno polecę wizytę!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna, USG tarczycy

  Polecam Pani Doktor Napiórkowską. Podczas wizyty czuje się profesjonalizm i zaangażowanie. Pani doktor koncentruje się na pacjencie, dopytuje. Wizyta przebiega bez pośpiechu. Badania są analizowane dokładnie. Specjalista z ogromną wiedzą i z powołaniem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: Cukrzyca w ciąży

  Przyszłam do pani doktor ze zdiagnozowaną cukrzycą ciąży. Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście lekarza. Jest pewność że ma do czynienia z profesjonalistą. Panie doktor wie dużo na temat odżywiania i postępowania w cukrzycy ciąży.
  Warto skorzystać właśnie z wiedzy i doświadczenia dr Napiórkowskiej w przypadku cukrzycy ciąży.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: diagnostyka diabetologiczna/endokrynologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani Doktor. Podeszła do mnie bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Przeprowadziła dokładny wywiad. Wszystko starannie objaśniła, ustaliła wstępny plan leczenia, diety i zleciła dodatkowe badania. Ponadto bardzo uspokoiła swoim wyrozumiałym i kompetentnym podejściem. Bardzo polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  Moja trzecia wizyta u Pani Doktor. Bez nerwów i niepotrzebnych komentarzy. Konkretnie i po ludzku. Kompetentnie i - co najważniejsze - skutecznie. Trudno ogarnąć kilka przewlekłych chorób w okresie menopauzy, ale mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej :)

 • L
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: diagnostyka diabetologiczo endokrynologiczna

  Od lat byłam odsyłana od lekarza do lekarza, a w końcu dr Napiórkowska spojrzała na sprawę holistycznie, zleciła tyle badań, że w końcu mam jasność co do moich dolegliwości. Z nadzieją oczekuję pierwszych wyników leczenia i diety. Polecam!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona: szczegółowo omówiliśmy wyniki poprzednich badań, zostali wykonane niezbędne badania w trakcie wizyty. Teraz wiem dokładnie co i jak, mam plan na przyszłe działania i czuję się w dobrych rękach.

 • J
  Lokalizacja: SonoFem Centrum Medyczne

  To była moja pierwsza wizyta. Pani doktor przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, na miejscu wykonała usg tarczycy (w cenie wizyty), zaleciła badania, dała wskazówki odnośnie leków, cierpliwie wytłumaczyła co i jak.

 • P
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: zły stan zdrowia

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna, rzetelna. Podczas wizyty dokładnie o wszystko wypytuje, bada, trafnie stawia diagnozę, zleca dalsze wyniki, przepisuje leki. Pani doktor jest po prostu świetna, na pewno nie ignoruje objawów a w tym pacjenta. Polecam serdecznie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SonoFem Centrum MedyczneUsługa: endokrynologiczna

  Wszytko jest ok. Pani doktor jest dokładna, miła profesjonalna. Wypytała o problemy, dokładanie przestudiowała wyniki moich badań. Zleciła kilka dalszych badań. Odpowiedziała na wszystkie pytania. Wszystko tak jak powinno być.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych.
  Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. W trakcie studiów poszerzała swoja wiedzę na praktykach zagranicznych w Kanadzie, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Brazylii.

  Od początku swojej drogi zawodowej do 2017 roku związana z Kliniką Endokrynologii i Diabetologii CSK MSWiA w Warszawie.

  Specjalizuje się w leczeniu schorzeń endokrynologicznych ze szczególnym uwzględnieniem choroby Hashimoto i współistniejącej otyłości oraz w diagnostyce endokrynologicznych przyczyn niepłodności.
  Leczy zaburzenia endokrynologiczne i diabetologiczne w ciąży (w tym niedoczynność i nadczynność tarczycy) oraz posiada duże doświadczenie w obrazowaniu ultrasonograficznym gruczołu tarczowego.

  Wykonuje kompleksową diagnostykę chorób diabetologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem w terapii nowoczesnych rozwiązań technologicznych i farmakologicznych.
  Dodatkowo zajmuje się leczeniem insulinooporności, hiperinsulinemii , otyłości i powikłań otyłości (min. stłuszczeniem wątroby).
  Jest autorem licznych publikacji naukowych.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Publikacje

 • Publikacje z zakresu endokrynologii dorosłych i diabetologii

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Kursy z zakresu endokrynologii i osteoporozy w Polsce
 • Kursy z zakresu osteoporozy i diabetologii za granicą

Certyfikaty

Zdjęcia