Adres

Grochowska 21, Grzegórzki , Kraków
Lucyna Woliczko

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


12 201.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Lucyna Woliczko specjalista dermatologZdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja dermatologiczna


Grochowska 21, Kraków

90 zł

Lucyna Woliczko


Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej


Grochowska 21, Kraków

Brak informacji o cenie

Lucyna Woliczko

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Lucynę.
Bardzo sympatyczna oraz towarzyska.
Według mnie najlepszy dermatolog w Krakowie, a może nawet w Małopolsce.
Wielu innych dermatologów nie mogło sobie poradzić z moim trądzikiem.
Po wizycie u pani Lucyny, cera mi się poprawiła już zaledwie po 3 tyg, a roczne leczenie dało wspaniałe efekty.
Pozdrawiam, Krystian.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, poszłam do niej z polecenia. Jedyny do tej pory do którego wracam, bo wiem, że leczenie które stosuje działa i należy je kontynuować. Pani doktor wyleczyła mnie z trądziku z którym nie dał sobie zady żaden lekarz (albo nie chciał dać sobie rady). Przepisuje dużo maści i leków, które w sumie są stosunkowo drogie, ale przynajmniej mam pewność, że skutkują. Pierwszy raz byłam u niej w listopadzie 2012 roku. Teraz chodzę regularnie co 2-3 miesiące i kontynuuję leczenie pomimo braku objawów, żeby nie było nawrotów. Szczerze powiedziawszy mam teraz bardzo ładną cerę. Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam z wielką odpowiedzialnością polecam panią dermatolog przesympatyczna miła osoba miałam okazję leczyc syna u pani doktor ,poleciła mi ją znajoma, twarz syna wyglądała okropnie leczenie trwało ponad rok to prawda że wizyta i leki nie były tanie ale za to -syn ma teraz piękną cerę a efekty zawdzięcza właśnie pani dermatolog


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor bardzo skuteczna, oczywiscie! ale jakim kosztem?!?! dostałam takie lekarstwa po których mam zrujnowaną wątrobę, nie moge zajść w ciąże, a jeśli w nią zajdę to dziecko urodzi się z ciężkimi wadami, i nawet nie zostałam uprzedzona o konsekwencjach brania tych lekarstw. Inna Pani Dermatolog była w ciężkim szoku jak doktor Woliczko mogła mi cos takiego przepisać, bo to lek, który podaje się w ostatecznośći kobietom po 50 a nie na pierwszy rzut 20-latce.


A
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno byłam u Pani doktor,ale niestety musze przyznać,ze bardzo się zawiodłam.Przeczytałam tu wiele cudownych informacji na temat tej lekarki,lecz wiele z nich mija się z prawdą. Po zabiegu wykonanym przez Panią doktor wyglądam jak napuchnięta!!Zupełnie bez wyczucia..to miała być niewielka korekta a wyglądam okropnie!!czuje sie zeszpecona!Nie polecam.


X
Użytkownik zweryfikowany

Przyszłam na wizytę z myślą o zrobieniu bruzd około nosowych, ale Pani doktor poleciła mi również zrobienie dloliny łez i z tego jestem niezadowolona. Pod oczami mam nierówności, które dodają mi lat. Wydałam pieniążki, a na pewno nie wyglądam lepiej, właściwie czekam aż preparat się wchłonie a trochę to potrwa. Ale ogólnie Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Czytając opinię na temat Pani doktor na znany lekarz spodziewałam się super efektów.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dobry kontakt z pacjentem i co ważniejsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Krótko mówiąc, w moim przypadku, same plusy - Polecam!


G

niesamowicie pozytywne podejscie do Pacjenta.. ma ogromne doświadczenie jesli chodzi o botox i różnego rodzaju zabiegi z medycyny estetycznej.Polecam Gorąco ! :)


G

Wspaniały lekarz i życzliwy człowiek. Pani Doktor jest bardzo skuteczna w zakresie medycyny estetycznej- ma rewelacyjną wprost rękę do różnego rodzaju ostzykiwań! Widzę to na sobie i na moich koleżankach.
Również doskonała jest jako dermatolog-wyleczyła szybko oporny trądzik u mojej córki. Polecam gorąco wszystkim poszukującym lekarza przea wielkie L! Serdecznie pozdrawiam panią Doktor i życzę wielu zadowolonych pacjentów.J.W


G

Witam,

Właśnie jestem po wizycie u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona...chodzi o profesjonalne podejście do mojego problemu (wizyta trwała ok 45 min), nie śpiesząc się, ani nie przerywając. Podarowała mi bardzo dużo próbek i ulotek. Zaproponowała leczenie oraz czas do namysłu:)do następnego spotkania. W sumie to za 2 miesiące.
Pani doktor wypisała mi dużo recept, tylko już zapomniałam gdzie mogłabym je zakupić (robione kosmetyki, leki) w okolicy jej gabinetu. Pamiętam tylko,że koło Gal.Kazimierz koło pomnika oraz koło hali targowej. Jak wiecie jak się nazywają i gdzie znajdują się (abym nie przepłaciła za leki) proszę o odpowiedź.
A na efekty będe czekać. Boli mnie tylko to, że nie powinnam opalać twarzy..., moge liczyć tylko na podkłay, których nie cierpie... w słoneczne i upalne dni:(


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Lucyna Woliczko specjalista dermatologSpecjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski