dr n. med.

Leszek Kowalczyk

Neurolog

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r . W 1991... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM

Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r .
W 1991- specjalizacja z neurologii I stopnia, w 1993r –specjalizacja z neurologii II stopnia. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskał w 1997r za pracę dot. postępowania diagnostycznego i leczniczego w migrenie. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, od 1987r. jest zatrudniony w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 WSK we Wrocławiu. Pracował na stanowisku – Adiunkta , Zastępcy Ordynatora, aktualnie pracuje w poradnictwie ambulatoryjnym . Pracuje również w renomowanych Centrach Medycznych w charakterze konsultanta.
Jest współautorem prac naukowych, regularnie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Odbył kursy doskonalące z ultrasonografii w Wielkopolskiej Szkole Ultrasonografii. Wykonuje usg tętnic szyjnych i kręgowych.
Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy.

Specjalizacje

 • Neurologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dr.Kowalczyk jest profesjonalny i konkretny. Ma duza wiedze i doswiadcznie. Nie przepisuje leki w ciemno jak wiekszosc neurologow. Polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam Dr. Kowalczyka ponieważ jest to lekarz który poświęca pacjentowi i jego problemom dużo uwagi. Jest bardzo życzliwy i komunikatywny co jest bardzo ważne w kontakcie pacjent-lekarz. Duża wiedza i profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i przystępny lekarz,z pewnością nie była to moja pierwsza i ostatnia wizyta,,polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny, kompetentny i rzeczowy lekarz. z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozytywnie nastawiony do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Przeprowadził dokładne badanie i wywiad. Duży profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Świetny specjalista godny polecenia.

 • bardzo dobry

  anna-17.09.2015-bardzo dobrze oceniam Pana doktora-doświadczony, konkretny i życzliwie nastawiony do pacjenta, wizyta trwała trochę czasu, bo starsza osoba zawsze tego wymaga-polecam Pana doktora innym pacjentom

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy i przyjazny dla pacjenta. Szczegółowy wywiad, trafna diagnoza. Polecam. Halina

 • bardzo dobry

  Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Badanie i wywiad na najwyższym poziomie. Nie wysłał mnie na rezonans - na który czeka się pół roku i jest tylko formą spławienia pacjenta. Zalecił rehabilitację, przepisał odpowiednie leki po których ból jest dużo mniejszy, porozmawiał, wsparł i doradził. Szczerze polecam :) Marta K

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy lekarz, przeprowadził dokładne badanie i postawił diagnozę. Dodać trzeba, że jest też bardzo sympatyczny..Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkreny lekarz, odpowiedział na moje wszystkie pytania, chętny do pomocy w razie problemów poprzez kontak telefoniczny bądź mailowy.

 • bardzo dobry

  Pan doktor ma kompleksowe podejście do pacjenta. Podczas wizyty uważnie słuchał, notował, szukał różnych przyczyn mojego stanu. Zlecił kompleksowe badania, a leki przepisał dopiero, gdy miał 100% pewność co mi dolega. Po 8 latach choroby, trafiłam w końcu do lekarza, który potrafił mi pomóc. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja, błąkali się od specjalisty do specjalisty. Bardzo dobre podejście do pacjenta, duża wiedza i doświadczenie, to niewątpliwe plusy tego lekarza. Dodatkowo wizyta trwa tyle ile trzeba, by podejść do pacjenta indywidualnie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni