dr n. med.

Leszek Kowalczyk

Neurolog

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r . W 1991... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM

  Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r .
  W 1991- specjalizacja z neurologii I stopnia, w 1993r –specjalizacja z neurologii II stopnia. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskał w 1997r za pracę dot. postępowania diagnostycznego i leczniczego w migrenie. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, od 1987r. jest zatrudniony w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 WSK we Wrocławiu. Pracował na stanowisku – Adiunkta , Zastępcy Ordynatora, aktualnie pracuje w poradnictwie ambulatoryjnym . Pracuje również w renomowanych Centrach Medycznych w charakterze konsultanta.
  Jest współautorem prac naukowych, regularnie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Odbył kursy doskonalące z ultrasonografii w Wielkopolskiej Szkole Ultrasonografii. Wykonuje usg tętnic szyjnych i kręgowych.
  Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy.

Opinie pacjentów

 • dobry

  Miałem wrażenie, że doktor skupia się jedynie na tym aby zdążyć w 15 min. przeznaczone na wizytę. Obawiałem się, że badanie może być zbyt powierzchowne. Jednak późniejsze badanie rezonansem potwierdziło pierwszą diagnozę. W sumie konsultacja na 5.

 • bardzo dobry

  Jestesmy bardzo zadowoleni z rzetelnej konsultacji, ktora kierunkuje dalsze leczenie i diagnozowanie.

 • bardzo dobry

  Pan doktór uważnie słucha pacjenta i dokładnie bada, a przy tym jest bardzo miły. Więcej po pierwszej wizycie nie mogę powiedzieć, ale jestem pełna optymizmu :)

 • bardzo dobry

  Doktor Leszek Kowalczyk z mojego punktu widzenia do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przeprowadza wywiad ,bada a następnie dobiera leki do leczenia, jest bardzo miły i rozmowny ,niestety w tych czasach ostatnio bardzo rzadko się zdarza .Bardzo chętnie Go polecam

 • bardzo dobry

  Dr.Kowalczyk jest profesjonalny i konkretny. Ma duza wiedze i doswiadcznie. Nie przepisuje leki w ciemno jak wiekszosc neurologow. Polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam Dr. Kowalczyka ponieważ jest to lekarz który poświęca pacjentowi i jego problemom dużo uwagi. Jest bardzo życzliwy i komunikatywny co jest bardzo ważne w kontakcie pacjent-lekarz. Duża wiedza i profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i przystępny lekarz,z pewnością nie była to moja pierwsza i ostatnia wizyta,,polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny, kompetentny i rzeczowy lekarz. z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozytywnie nastawiony do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Przeprowadził dokładne badanie i wywiad. Duży profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Świetny specjalista godny polecenia.

 • bardzo dobry

  anna-17.09.2015-bardzo dobrze oceniam Pana doktora-doświadczony, konkretny i życzliwie nastawiony do pacjenta, wizyta trwała trochę czasu, bo starsza osoba zawsze tego wymaga-polecam Pana doktora innym pacjentom

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy i przyjazny dla pacjenta. Szczegółowy wywiad, trafna diagnoza. Polecam.
  Halina

Najbliższe terminy:

kolejne dni