Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna Zdrovit to placówka z wieloletnią tradycją. Oferujemy naszym pacjentom opiekę medyczną opierając się na doświadczonej kadrze oraz nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym. Szeroki wachlarz poradni specjalistycznych gwarantuje szybką i fachową pomoc w jednym miejscu. Fakt, iż realizujemy pakiety medyczne takich ubezpieczycieli jak Enel-med, Luxmed, PZU oraz Medicover nie pozostaje bez znaczenia.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna ZDROVIT
Jana III Sobieskiego 19a/2, 58-260 Bielawa
Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna ZDROVIT logo
Ubezpieczenia
Medicover, LUX MED, enel-med, PZU Zdrowie, NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (158)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  Beata Sawicka-Siwik kontrole po zabiegach operacyjnych

  Pacjent, który po poważnej operacji oka, przestał na nie widzieć, jest wystarczająco zestresowany swoim stanem, kiedy wciąż nie widzi poprawy. Nie powinno to chyba dziwić lekarza, że podczas kontroli pacjent dopytuje się, chce wiedzieć od lekarza badającego, jak ma dalej postępować, jak sobie nie zaszkodzić, kiedy może na tyle widzieć, żeby funkcjonować normalnie. Zamiast udzielić odpowiedzi, niemiła pani doktor odpowiadała pytaniami, np. nikt tego pani nie powiedział? Mam znowu powtórzyć? Czego pani nie rozumie? I jeszcze ta mina...Sytuację doinformowania ratowała, już na korytarzu, przemiła pani asystentka, cudowny człowiek! Ktoś już wspomniał o "dzień dobry"... Byłoby miło I z szacunkiem do ludzi w poczekalni, gdyby wchodząc, zresztą spóźnioną, powiedzieć cokolwiek na powitanie.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Suseł badanie USG tętnic i żył (w cenie wizyty)

  Dobry kontakt śmiało można zadać pytania na które uzyskujemy odpowiedz profesjonalnie przeprowadzony zabieg polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karolina Wodok-Wieczorek konsultacja dermatologiczna

  Nie mogę napisać zbyt wiele pozytywów poza uprzejmym powitaniem: "dzień dobry z kim mam przyjemność". Pani dr powiedziała mi, że może się zająć jedną zmianą na jedną wizytę. Ponieważ mam mnóstwo zmian więc zapytałam czy powinnam się umówić na wiele wizyt pod rząd, Pani doktor na to, że na jedną na 2 tygodnie. Ostatecznie rzuciła okiem na kilka, stwierdziła, że nie ma zagrożenia życia i z tego powodu nie dała mi skierowania do usunięcia zmian do chirurga onkologa. Powiedziała mi natomiast, że z moją skórą "zero słońca". Czyli z jednej strony może się coś rozwinąć ale skierowania na usunięcie znamion nie dała. O jednej zmianie powiedziała, żebym "zdrapała ją paznokciem".... Poprosiłam też, żeby zerknęła na drobne zmiany na twarzy. Zrobiła to i przepisała drogi lek, który tylko nasilił problem. Na szczęście trafiłam do dobrego kosmetologa, który przyjrzał się mojej skórze i zalecił dwa niedrogie preparaty, które całkowicie usunęły problem. Natomiast znamiona muszę usuwać prywatnie..

  dr n. med. Karolina Wodok-Wieczorek

  Witam, na jednej wizycie mamy zwykle czas na omówienie jednego problemu a nie jednej zmiany a to zasadnicza różnica (jesli tylko jest czas staram się omówić z pacjentami wszystkie zagadnienia). Występowanie wielu znamion barwnikowych ( bo domyślam się, ze o nich mowa ) jest przeciwwskazaniem do ekspozycji na słońce , ale jesli nie budzą niepokoju onkologicznego w badaniu dermatoskopowym to nie ma wskazań do ich usuwania ( wyjątkiem są sytuacje kiedy zlokalizowane są w miejscach często draznionych mechanicznie np. Owłosiona skóra głowy czy linia zapięcia stanika). Zmianą, którą „kazałam zdrapać „ była zapewne brodawka łojotokową - to zmiana która może się częściowo wykruszać I naruszenie jej nie jest niebezpieczne, łyżeczkowanie polegające w skrócie na zdrapywaniu zmian jest jedną z metod leczenia, ale zdecydowaniu nie zalecamy wykonywania tego samodzielnie. Przykro mi, ze wizyta nie spełniła Pani oczekiwań- każdy ma prawo do własnej oceny . Pozdrawiam

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Dworzecki Inny

  Bardzo chamski lekarz, wyrzucił babcie z gabinetu twierdząc że jest zdrowa i zajmuje miejsce w kolejce, teraz jest w stanie ciężkim i nie wiemy co będzie dalej. Nie polecam.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karolina Wodok-Wieczorek Konsultacja dermatologiczna

  Polecam Pania doktor, trafna diagnoza i skuteczne leczenie!

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Przedpełska konsultacja psychiatryczna

  Bardzo konkretna i sympatyczna Pani doktor. Wizyta przebiegła w komfortowej dla mnie atmosferze dzięki czemu mogłam szczerze porozmawiać o moich problemach. Jestem zadowolony z tej wizyty. Polecam

  I
  Profil zweryfikowany
  Beata Sawicka-Siwik badania wzroku

  Niesympatyczna , nieprzyjemna Krzyczała do mojego dziecka bo nie patrzyła tam gdzie trzeba..odradzam

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Przedpełska Inny

  Rewelacyjny lekarz kompetentny pomocny na wszystkie moje pytania pani znała odpowiedź w bardzo dużym stopniu mi pomogła polecam

  X
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Przedpełska konsultacja psychiatryczna

  Poszłam z wielką nadzieją, wyszłam z wielkim rozczarowaniem. Nie miałam możliwości opisać swoich objawów, za to zadano mi pytania, które nie powinny paść w ogóle, lub nie na pierwszej w życiu wizycie. Pani z niemalże zerową wiedzą o moich objawach określiła, co podejrzewa. Wydałam 200 zł i nie uzyskałam żadnej pomocy.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Przedpełska konsultacja psychiatryczna

  Przyszedłem do p. doktor po pomoc. Nie jestem rozmowny, raczej z depresją i niechęcią do kontaktów z ludźmi. Miałem tylko kilka zdań do powiedzenia. Nie udało mi się. Nie uzyskałem żadnej pomocy. Te 170 zł wolałbym przekazać dla potrzebujących.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania