dr n. med.

Leszek Kowalczyk

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r . W 1991... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • MOŻLIWOŚĆ WIZYT DOMOWYCH PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z LEKARZEM POD NUMEREM

  Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi – 1985r .
  W 1991- specjalizacja z neurologii I stopnia, w 1993r –specjalizacja z neurologii II stopnia. Tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie neurologii uzyskał w 1997r za pracę dot. postępowania diagnostycznego i leczniczego w migrenie. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, od 1987r. jest zatrudniony w Klinicznym Oddziale Neurologii 4 WSK we Wrocławiu. Pracował na stanowisku – Adiunkta , Zastępcy Ordynatora, aktualnie pracuje w poradnictwie ambulatoryjnym . Pracuje również w renomowanych Centrach Medycznych w charakterze konsultanta.
  Jest współautorem prac naukowych, regularnie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach naukowych. Odbył kursy doskonalące z ultrasonografii w Wielkopolskiej Szkole Ultrasonografii. Wykonuje usg tętnic szyjnych i kręgowych.
  Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  P.Doktor jest bardzo miły , po pierwszej wizycie bylam bardzo miło zakończona skierowaniem na badania i lekami, druga kontrolna mnie rozczarowała wyniki badania potwierdziły podejrzenie doktora, niestety wizyta trwała w zupełnym milczeniu, na każde pytanie , padały wynikające odpowiedzi wiec informacji otrzymałam od lekarz rodzinnego

 • D
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: wizyta konsultacyjna + usg tętnic szyjnych i kręgowych

  Najlepszy Neurolog na jakiego miałam szczęście trafić, gdy inni Neurolodzy w prywatnych gabinetach jaki w szpitalu nie potrafili mi pomóc i postawić właściwą diagnozę. Jeździłam do Pana doktora z okolic Polanicy Zdrój-Kudowy, pokonywałam 120km, bo byłam pewna, że skoro Pan doktor postawił diagnozę i zalecił podstawowe badania laboratoryjne i również USG tętnic szyjnych, to byłam pewna, że jestem w dobrych rękach. Niestety migreny z aurą i paraliżem wyleczyć nie można, nie ma takiego leku, ale przynajmniej jestem pod dobrą kontrolą lekarza i mam zawsze przy sobie przepisane lekarstwa. Uczciwy nie naciągał na wizyty ani na pieniądze. Polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Najlepszy NEUROLOG we Wrocławiu!!! Pięć gwiazdek to za mało :). Do Pana Doktora trafiłam nieco ponad rok temu z poważnym bólem i drętwieniem nogi. Wstępnie i jak później okazało się bardzo trafnie zdiagnozowana zostałam na pierwszej wizycie. Zalecony rezonans magnetyczny tylko potwierdził diagnozę. Przepisane leczenie i rehabilitacja przyniosły ulgę. Dodatkowo pragnę nadmienić, że leki pomimo moich silnych reakcji alergicznych zostały dobrane bardzo profesjonalnie. Niestety z czasem choroba postąpiła, bez zastanowienia wróciłam do Pana Doktora. Zostałam w taki sposób pokierowana, że bardzo szybko znalazłam się na stole operacyjnym co niemal graniczy z cudem. Z całą pewnością mogę przyznać, że dzięki Panu Doktorowi odzyskałam zdrowie! Serdeczne pozdrawiam
  Dozgonnie wdzięczna PACJENTKA

 • Opinia z dnia 16-02-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz przyjemny w kontakcie. Zalecone lekarstwa są skuteczne i mam nadzieję ze leczenie będzie przebiegało tak jak przedstawił to lekarz.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałem wrażenie, że doktor skupia się jedynie na tym aby zdążyć w 15 min. przeznaczone na wizytę. Obawiałem się, że badanie może być zbyt powierzchowne. Jednak późniejsze badanie rezonansem potwierdziło pierwszą diagnozę. W sumie konsultacja na 5.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestesmy bardzo zadowoleni z rzetelnej konsultacji, ktora kierunkuje dalsze leczenie i diagnozowanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktór uważnie słucha pacjenta i dokładnie bada, a przy tym jest bardzo miły. Więcej po pierwszej wizycie nie mogę powiedzieć, ale jestem pełna optymizmu :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Leszek Kowalczyk z mojego punktu widzenia do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przeprowadza wywiad ,bada a następnie dobiera leki do leczenia, jest bardzo miły i rozmowny ,niestety w tych czasach ostatnio bardzo rzadko się zdarza .Bardzo chętnie Go polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr.Kowalczyk jest profesjonalny i konkretny. Ma duza wiedze i doswiadcznie. Nie przepisuje leki w ciemno jak wiekszosc neurologow. Polecam!