dr

Leszek Bill

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

90 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
231 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista pediatra. Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Fajny kontaktowy doktor. Do każdej swojej diagnozy/opinii podawał uzasadnienie co działa na duży plus.
  Przydalo by sie tylko kilka zabawek w gabinecie dla niemowlaka.

 • Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo polecam dr. Billa.
  Bardzo szczegółowo i zrozumiale odpowiada na wszystkie pytania, na wizycie poświęca dziecku tyle czasu ile ona wymaga, nawet jeśli minie określony czas wizyty.
  Dzięki doktorowi w końcu uzyskałam satysfakcjonującą informację na temat stanu zdrowia mojego dziecka.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan dr bardzo skrupulatny jeśli chodzi o samo badanie jak i o wywiad. Odpowiadał na każde pytanie, nie pozostawiał żadnych wątpliwości, a do tego był uprzejmy i potrafił "dogadać" się z córką;) Przekazywał również cenne rady i uwagi.

 • Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo skrupulatny lekarz. Dokładnie wytłumaczył nam co dolega naszej córce i nie zbagatelizowal zadnych objaw choroby. Do tego wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Pan Leszek to profesjonalista. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, napewno skorzystamy ponownie z pomocy Pana Billa

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Genialny lekarz i bardzo ciepły człowiek!
  Długo analizuje wszelkie sygnały przekazane przez rodziców i nie zleca niczego od tak po prostu. Nie bagatelizuje żadnych objawów i kieruje do bardzo dobrych specjalistów, aby mieć pewność co do diagnozy.
  Nie gna z wizytą, tylko poświęca maksimum czasu na pacjenta. Muszę przyznać, że jestem zachwycona Panem doktorem! Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Cieszymy się, że trafiliśmy pod opiekę Pana Doktora. Lekarz z powołania, bezinteresowny, dociekliwy, z ogromnym doświadczeniem. Można liczyć na bardzo rzeczową rozmowę. Przeprowadza szczegółowy wywiad z rodzicem, wszystko dokładnie wyjaśnia, ustala plan działania. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera, nie stwarza dystansu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Doktor poświęcił nam dużo czasu aby dokładnie zbadać nasze dzieci. Był zaangażowany i empatyczny a przede wszystkim merytoryczny.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciężkie infekcje

  Wspaniały lekarz, bardzo dokładny i szczegółowy, słucha rodziców, sprawdza wszelkie sygnały. Stawia trafne diagnozy, poświęca czas i uwagę każdemu pacjentowi. Do tego po ludzku miły i sympatyczny, ze wspaniałym podejściem do dzieci.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz poswiecil nam duzo czasu i odpowiedzial na kazde pytanie. Dodal kilka rzeczy id siebie o ktorych my nie pomyslelismy. Byla to wizyta w ramach sprawdzenia ogolnego stanu zdrowia naszego dziecka, lekarz utwierdzil nas w przekonaniu ze nie ma sie czym martwic. Ogolnie jestesmy zadowoleni z wizyty, nie bylo sie do czego doczepic

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Jeśli chodzi o zdrowie naszego dziecka to bez wątpienia będzie to nasz rodzinny pediatra :) Mamy zaufanie do pana doktora i już od pierwszego kontaktu czuje się, że to lekarz z powołania - nie spieszy się, wnikliwie analizuje sytuację, cierpliwie odpowiada na pytania, dokładnie bada, a przy tym jest po prostu niezwykle sympatyczny i ma podejście do dzieci. Co dla nas ważne stara się opracować taki plan działania żeby w miarę możliwości uniknąć stosowania mocnych leków.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra.

  Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria