Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Moniuszki 4, Śródmieście, Wrocław
Gabinet Pediatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyty u Pani Doktor. Kierowaliśmy się opinią z portalu znanylekarz.pl i nie rozczarowaliśmy się. Pani Doktor z pieczołowitą starannością przeprowadziła badanie, poświęciła na to sporo czasu, cierpliwie odpowiadała na nasze pytania i rozwiewała różne wątpliwości. To co cenię u Pani Doktor najbardziej to poszanowanie dla rodziców i ich decyzji w sprawie leczenia dziecka. Przy tym serdeczna, z poczuciem humoru i wspaniałym podejściem do niemowląt. Dziękujemy Pani Doktor, wdzięczni rodzice.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny częste infekcje

Pani doktor leczyła dwójkę moich dzieci przez kilka lat z każdą infekcją. Muszę przyznać że bardzo dokładnie bada dziecko, przeprowadza dokładny wywiad a leczenie zawsze trafione. Moje dzieci często chorowały jedno na oskrzela a drugie na zap. uszu, leki przepisywane były często robione na zamówienie lub homeopatyczne a w ostateczności antybiotyk. Leki na podniesienie odporności oczywiście naturalne lub homeopatyczne. Dziś już moje dzieci "wyrosły z infekcji" a ja polecam kolejnym znajomym Panią doktor bo pomogła mi kiedy inni lekarze nie dawali rady.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Pediatryczny kontrola niemowlaka

Pani doktor, to bardzo kompetentna osoba, ma dobre podejście do dzieci. Dokładnie bada maluszka, tak więc można mieć pewność, że niczego nie przeoczy. Wizyty przebiegają w przyjemnej atmosferze. Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza pediatra jaką znamy, lekarz z powołaniem , bardzo rzetelna, dokładna i precyzyjna zarówno podczas wywiadu jak i diagnozy oraz całego procesu leczenia. Ogromnie cenimy sobie wiedzę doktor, która świetnie radzi sobie z chorobami niemowlęcia i starszego dziecka, kompleksowo dobierając mu leki pod względem ich składu i tak np. zapal.dróg oddechowych wyleczyliśmy w kilka dni lekami homeopatycznymi, a problemy skórne zdecydowanie zmniejszyły się u dziecka, odkąd stosujemy leczenie ordynowane przez Panią Lenę - zaznaczę ,iż wcześniej byliśmy u różnych-wielu lekarzy specjalistów alergologów i nikt nie proponował nam takich sposobów, jak ta lekarka, a wszelkie próby leczenia AZS u niemowlęcia kończyły się porażką i ciągłym pogłębianiem się choroby i zmian na skórze. Lekarz podkreślający wagę natury w odniesieniu do pożywienia, stylu życia, lekarstw, które przyjmujemy, świadomie wykorzystujący w leczeniu także medycynę naturalną w połączeniu z rozważnym stosowaniem farmakologii. Podsumowując- bardzo, ale to bardzo godna polecenia lekarka, konkretny fachowiec, dodatkowo z bardzo dobrym podejściem do dzieci.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry pediatra. Ma specyficzny, "ostry" sposób rozmowy, ale pomimo to polecam szczerze. Pani doktor postawiła trafną diagnozę mojej kilkumiesięcznej córeczce, której 3 innych lekarzy zdiagnozowało AZS (błędnie oczywiście, przepisując maści sterydowe). Cóeczka miała na całym ciele wysypkę. Pani doktor słusznie stwierdziła, że AZS jest obecnie modne, ale rzadko występuje u niemowlaków. Po trafnej diagnozie, 2 wizytach i 3 tygodniach, córeczka nie miała żadnych objawów.
Widać, że Pani doktor aktualizuje swoją wiedzę i doszkala się na bieżąco. Ogromnie cenię jej dużą świadomość dotyczącą zdrowego żywienia dzieci oraz zwracanie uwagi na składniki etykiet pod kątem zawartości konserwantów, cukrów i innych zbędnych składnikó w lekach przepisywanych dzieciom oraz jedzeniu dla dzieci.
Leczy przede wszystkim naturalnymi preparatami, w dalszej kolejności delikatnymi lekami, mocniejsze na szczęscie do tej pory nie były nam potrzebne więc o nich mowy nie było :)
Polecam dla tych rodziców którzy mają podejście "eko" i stawiają na delikatne leczenie. Rownież skuteczne!


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Doktor,
trafiliśmy do gabinetu z polecenia, nasze Maleństwo miało niedoleczoną żółtaczkę, która ustąpiła po tygodniowej terapii hemopatią. To prawda, że antybiotyki Pani Doktor przepisuje w ostateczności, częściej zdarzają się leki robione na zamówienie i homeopatia. Osobowościowo dość zdystansowana, ale mając tylu pacjentów trudno się przyjaźnić ze wszystkimi, a może po prostu trafiliśmy na gorszy dzień;
Zdecydowany przeciwnik szczepień na pneumokoki, meningokoki i rota wirusy.
Koszt wizyty 70 zł, czyli nie ma tragedii, ale przepisane leki to już trochę inna bajka:/


Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam! Dokładne badanie, rzeczowe i zdroworozsądkowe zalecenia. Lekarz godny polecenia. Synek zareagował na Panią dr wspaniale, jeszcze u żadnego lekarza tak swobodnie się nie zachowywał. Serdecznie polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Naprawdę polecam. Mojemu synkowi w wieku kilku miesięcy zaczął moczno schodzić naskórek z rączek i stópek do tego stopnia, że miałam obawy, że wkrótce zaczną krwawić. Chodziłam do wielu różnych lekarzy - łącznie z prywatnymi, dermatologami i nic, każdy z nich twierdził, że to atopowe zapalenie skóry. Przez przypadek dowiedziałam się o Pani Doktor. Pierwsza wizyta nie pozwoliła na zdiagnozowanie schorzenia. Po 3 tygodniach Pani Doktor stwiedziła, że w organiźmie dziecka jest za mało cynku i zgodnie z jej zaleceniem zaczęliśmy podawać cynk. Wszystko ustąpiło. Gdyby nie diagnoza tej Pani Doktor, przypuszczam, że dzieciństwo mojego Maleństwa byłoby pełne bólu i cierpienia. Polecam, bo w moim przekonaniu Pani Doktor wykazała duże zaangażowanie, postawienie zaś z jej strony trafnej diagnozu wymagało pewnie od niej sięgnięcia do książek, literatury, a to znaczy, że Lekarz ten w dalszym ciągu się rozwija. Naprawdę polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Moje doświadczenia z p. dr nie są dobre, wprawdzie rzeczywiście przeprowadza ciekawy wywiad, ale leczyła mojego syna (AZS) homeopatią która spowodowała znaczne pogorszenie i wiele cierpień małego. Inny homeopata skrytykował tę terapię. Z perspektywy czasu widzę jak mało przekonujące były teorie p. dr o przyczynie choroby (toksyczna szczepionka, grzyby w kale). Dziś tyle już wiem o tej chorobie że mogę to ocenić krytycznie. Nie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Lima niech się nie wypowiada, skoro, nie doświadczyła takiego horroru jak ja, dopiero inny lekarz pomógł mojemu biednemu dziecku, u ktorego Pani Kaleta bez przerwy wyszukiwała nowych schorzeń, a co za tym szło przeprowadzaliśmy multum drogich i niepotrzebnych badań! Dziś, tzn. z perspektywy kilku lat stanowczo odradzam ją jako lekarza i proszę mnie nie posądzać o plecenie bzdur, bo moja opinia jest głeboko przemyślana i uzasadniona.
```
Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania