Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Na Doktora Weneckiego trafiłam przypadkiem. Pracowal w zastępstwie za moją dermatolog. Na początku wydawał się miły ale gdy chciałam zapytać o zmianę która zrobiła mi się na twarzy doktor nie dopuścił mnie do słowa. Powiedział że to nie koncert życzeń i załatwiamy tylko jedna sprawę. Był oburzony i piwiedział że dlatego zrezygnował z pracy w tej przychodni. Bylam zaskoczona jego postawą do pacjenta. Nie wybrałabym go nigdy jako dermatologa. Pozostanę przy swojej pani doktor.

 • K

  Z całego serca chciałabym podziękować lekarzowi Krzysztofowi Weneckiemu, który jest najwspanialszym lekarzem do jakiego mam okazję chodzić. Każdy problem z jakim się do Niego zgłaszałam rozwiązywał bardzo dobrze i szybko, zlecając badania tak by postawić właściwą diagnozę. Pan Doktor ma bardzo szeroką wiedzę medyczną, dzięki czemu patrzy na pacjenta profesjonalnie a jednocześnie ciepło i z sercem i za to Pana Doktora cenię najbardziej. Z czystym sumieniem i zarazem gorąco mogę polecić Pana Doktora każdemu życząc jednocześnie zdrowia i sukcesów w dalszej pracy z pacjentami.
  Wdzięczna pacjentka Marianna Papaj

 • M

  Po wielu latach zmagania się z moim schorzeniem dermatologicznym zwróciłem się o pomoc do dr Weneckiego. Przyznaję bez specjalnej nadziei że tym razem się uda. Otwarta rozmowa, świetny kontakt, szczegółowy wywiad a nade wszystko profesjonalizm doktora doprowadziły do całkowitego wyleczenia. Zaproponowana terapia mimo że wcale nie taka łatwa dla mnie (koszty oraz związane ze stosowanymi medykamentami niedogodności) była prowadzona mistrzowsko.
  Teraz po kolejnym roku od zakonczenia żmudnej terapii pozostały wizyty kontrolne.
  Zdecydowanie polecam Doktora.

 • A

  Leczyłam się u wielu dermatologów, ale Pan Doktor jest zdecydowanie moim ulubionym. Bardzo spodobało mi się jego spersonalizowane podejście dzięki czemu tak naprawdę to ja sama wybrałam sobie leczenie spośród kilku opcji przedstawionych przez Doktora łącznie z wadami i zaletami. Ogólnie bardzo polecam.

  Dowiedziałam się, że Pan Doktor nie przyjmuje już na Frycza, czy wie ktoś gdzie teraz przyjmuje?

 • B

  Nie mogę zgodzić się z pozytywna opinią na temat kompetencji i wiedzy tego lekarza. Parę lat temu tak postawił diagnozę i przepisał leki, że doprowadził do przewlekłego stanu zapalnego skóry twarzy (!), ropni, blizn i innych zmian. Podważył poprzednie metody i kierunki leczenia innych dermatologów ( z pewnością z większą wiedzą i doświadczeniem niż on sam). Nie chciał wypisać recepty na lek recepturowy zlecany wcześniej przez innego dermatologa (sprawdzał się idealnie!), twierdząc, że "ma inną koncepcję". Teraz aby zlikwidować zmiany skórne i doprowadzić skórę do jako takiej normalności (aby nie straszyć ludzi swoim wyglądem!) trzeba by (za sugestiami paru dermatologów) korzystać z gabinetów medycyny estetycznej, gdzie np 1 zabieg mikrodermabrazji kosztuje 100- 120 PLN, a potrzeba co najmniej 10 sesji, aby widoczne były jakiekolwiek efekty (!!!!)

 • P

  Znakomity lekarz. Stanowczy, kompetentny. Bardzo staranny, troskliwy. Jestem zachwycona. I przystojny-)))

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • P

  Zglosilam sie do niego z podejrzanym znamieniem. Odradzil usuniecie, mowiac, ze z tego typu zmianami nic sie nie dzieje i sa niegrozne. Pokazalam mu tez inne znamiona i tez nie budzily jego obaw. Nie zalecil nawet kontroli. Kiedy po roku inny dermatolog zobaczyl to znamie, natychmiast je usunal. Byl to czerniak. Od tego czasu mialam usuniete 6 innych znamion.
  Przez brak kompetencji oraz uwagi doktora Weneckiego,nowotwor nie zostal usuniety w poczatkowej fazie.

 • J

  "Doskonały lekarz. Rzetelny i konkretny"- dokładnie..., lekarz posiadający dużą wiedzę i potrafiący ją zastosować w praktyce. Szczerze polecam.

 • B

  Od 9. lat borykałam się z pewnym schorzeniem. Wielu innych dermatologów nie próbowało znaleźć odpowiednie leki, niestety bezskutecznie. Jedna z diagnoz przeraziła mnie ogromnie. Na szczęscie była błędna.Dlatego zdecydowałam się na jeszcze jedną konsultację. Właśnie w tym gabinecie.
  Dr Krzysztof Wenecki bada bardzo dokładnie. Przeprowadza wyczerpujący wywiad z pacjentem. Leczenie po kilku dniach przyniosło długo wyczekiwaną ulgę. Po 6. miesiącach od rozpoczęcia kuracji zaleconymi lekami pozostały mi tylko wizyty kontrolne.Owszem, na wizytę czeka się długo, ale warto.
  Teraz mogę ułożyć sobie życie, bez obaw o brak akceptacji.

 • L

  Czekałam z wystawieniem tej oceny kilka miesięcy - obawiałam się, że po raz kolejny "przejadę się" na lekarzu, a poprawa będzie chwilowa. Na szczęście - nie. Dr Wenecki wyleczył mnie z przypadłości, z którą bezskutecznie walczyłam kilkanaście lat! Przez te lata przeszłam dziesiątki terapii, przyjęłam tony leków, wydałam majątek, a problem prędzej czy później i tak wracał.
  Szczęśliwie przypadkiem trafiłam (z inną dolegliwością) do tego lekarza. Z moją przypadłością przestałam wcześniej walczyć, pogodziłam się z życiem z nią. Doktor sam zwrócił na nią uwagę - to pierwszy wielki plus, że zainteresował się problemem, którego nawet nie zgłaszałam. Po latach eksperymentów i nieskutecznego leczenia na początku nie bardzo wierzyłam, że terapia wdrożona przez n-tego lekarza pomoże.
  Na początku wydawał mi się sztywny i mało sympatyczny, jednak z czasem okazało się, że Pan Wenecki ma specyficzne, bardzo wysublimowane poczucie humoru i polubiłam Go. Jest bardzo konkretny i dociekliwy, rzetelnie prowadził leczenie, zlecał badania kontrolne, wypytywał o moje obserwacje i odczucia. Dawki leku dobierał w zależności od zgłaszanych przeze mnie dolegliwości czy wyników robionych na bieżąco badań. Pierwszy raz spotkałam się z taką skrupulatnością i wnikliwością!
  Efekt - po niecałym roku zostałam WYLECZONA!!! Sama w to nie wierzę, ciągle sprawdzam czy efekt się utrzymuje. A dr Wenecki i tak zaleca mi kontrolne wizyty, w czasie których traktuje mnie z taką samą uwagą jak wtedy gdy ze zeszpeconą przez chorobę skórą przyszłam pierwszy raz do jego gabinetu.
  Jestem przeogromnie wdzięczna Panu Weneckiemu i z czystym sumieniem mogę Go polecić innym pacjentom :) Świetny fachowiec, lekarz z powołania. Dziękuję Panu!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia