Krzysztof Uszyński

Ortopeda

34 opinie +dodaj

Umów wizytę 607 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zajmuję się leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych. Jestem po szkoleniach w Anglii, Niemczech, Austrii, Belgii, Francji i Hiszpanii. Jako pierwszy w Polsce… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych. Jestem po szkoleniach w Anglii, Niemczech, Austrii, Belgii, Francji i Hiszpanii. Jako pierwszy w Polsce założyłem wszczepy firmy CORIN (Metafix, MiniHip i Trinity). Prowadzę pacjentów kompleksowo przed i po zabiegu operacynym. Jestem współautorem pierwszej w Polsce książeczki dla pacjentów po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego pt. "Mam sztuczny staw biodrowy". Zapraszam do Profesorskiego Centrum Medycznego Optimum.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Choroby

 • zwyrodnienie stawów
 • ból kolana
 • łokieć tenisisty
 • choroby stawów

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUsługa: rekonstrukcja stawu biodrowego

  Profesjonalny lekarz, wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Lekarz dysponuje bardzo duża wiedzą. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczył i pokazał na czym polega problem. Konkretny i stanowczy. Jeszcze raz dziękuję! W pełni świadomie mogę polecić Pana dr. Uszyńskiego.

 • Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUsługa: alloplastyka stawu biodrowego

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Znakomity fachowiec. Przy tym bardzo życzliwy człowiek. Potrafi rozmawiać z pacjentem. Po zabiegu wykonanym przez doktora Uszyńskiego moja noga nabrała pełnej sprawności.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz, merytoryczna i konkretna wizyta w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor podjął się i zakończył z sukcesem leczenie, którego nie podjęło się kilku poprzedników. Wspaniały kontakt z pacjentem i sukces medyczny - życzenie każdego pacjenta. Serdeczne podziękowania za okazaną pomoc.

 • K
  Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Serdeczne podziękowania dla Pana doktora Krzysztofa Uszyńskiego- świetnego specjalisty w dziedzinie ortopedii, wykonującego zabiegi endoprotez w szpitalu Łużyckim w Lubaniu.
  Zabieg mój został wykonany bardzo profesjonalnie. Po trzech miesiącach mogę już chodzić bez kuli i jestem szczęśliwa, że nie odczuwam już bólu w stawie biodrowym. Pan doktor ma miłe i ciepłe podejście do pacjenta, rzeczowy i konkretny, daje zrozumiałe zalecenia. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana doktora Uszyńskiego każdemu z dolegliwościami ortopedycznymi.
  Wdzięczna pacjentka Genowefa z Bolesławca.

 • Z
  Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUsługa: operacja stawu biodrowego

  Doktor Uszyński to lekarz o rozległej wiedzy, pełen empatii i ludzkim podejściem do pacjenta. Rekonwalescencja pod jego okiem szybko stawia na nogi, dosłownie i w przenośni. Serdecznie polecam. Zbigniew (Gryfów)

 • W
  Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUsługa: ból stawu kolanowego

  Profesjonalne podejście, szeroki zakres wiedzy, dodatkowo miły i sympatyczny.
  Po konsultacji jasna diagnoza - endoproteza.
  Wytłumaczył, pokazał, uspokoił, wyjaśnił.
  Po operacji mama zachwycona, nic jej nie boli, wszystko w 100% dobrze się skończyło.
  Życzę każdemu, jeśli będzie musiał trafić do lekarza, aby trafiał na takich ludzi jak dr Krzysztof Uszyński.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i wysoką kulturą . Lekarz wzbudzajacy zaufanie pacjenta i mający z nim bardzo dobry kontakt.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: skręcenie stawu skokowego i złamanie kości sześciennj

  Bardzo konkrety, rzeczowy,spokojne mnie wysłuchał .po przejrzeniu wyników i zbadaniu jasno sformułował zalecenia

 • S
  Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUsługa: endoproteza stawu kolanowego

  Świetny lekarz, specjalista w swojej dziedzinie, fachowiec i profesjonalista, a przy tym miły i z dobrym podejściem do pacjenta. Pan doktor podjął się operacji wszczepienia endoprotezy stawów kolanowych mojej 85 letniej mamie. Podeszły wiek jak i słaba kondycja zdrowotna, wywołała u mamy duży strach przed operacją, jednakże duża wiedza jaką dysponuje pan doktor pozwoliła na wyczerpujące i przekonywujące wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, co w konsekwencji doprowadziło do wykonania operacji, najpierw na lewym kolanie a rok później na prawym. Obie operacje przebiegły bezproblemowo, a wzorowa obsługa szpitalna pozwoliła na szybki powrót do zdrowia. Dzięki przeprowadzonym operacjom mama w chwili obecnej czuje się znaczne lepiej, problemy ze stawami kolanowymi ustąpiły, a ból został w dużym stopniu uśmierzony. Dziękujemy za pomoc i profesjonalnie przeprowadzone operacje.
  Roman Marcinów

 • Lokalizacja: Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne ProvitaUsługa: zwyrodnienie stawu biodrowego

  Do doktora Krzysztofa Uszyńskiego trafiłam z polecenia kolegi, któremu doktor wymienił dwa stawy biodrowe. Wcześniej byłam u innych ortopedów, diagnoza - operacja była dla mnie jak wyrok i odwlekałam z podjęciem decyzji.
  Podejście Pana doktora do pacjenta, ciepło, spokój, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza to wszystko spowodowało, że bez chwili wahania na pierwszej wizycie podjęłam decyzję - operacja, wymiana prawego stawu biodrowego.
  Doktor wyczerpująco i cierpliwie wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. 15.03.2016 roku udałam się do szpitala w Lubaniu bez obaw bo wiedziałam, wręcz byłam przekonana, że trafiłam w bardzo dobre ręce i dobre miejsce. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Krzysztofowi Uszyńskiemu jak i całemu personelowi oddziału ortopedii w Lubaniu.
  Po dwóch tygodniach po operacji zapomniałam co to jest ból i odstawiłam leki przeciwbólowe, bez których wcześniej nie mogłam funkcjonować. Zaprzyjaźniłam się z nowym biodrem.
  Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim potrzebującym pomocy, żeby właśnie Pana spotkali na swojej drodze tak jak ja.
  Łucja z Bolesławca