Krzysztof Uszyński

Ortopeda

Zajmuję się leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych. Jestem po szkoleniach w Anglii, Niemczech, Austrii, Belgii, Francji i Hiszpanii. Jako pierwszy w Polsce... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zajmuję się leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych. Jestem po szkoleniach w Anglii, Niemczech, Austrii, Belgii, Francji i Hiszpanii. Jako pierwszy w Polsce założyłem wszczepy firmy CORIN (Metafix, MiniHip i Trinity). Prowadzę pacjentów kompleksowo przed i po zabiegu operacynym. Jestem współautorem pierwszej w Polsce książeczki dla pacjentów po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego pt. "Mam sztuczny staw biodrowy". Zapraszam do Profesorskiego Centrum Medycznego Optimum.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUsługa: Inny

  Przed rokiem byłem operowany przez Pana Doktora. Miałem zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Pan Doktor, Krzysztof Uszyński, to nie tylko nieoceniony fachowiec ale i bardzo serdeczny człowiek. Ma wspaniały kontakt z pacjentem a to świadczy o Jego wysokiej kulturze osobistej. Poświęca pacjentowi dużo czasu, udziela wyczerpujących informacji, w sposób zrozumiały, co dla nas, pacjentów, jest bardzo ważne. Polecam - dając najwyższą ocenę. Dziękuję dr Krzysztofowi Uszyńskiemu jak i całemu wspaniałemu personelowi oddziału ortopedycznemu w Lubaniu.
  Z poważaniem, Ryszard Lis z Zaręby

 • Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUsługa: Inny

  Trafiłam do Pana doktora Uszyńskiego w listopadzie 2012 roku - kierując się pozytywnymi opiniami w środowisku pacjentów.
  Moje dni i noce były przepełnione bólem stawu biodrowego. Rozmowa z Panem doktorem uświadomiła mi, że ból nie musi być nieodłącznym elementem mojego życia. Doktor w sposób fachowy zobrazował na czym będzie polegała operacja. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania i rozwiewał mój strach i obawy przed zabiegiem.
  Zabieg odbył się bez komplikacji. Po zabiegu wykonanym przez Pana doktora Uszyńskiego zapomniałam o bólu i wróciłam do normalnego życia i pracy.
  Do tej pory jestem pod stałą opieką Pana doktora. W najbliższej przyszłości czeka mnie operacja drugiego biodra i nie mam żadnych wątpliwości w czyje ręce "oddam się" z pełnym zaufaniem. To jedyny lekarz,któremu w pełni ufam i jak mam się leczyć to tylko u niego. Jest najlepszym ortopedą i wspaniałym, ciepłym i empatycznym człowiekiem. Bardzo się cieszę ,ze życie postawiło Pana doktora na mojej drodze.
  Panie doktorze - dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny i rzeczowy człowiek. Wytłumaczył skutki powstania urazów i bardzo dokładnie zaplanował dalszy przebieg leczenia łącznie z dodatkowymi zabiegami rehabilitacyjnym

 • Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Witam. Pana doktora poleciła mi koleżanka. Dość szybko zostałam zakwalifikowana do pierwszego zabiegu (3 m-ce), gdzie w innych szpitalach miałam czekać 5-7 lat . W 2013 roku przeszłam operację wymiany prawego stawu biodrowego po, której pozbyłam się bólu i szybko doszłam do siebie.W grudniu 2016 doktor Uszyński wymienił mi drugi staw biodrowy. Niestety po dwóch tygodniach doszło do zwichnięcia stawu biodrowego i konieczny był ponowny zabieg. Dwa i pół miesiąca po operacji poruszam się coraz sprawniej i nareszcie bez dotkliwego bólu. Jestem bardzo wdzięczna dr Uszyńskiemu za życzliwość i co najważniejsze pełny profesjonalizm.
  Joanna Bunak

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Provita

  Do Pana doktora trafiłam po długich poszukiwaniach dobrego specjalisty. Moje biodro było już w tragicznym stanie (pomimo wieku 30 l.) i utrudniało normalne funkcjonowanie, a ból był nie do zniesienia. Pan Doktor okazał się nie tylko wybitnym specjalistą ale także bardzo empatycznym czlowiekiem. Po 5 miesiacach od pierwszej wizyty przeszlam operację wstawienia endoprotezy. Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo dzięki Doktorowi Uszyńskiemu. Zawdzięczam mu nowy standard życia - tego bez bólu. Serdecznie dziękuję i polecam każdemu. Elżbieta

 • Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Witam
  Do Doktora Uszynskiego trafiłam przypadkiem. Już na pierwszej wizycie poczułam się potraktowana jak jedyny pacjent pana doktora. Jest wyjątkowy. Jego empatia i podejście do pacjata jest na najwyższym poziomie. Przed operacja biodra leczyłam się u niego trzy lata. Gdy trafiłam do przychodni miałam straszne problemy z poruszaniem, profesjonalna opieka polecone zabiegi i rehabilitacje sprawiły iż do dnia operacji byłam aktywna zawodowo. Sama operacja i opieka po była na najwyższym poziomie za co dziękuje bardzo jemu i całemu zespołowi ortopedii w Lubaniu. Dziś jestem 3,5 miesiąca po zabiegu za dwa tygodnie wracam do mojego życia zawodowego. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całego leczenia. Polecam każdemu pana Doktora Krzysztofa Uszynskiego z całego serca!!!
  Anna

 • Lokalizacja: Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Pana doktora Krzysztofa Uszyńskiego poleciła mi koleżanka,która 2 lata wcześniej była przez niego operowana. Już po pierwszej wizycie byłam mile zaskoczona profesjonalizmem oraz wysoką kulturą osobistą pana doktora. Jestem stosunkowo młodą osobą(52 lata) i moje postępujące zwyrodnienie stawu biodrowego bardzo ograniczały mi moją sprawność fizyczną oraz życie osobiste i zawodowe:-( Pan doktor zoperował moj chory staw w listopadzie 2016 roku. Na drugi dzień po operacji zrobiłam pierwsze kroki:-) Obecnie trzy miesiące po operacji zapomniałam o bólu i za kilka dni wracam do pracy. Dla mnie pan doktor jest mistrzem w swoim fachu. Serdecznie dziękuję za zoperowanie i przywrócenie mi sprawności :-) Mój drugi staw,który niestety też zaczyna się "wycierać" na pewno oddam tylko w ręce pana doktora Uszyńskiego:-) Dziękuję również personelowi Oddziału Ortopedycznego w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu. Jesteście fantastyczni !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  przyszedlem do lekarza z cala moja wczesniejsza dokumentacja medyczna(rezonans,usg) ktora zostala wnikliwie przeanalizowana ,zostalem nastepnie zbadany roznymi testami diagnostycznymi (staw kolanowy) a na koniec badania na podstawie aktualnego zdjecia rtg kolana( po urazie) dostalem od lekarza 2 szczegolowe (merytoryczne) drogi leczenia kolana,lekarz bardzo dokladnie i szczegolowo opowiedzial o plusach i minusach kazdej z drog; na koniec dostalem karte konsultacyjna z opisem badania oraz zaleceniami zabiegowymi i usprawniajacymi-goraco polecam tego lekarza !!! Andrzej

 • Krystyna P. Pan Doktor Krzysztof Uszyński to wyśmienity specjalista w swoim zawodzie. Na oddziale ortopedycznym w Lubaniu przebywałam dwukrotnie za każdym razem przechodziłam operacje wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego,w pierwszej kolejności prawa strona później lewa. W szpitalu odrazu otoczono mnie fachową opieką i ogromną życzliwością.Chciałabym za to serdecznie podziękować.Operacje prowadził dr. Uszyński ,który wyróżnia się nie tylko zawodową fachowością i wielką kulturą osobistą do pacjentów.Bardzo za to wszystko dziękuje lekarzom pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu w Lubaniu. Krystyna P. z Bogatyni

 • Franciszek Kurczewski ze Lwówka Śląskiego
  Poznałem dr. Uszyńskiego podczas wizyty u ortopedy. Odniosłem wrażenie po pierwszej rozmowie że mam do czynienia z wybitną osobowością prawdziwym lekarzem, który charakteryzuje się wspaniałym podejściem do pacjenta. Doktor Uszyński okazał się wspaniałym człowiekiem o wielkim poczuciu odpowiedzialności. W sposób prosty wyjaśnił mi moją chorobę. Zaufałem Mu od pierwszego spotkania i nie zawiodłem się.
  Jestem po operacji wymiany stawu biodrowego. Od pierwszego dnia po zabiegu nie brałem leków przeciwbólowych. Czuje się dobrze. Dziękuje