Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Uszyński konsultacja ortopedyczna

  Doktor Krzysztof Uszyński jest lekarzem godnym polecenia. To specjalista, który swoja wiedzę, profesjonalizmem i pełnym empatii podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. 5 lutego 2024 r. Pan Doktor wszczepił mi endoprotezą stawu biodrowego. Przed operacja poruszałem się z trudem, a ból towarzyszył mi bez przerwy. Obecnie dzięki Panu Doktorowi mogę się sprawnie poruszać i nie odczuwam bólu. Odzyskałem komfort życia. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Jonkisz Inny

  Bardzo polecam doktora, trafnie postawiona diagnoza,wytłumaczył różnice między 1 kolanem a drugim,wszystko wytłumaczył, zapytał czy czuję różnice,przeprowadził operacje,po operacji pokierował jak dalej postępować .Lekarz godny polecenia,profesjonalista w tym co robi.POLECAM !!!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Uszyński Inny

  Dr Krzysztof jest specjalistą wysokiej klasy w swojej dziedzinie. Każdy przypadek analizuje indywidualnie, wszystko rzeczowo i jasno tłumaczy.Lekarz z powołania, który z pełnym zaangażowaniem troszczy się o swojego pacjenta. Pełna klasa i profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, bo pomoże nawet w najtrudniejszym przypadku!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Jonkisz Inny

  Najlepszy lekarz i przede wszystkim wspaniały człowiek. Wysokiej klasy specjalista otaczajacy fachową i profesjonalna opieką, jest cierpliwy, udzielenia wyczerpujacych informacji, pomaga w potrzebach. Dziękuje i polecam serdecznie


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Uszyński Inny

  Wspanialy czlowiek i specjalista !!! Pełny ciepla i cierpliwości . Jeszcze nigdy przez 57 lat nie spotkałam sie z taka osoba !!! Dziekuje :)


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Uszyński konsultacja ortopedyczna

  Urodziłam się z dysplazją lewego biodra. Do doktora Krzysztofa Uszyńskiego trafiłam z polecenia. Już po pierwszej wizycie miałam w 100% pewność, że to właśnie jemu w pełni chcę zaufać w sprawie mojego zdrowia i planowanej operacji. Czytałam, że jest świetnym specjalistą i posiada ogromną wiedzę i doświadczeniem. Ale niezwykle pozytywnie zaskoczył mnie swoją osobowością i podejściem do pacjenta. Oby takich lekarze było jak najwięcej! Z wielkim skupieniem mnie wysłuchał, rozwiał wszelkie moje wątpliwości, z cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje pytania. Sprawił, iż poczułam się bezpiecznie. Wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. To człowiek z wielkim sercem dla pacjenta, dla którego zawsze znajdzie czas i uwagę, i którego traktuje bardzo indywidualnie. Uśmiechnięty, kulturalny, empatyczny, z poczucie, humoru, wykazujący wielką troskę o pacjenta. 7 kwietnia 2022 wymienił mi lewy staw biodrowy i sprawił, że odzyskałam chęć i radość życia. Mam równe kończyny, nie czuję bólu, mogę spać i poruszać się swobodnie. Dziękuje Panie Doktorze!!!
  Polecam doktora Krzysztofa Uszyńskiego z całego serca!!!


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Jonkisz Inny

  Świetny specjalista, lekarz z powołania, badanie dokładne i z trafną diagnozą, ponadto cierpliwie wysłuchuje i potrafi zrozumieć trwogi pacjenta związane z urazem, kontaktowy i godny zaufania- zarówno podczas wizyty prywatnej, jak i na fundusz.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Uszyński Inny

  Perfekcyjna diagnoza. Perfekcyjna operacja .
  Mam nowe biodro , żyję ( śpię ) bez bólu , chodzę, prowadzę samochód .
  Mam nową jakość życia za co bardzo dziękuję.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Gacki Inny

  Do Pana doktora trafiłem po urazie bicepsa. Dokładnie zrobione USG i diagnoza prawie całkowitego zerwania przyczepu bicepsa w części łokciowej. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi moje opcje leczenia. Wział pod uwagę mój aktywny sportowo tryb życia oraz fakt ze czas gra olbrzymią rolę w chirurgicznym leczeniu tego typu urazów. Zaproponował zabieg operacyjny w szpitalu MSWiA we Wrocławiu. Doktor operował mnie osobiście i wszystko odbyło się bez żadnych powikłań. Tydzień po pierwszej wizycie w gabinecie byłem juz po operacji. W trakcie rehabilitacji byłem z Panem doktorem w ciagłym kontakcie, doceniam troskę i zaangażowanie. Bardzo dobry ortopeda , polecam wszystkim którzy cenią sobie ludzkie podejście i profesjonalizm lekarski.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Jonkisz Inny

  Dobrze postawiona diagnoza oraz Idealnie przeprowadzona operacja, 5 miesięcy po rekonstrukcji ACL powrót do aktywności


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Ołbińska 32, 50-233 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania