Krzysztof Olech

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: BlueBall - Centrum Fizjoterapii, Osteopatii i TreninguUsługa: staw rzepkowo - udowy

  W 100% polecam wszystkim Pana Olecha!
  Rewelacyjne, indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowe badania, trafna diagnoza oraz specjalnie ułożony plan ćwiczeń rehabilitacyjnych pozwoliły na przywrócenie pełnej sprawności stawu rzepkowo - udowego, z którym męczyłem się od wielu miesięcy.
  Jeżeli szukasz pomocy fizjoterapeutycznej, a czytając opinię o Lekarzu zapewne jesteś taką osobą - nie marnuj czasu, ból sam nie przejdzie ????

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem fizjoterapeutą oraz trenerem przygotowania motorycznego. Pracuję w ramach międzynarodowych koncepcji tj: Exos, FMS, NSCS, stale podnosząc kwalifikacje poprzez uczestnictwo a specjalistycznych szkoleniach oraz sympozjach naukowych.
   Rehabilituję i trenuję zawodników wielu dyscyplin sportowych, tych zespołowych oraz indywidualnych od ambitnych amatorów po zawodników ekstraklasy.
   Prowadzę również szkolenia dla firm z ergonomii pracy i życia.

   Przedstawiam kilka spośród dziesiątek ukończonych kursów:
   Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej – Kolano, więzadło krzyżowe przednie (ACL)
   Nowoczesne metody rehabilitacji stawu barkowego
   Nowoczesne metody leczenia stawu kolanowego – chirurgia i rehabilitacja
   Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego
   Rehabilitacja w zespołach bólowych szyjnego odcinka kręgosłupa oraz fizjoterapia funkcjonalna
   FMS – Functional Movement Screen (Certified Practitioner)
   The Running Athlete – Biomechanic and analysis – Analiza i biomechanika biegacza
   SpiroTiger – warsztaty „Terapia i trening respiracyjny metodą Spiro Tiger”

  Specjalizacje

  • Medycyna sportowa

  Usługi

  BlueBall - Centrum Fizjoterapii, Osteopatii i Treningu

  ul. Św. Barbary 22, 41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie

  Fizykoterapia od 10 zł
  Fizjoterapia od 60 zł
  Ćwiczenia od 70 zł
  Sportowa odnowa biologiczna od 60 zł
  Badanie komputerowe stóp, analiza chodu, badanie ortopedyczne i dobór wkładek od 70 zł
  Trening oddechowo - respiracyjny spirotiger od 70 zł
  Rehabilitacja neurologiczna i geriatryczna od 80 zł
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: BlueBall - Centrum Fizjoterapii, Osteopatii i TreninguUsługa: staw rzepkowo - udowy

   W 100% polecam wszystkim Pana Olecha!
   Rewelacyjne, indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowe badania, trafna diagnoza oraz specjalnie ułożony plan ćwiczeń rehabilitacyjnych pozwoliły na przywrócenie pełnej sprawności stawu rzepkowo - udowego, z którym męczyłem się od wielu miesięcy.
   Jeżeli szukasz pomocy fizjoterapeutycznej, a czytając opinię o Lekarzu zapewne jesteś taką osobą - nie marnuj czasu, ból sam nie przejdzie ????

  • Profesjonalista w pełnym calu, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do pacjenta. W nagłych przypadkach można liczyć na jego pomoc, nawet po godzinach pracy. Po wielu operacjach kolan spotkałem na swej drodze wielu lekarzy i pseudo specjalistów, szkoda, że nie trafiłem wcześniej na Krzyśka. Człowiek z pasją.

  • Lokalizacja: BlueBall - Centrum Fizjoterapii, Osteopatii i TreninguUsługa: rehabilitacja po rekonstrukcji ACL i MCL

   Krzysztofa Olecha polecam każdemu z czystym sumieniem. Trafiłem tu na początku roku po rekonstrukcji ACL i MCL w Bieruniu. Długo szukałem odpowiednio fizjo, nie będąc zadowolony z pierwszych wizyt po rekonstrukcji u fizjo w Bieruniu. Wybór Krzysztofa okazał się strzałem w 10-ke. Byłem jego pacjentem przez niemal rok, tak długo bo rehablitacja po pewnym czasie stała się świetnym treningiem i mile spędzonym czasem. Jeśli chcecie po rekonstrukcji więzadeł być w lepszej formie niż przed kontuzją, to ja gorąco polecam tego specjalistę.

  • A
   Lokalizacja: BlueBall - Centrum Fizjoterapii, Osteopatii i TreninguUsługa: fizjoterapia

   BlueBall - Krzyśka Olecha i jego współpracowników polecam bardzo gorąco swoim znajomym i pacjentom z problemami bólowymi narządu ruchu. Sam byłem jego pacjentem. Leczenie oceniam bardzo wysoko. Uporczywe bóle piszczeli minęły dzięki zastosowanym technikom manualnym, poprawiłem technikę biegania i nauczyłem się dobrej rozgrzewki. 100% profesjonaliści. Dla mnie poziom światowy.
   Pozdrawiam !

  • S

   Ocena wykracza poza skalę. Świetny człowiek, 200% profesjonalizmu, ogromna wiedza - tutaj pełen szacun i podziw, zawsze skupiony na pacjencie/kliencie, otwarta głowa i czujesz się otoczony pełną opieką. Do tego skromny, cierpliwy, świetna komunikacja - potrafi wytłumaczyć tak ja trzeba, i mimo iż człowiek czasem dostaje w kość (trening) to z uśmiechem na ustach.
   Zarówno pod kątem rehabilitacji jak i treningów w pełni polegam i z przyjemnością przychodzę zrobić kolejny krok na przód, łamać ograniczenia.
   Dziękuję, S.:)

  • Świetny specjalista, treningi perfekcyjnie dostosowane do potrzeb i możliwości, bardzo dokładne wykonywanie ćwiczeń dzieki czemu nie martwię się o kontuzję nawet przy trudnych ćwiczeniach, miła atmosfera motywująca do pracy! Polecam!

  • Jeden z najlepszych fachowców na których w życiu trafiłem. Poza profesjonalnym podejściem posiada również olbrzymią wiedzę w temacie przez co jest w stanie pomóc w bardzo wielu dolegliwościach. Jeżeli kiedyś będę potrzebować pomocy to na pewno zwrócę się do niego bo to zaufana i rzetelna osoba.

  • J

   Dla mnie najlepszy fachowiec na świecie , z ostrego bólu w plecach po jednej wizycie postawiona na nogi do sprawnego działania. Niewiarygodne? A jednak możliwe z takim fachowcem jak Krzysztof. Szczerze Polecam!

  • N

   Krzysztof jest profesjonalistą w każdym stopniu. Widać, że kocha to co robi, a pomaganie ludziom to jego pasja. Chodziłam do wielu specjalistów, ale niestety kolano cały czas bolało od 7 lat nie mogłam uprawiać sportu, który kocham. Trafiłam na Krzyska całkiem przypadkiem i już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Jestem trzy miesiące po rehabilitacji i ćwiczeniach z Krzyśkiem i wracam czynnie do sportu, co jeszcze pół roku temu było nierealne. Naprawdę mogę polecić z całego serca !!!

  • Super specjalista !

   Polecam wszystkim zakochanym w sporcie i nie tylko.
   Wyprowadził mi kręgosłup tak, że juz nie czuję że go mam i uratował moje pasmo biodrowe.
   Przygotował mnie do Runmageddonu, biegania długodystansowego i przygotowuje do każdej aktywności do której poczuję miętę :)
   Przez schorzenie kręgosłupa usłyszałam kilka opinii, że nie mogę uprawiać sportu.
   Dzięki Panu Krzysiowi mogę robić wszystko w sposób bezpieczny.
   Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę.

   Polecam !!!