Krzysztof Klementowski

Psychiatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

 • Dostępność

  Lekarz Krzysztof Klementowski przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten psychiatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Krzysztof Klementowski to jeden z 209 lekarzy o specjalizacji psychiatra w miejscowości Wrocław na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • Gabinet lekarski

  Kozia 41/1, Fabryczna
  54-104 Wrocław, dolnośląskie

  111
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

6 opinii

 • Pan doktor to bardzo kompetentny i dobry psychiatra.Bardzo precyzyjnie ocenia stan pacjenta i wypisuje dobre leki.Mnie dwa razy już wyciągnął z dna i jestem mu za to bardzo wdzięczna.
  W gabinecie pacjent nie czuje się jako kolejny ktoś, ale jak człowiek na , którym doktorowi zależy. Doktor Klementowski jest wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem.Polecam mocno !

 • Szczerze polecam !
  Jestem pod opieką Dr. Klementowskiego od 10 lat. Niestety, mam taką osobowość, że potrzebuję stałej farmakoterapii aby normalnie funkcjonować. Zanim trafiłam do tego lekarza bywałam u wielu innym ale tylko P. Dr. Klementowski wydał mi się bardzo empatyczny. To fakt, że można z nim porozmawiać jak z psychologiem. Przejmuje się losem i stanem pacjenta. Kiedyś miałam bardzo obniżone poczucie nastroju, nie poszłam na dwa umówione spotkania i Pan Dr. zainteresował się tym, co się u mnie dzieje i sam się odezwał z zapytaniem czy wszystko w prządku. Lekarzy z takim podejściem do pacjenta jest mało. Jedyna wada, to brak punktualności. Ale nikt nie jest bez wad. poza tym, to jest niczym w porównaniu do kompetencji.

 • Podzielam opinię poprzedników. Bardzo dobry specjalista. Jestem pod jego "opieką" od dwóch lat. Umiejętnie dopasował sposób leczenia i potrafi podczas wizyty być i psychiatrą i terapeutą. Jestem zadowolona z leczenia i na dobrej drodze do jego zakończenia :-) Polecam wszystkim

 • Bardzo dobry lekarz ,potrafi doskonale dobrać leki i nie jest pazerny na pieniądze jak inni lekarze.
  Szczerze polecam pana doktora.

 • Świetny specjalista. Bardzo mi pomógł i nadal pomaga:))) Polecam tego lekarza- naprawdę trudno w dzisiejszych czasach o tak oddanego swojej pracy lekarza:))

 • Pan doktor, dzięki umiejętnie dobranemu lekowi, wyciągnął mnie z głębokiej depresji będącej wtórnym nastąpstwem ostrego zapalenia prostaty, a także deoresyjnego trybu życia i nadużywania alkoholu.
  Za co jestem mu dozgonnie wdzięczny.
  Jarosław

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online