dr n. med.

Krzysztof Ciechan

Ortopeda, Chirurg

Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się przy ul. Namysłowska 2/64 we Wrocławiu. Dr Krzysztof Ciechan (od 03/09/2014 do 04/08/2015) przebywał na kontrakc... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Przeszlam nowotwor piersi, nie moge inaczej sie leczyc ortopeda zaproponowal mi zastrzyki z kwasu, inny osocze bogatoplytkowe, ktory zabieg mi pomoze? a moze tabletki z kolagenem?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Krzysztof Ciechan

  Sądzę, że zastrzyki z kwasem hialuronowym mogą Pani przynieść ulgę. Zapraszam do gabinetu. Pozdrawiam.

 • uraz stawu skokowego

  Trzy miesiące temu doznałem urazu stawu skokoweg( Mam nieco obniżoną echogeniczność części głębokiej więzadła trójgraniastego,( część piszczelowo - łódkowata), tam też nieco płynu.) Próbowałem już wszystkiego( lasery, pole magn., taśmy kirio.) Nic nie pomaga. Prosze o poradę bo cały czas mnie boli i… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Krzysztof Ciechan

  Zapraszam na konsultację. Spróbuję pomóc. Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się przy ul. Namysłowska 2/64 we Wrocławiu.

  Dr Krzysztof Ciechan (od 03/09/2014 do 04/08/2015) przebywał na kontrakcie w Wielkiej Brytanii, pracując w Queen Aleksandra Hospital NHS w Portsmouth, w Oddziale Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ortopedycznej, gdzie zdobywał doświadczenie głównie w endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego oraz chirurgii stopy.

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od prawie 10 lat związany z problematyką chirurgii urazowo-ortopedycznej. W latach 2005-2007 młodszy asystent oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej II Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu im. T. Marciniaka. Szczególne zainteresowania to zmiany zwyrodnieniowe/pourazowe stawów biodrowych i kolanowych, korekcja paluchów koślawych (haluksów) oraz leczenie usprawniające (rehabilitacja sportowców, pooperacyjna). W grudniu 2011 roku obronił pracę doktorską (Wyniki operacyjnego leczenia złamań okołokrętarzowych kości udowej dynamicznym stabilizatorem biodrowym i gwoździem śródszpikowym). Swoje doświadczenie zdobywał również współpracując z wybitnymi ortopedami i chirurgami z całej Europy operujących w prywatnych szpitalach na terenie Wielkiej Brytanii (Aspen Highgate Hospital, Plastic Surgery Department, London, Nuffield Harrogate Hospital, Orthopaedic Depratment, Harrogate, Bupa Leeds Hospital, Oncology Department, Hematology Dept., Leeds).
  Więcej informacji o doktorze na stronie lekarzortopeda-wroclaw.pl.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Publikacje

 • Leczenie palca strzelającego, Polish Hand Surgery, 2011

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Hematologii Dziecięcej, Pec, Węgry, 2003

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska CiechmedUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam juz u Pana Doktora kolejny raz,po operacji,którą przeprowadził Pan doktor.Uległam wypadkowi i miałam bardzo skomplikowane złamanie.Jestem bardzo zadowolona,bo zrobił to bardzo dobrze.Jestem w trakcie rehabilitacji Pan Dr za kazdym razem wykazuje duzo cierpliwosci i objasnia wszystkie moje watpliwosci. Polecam serdecznie wszystkim P. Doktora. Dziekuje. Maria Szust

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ciechmed

  Niesamowity lekarz z powołania. Wizyta była wyczerpująca. Lekarz jest dociekliwy i dokładny, stara się aby pacjent zrozumiał co mu jest, i miał świadomość swojego stanu zdrowia. Jest to cecha bardzo niespotykana także z ręką na sercu wielka 5 !Ewa Romanczyk.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Do gabinetu pana Ciechana udałem się z potrzebą zdiagnozowania powracających bólów pleców. Odbyłem 1 wizytę, która trwała około 20 minut. Podczas wizyty przyznał, że nie ma pojęcia co mi jest. Zalecił konsultacje u zaprzyjaźnionych specjalistów z zakresu bólów kręgosłupa. Jednak z powodu poziomu skomplikowania mojego schorzenia nie mogę mieć dużych pretensji - żaden inny ortopeda również jak dotąd nie podołał.

 • W

  Mało stanowczy, małomówny, musiałam dopytywać się o wszystko, zbadał na tyle na ile się dało bez sprzętu, za taką kwotę prywatnej wizyty oczekiwałoby się przynajmniej usg. Mam nadzieję, że zapisany lek pomoże, chociaż pan doktor pytał mnie, czy go wypisać, więc może sam nie był pewny ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska CiechmedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Brak właściwej diagnozy oraz zbagatelizowanie wyników rezonansu. Zapisane leki pogorszyły stan zdrowia Męża.
  Mąż został skierowany przez neurochirurga, na niezwłoczną operacje- Pan Doktor zalecił natomiast "basenik".

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta...to czuć...nie pamiętam bym tak mógł opisać któregoś lekarza czy doktora. Uśmiechnięty, konkretny...toego się wymaga idąc na wizytę. Pozdr.

 • M

  Polecam! Mily i profesjonalny lekarz. Staral się pomóc nawet jeśli moj problem nie był do końca z jego dziedziny jak się okazało :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie Pana doktora, bardzo konkretny, dokładnie wyjaśnia kwestie dotyczące zdrowia pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie Pana doktora, kompetentny, cierpliwy, empatyczny, dokładnie wyjaśnia wszelkie kwestie dotyczące stanu zdrowia.

 • 0 zainteresowania przynajmniej przy współpracy z medicover. Skierowanie na rtg i następny. Badanie nogi przez spodnie. Zasugerował że kolano może boleć od kręgosłupa ale na ten już nie spojrzał.