dr n. med.

Krzysztof Ciechan

Ortopeda, Chirurg

Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się przy ul. Namysłowska 2/64 we Wrocławiu. Dr Krzysztof Ciechan (od 03/09/2014 do 04/08/2015) przebywał na kontrakc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Czy zastrzyki z kwasem hialuronowym w kolano pomagają ?

  Przeszlam nowotwor piersi, nie moge inaczej sie leczyc ortopeda zaproponowal mi zastrzyki z kwasu, inny osocze bogatoplytkowe, ktory zabieg mi pomoze? a moze tabletki z kolagenem?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Krzysztof Ciechan

  Sądzę, że zastrzyki z kwasem hialuronowym mogą Pani przynieść ulgę. Zapraszam do gabinetu. Pozdrawiam.

 • uraz stawu skokowego

  Trzy miesiące temu doznałem urazu stawu skokoweg( Mam nieco obniżoną echogeniczność części głębokiej więzadła trójgraniastego,( część piszczelowo - łódkowata), tam też nieco płynu.) Próbowałem już wszystkiego( lasery, pole magn., taśmy kirio.) Nic nie pomaga. Prosze o poradę bo cały czas mnie boli i… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Krzysztof Ciechan

  Zapraszam na konsultację. Spróbuję pomóc. Pozdrawiam

Zobacz wszystkie (6) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się przy ul. Namysłowska 2/64 we Wrocławiu.

  Dr Krzysztof Ciechan (od 03/09/2014 do 04/08/2015) przebywał na kontrakcie w Wielkiej Brytanii, pracując w Queen Aleksandra Hospital NHS w Portsmouth, w Oddziale Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ortopedycznej, gdzie zdobywał doświadczenie głównie w endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego oraz chirurgii stopy.

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od prawie 10 lat związany z problematyką chirurgii urazowo-ortopedycznej. W latach 2005-2007 młodszy asystent oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej II Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu im. T. Marciniaka. Szczególne zainteresowania to zmiany zwyrodnieniowe/pourazowe stawów biodrowych i kolanowych, korekcja paluchów koślawych (haluksów) oraz leczenie usprawniające (rehabilitacja sportowców, pooperacyjna). W grudniu 2011 roku obronił pracę doktorską (Wyniki operacyjnego leczenia złamań okołokrętarzowych kości udowej dynamicznym stabilizatorem biodrowym i gwoździem śródszpikowym). Swoje doświadczenie zdobywał również współpracując z wybitnymi ortopedami i chirurgami z całej Europy operujących w prywatnych szpitalach na terenie Wielkiej Brytanii (Aspen Highgate Hospital, Plastic Surgery Department, London, Nuffield Harrogate Hospital, Orthopaedic Depratment, Harrogate, Bupa Leeds Hospital, Oncology Department, Hematology Dept., Leeds).
  Więcej informacji o doktorze na stronie lekarzortopeda-wroclaw.pl.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Publikacje

 • Leczenie palca strzelającego, Polish Hand Surgery, 2011

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Hematologii Dziecięcej, Pec, Węgry, 2003

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

45 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta...to czuć...nie pamiętam bym tak mógł opisać któregoś lekarza czy doktora. Uśmiechnięty, konkretny...toego się wymaga idąc na wizytę. Pozdr.

 • Polecam! Mily i profesjonalny lekarz. Staral się pomóc nawet jeśli moj problem nie był do końca z jego dziedziny jak się okazało :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie Pana doktora, bardzo konkretny, dokładnie wyjaśnia kwestie dotyczące zdrowia pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie Pana doktora, kompetentny, cierpliwy, empatyczny, dokładnie wyjaśnia wszelkie kwestie dotyczące stanu zdrowia.

 • 0 zainteresowania przynajmniej przy współpracy z medicover. Skierowanie na rtg i następny. Badanie nogi przez spodnie. Zasugerował że kolano może boleć od kręgosłupa ale na ten już nie spojrzał.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy. Wyjaśnił nam spokojnie zarówno przyczynę powstania problemu, jej obecne skutki jak i możliwości leczenia oraz przeciwdziałania rozwojowi zdiagnozowanej choroby. Lekarz godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, sympatyczny lekarz, wizyta trwa tyle ile trzeba a nie na czas, lekarz odpowie z uśmiechem i cierpliwością na każde zadane pytanie, szczerze polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, miły, wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Wszystko wyjaśnia krok po kroku, jak wyglądają poszczególne zabiegi. Godny polecenia lekarz :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny, rzeczowy i sprawny a do tego sympatyczny. Wynik wizyty i działań bardzo dobry. Polecam

 • Miałam pewne wątpliwości przed wizytą u kolejnego lekarza,a było ich kilku przez ostatnie 3 lata. Moje obawy były związane z możliwością kolejnego "wciskania" cudownych leków czy zabiegów aby tylko pozyskać kolejnego naiwnego pacjenta,który zapłaci za wszystko aby tylko pozbyć się dolegliwości(niestety na takich lekarzy można trafić). U Pana doktora było zupełnie inaczej :-) Była to moja pierwsza wizyta i cieszę się, że w końcu trafiłam na bardzo kompetentnego i "normalnego"lekarza,który tłumaczy wszystko,nie w typowym medycznym stylu,który zrozumieją tylko nieliczni ale dla każdego przykładowego Kowalskiego. Sympatyczny i uśmiechnięty doktorek zlecił badania,które przybliżą mój stan kolanka a wtedy będziemy działać dalej bez naciągania na "dzień dobry" na zabiegi,które pomogą albo nie aby minął ból, z którym borykam się już długi czas. Polecam z całego serca