dr n. med.

Krzysztof Ciechan

Ortopeda, Chirurg

56 opinii +dodaj

Umów wizytę 830 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam na konsultacje w każdą środę do gabinetu prywatnego mieszczącego się przy ul. Namysłowska 2/64 we Wrocławiu oraz w czwartki do gabinetu prywatnego przy ul. Marsa 1A w Legnicy. Dr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MarsMedica Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: zabieg na staw kolanowy

  Bardzo dobra diagnostyka, szczegółowa i przystępna w formie informacja o proponowanym sposobie leczenia. Innowacyjność.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny sympatyczny oraz bardzo kulturalny młody lekarz ale widać dużą wiedzą merytoryczną jak i praktyczną

 • Lokalizacja: MarsMedica Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: Kontuzja kolan

  Do pana Doktora trafiłam z kontuzją kolan, z która borykam się od 12 lat, spowodowaną zawodową grą w tenisa ziemnego. Dotychczas żaden lekarz nie potrafił mi skutecznie pomóc.
  Doktor Ciechan podszedł profesjonalnie, zadając trafne pytania był w stanie zdiagnozować moją przypadłość już podczas pierwszej wizyty. Dalsze zlecone badania USG oraz rezonans, potwierdziły diagnozę doktora. Leczenie osoczem bogatopłytkowym wykonanym przez doktora po kilku tygodniach przyniosło oczekiwane rezultaty, dzięki któremu dzisiaj swobodnie i bezboleśnie mogę poruszać się na korcie.
  Serdecznie polecam i dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Ciechan konkretny,nikt inny do tej pory nie potrafił mi pomóc z potłuczonym barkiem,bardzo profesjonalne podejcie do pacjenta i bardzo wysoka kultura osobista doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest lekarzem bardzo kompetentnym, rzetelnym( nie proponuje dodatkowych zabiegów a te, które zaleca uzasadnia w sposób bardzo przekonywujący). Jest przy tym bardzo miły, komunikatywny. Polecam!

 • Lokalizacja: MarsMedica Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: diagnoza

  Miły, kontaktywny i cierpliwy wobec pytań lekarz. Dobrze usposobiony mimo późnej pory. Rozpoczęłam leczenie według wskazań, więc na efekty przyjdzie poczekać, ale ulga już odczuwalna. Natomiast pierwszy kontakt, mający tak duże znaczenie, znakomity - syndrom białego fartucha (NB wcale nie białego :) ) nie miał szans się odezwać.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MarsMedica Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam juz u Pana Doktora kolejny raz,po operacji,którą przeprowadził Pan doktor.Uległam wypadkowi i miałam bardzo skomplikowane złamanie.Jestem bardzo zadowolona,bo zrobił to bardzo dobrze.Jestem w trakcie rehabilitacji Pan Dr za kazdym razem wykazuje duzo cierpliwosci i objasnia wszystkie moje watpliwosci. Polecam serdecznie wszystkim P. Doktora. Dziekuje. Maria Szust

 • Lokalizacja: MarsMedica Prywatne Gabinety Lekarskie

  Niesamowity lekarz z powołania. Wizyta była wyczerpująca. Lekarz jest dociekliwy i dokładny, stara się aby pacjent zrozumiał co mu jest, i miał świadomość swojego stanu zdrowia. Jest to cecha bardzo niespotykana także z ręką na sercu wielka 5 !Ewa Romanczyk.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Do gabinetu pana Ciechana udałem się z potrzebą zdiagnozowania powracających bólów pleców. Odbyłem 1 wizytę, która trwała około 20 minut. Podczas wizyty przyznał, że nie ma pojęcia co mi jest. Zalecił konsultacje u zaprzyjaźnionych specjalistów z zakresu bólów kręgosłupa. Jednak z powodu poziomu skomplikowania mojego schorzenia nie mogę mieć dużych pretensji - żaden inny ortopeda również jak dotąd nie podołał.

 • W

  Mało stanowczy, małomówny, musiałam dopytywać się o wszystko, zbadał na tyle na ile się dało bez sprzętu, za taką kwotę prywatnej wizyty oczekiwałoby się przynajmniej usg. Mam nadzieję, że zapisany lek pomoże, chociaż pan doktor pytał mnie, czy go wypisać, więc może sam nie był pewny ;)

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na konsultacje w każdą środę do gabinetu prywatnego mieszczącego się przy ul. Namysłowska 2/64 we Wrocławiu oraz w czwartki do gabinetu prywatnego przy ul. Marsa 1A w Legnicy.

  Dr Krzysztof Ciechan (od 03/09/2014 do 04/08/2015) przebywał na kontrakcie w Wielkiej Brytanii, pracując w Queen Aleksandra Hospital NHS w Portsmouth, w Oddziale Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ortopedycznej, gdzie zdobywał doświadczenie głównie w endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego oraz chirurgii stopy.

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od prawie 13 lat związany z problematyką chirurgii urazowo-ortopedycznej. W latach 2005-2007 młodszy asystent oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej II Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu im. T. Marciniaka. Szczególne zainteresowania to zmiany zwyrodnieniowe/pourazowe stawów biodrowych i kolanowych, korekcja paluchów koślawych (haluksów) oraz leczenie usprawniające (rehabilitacja sportowców, pooperacyjna). W grudniu 2011 roku obronił pracę doktorską (Wyniki operacyjnego leczenia złamań okołokrętarzowych kości udowej dynamicznym stabilizatorem biodrowym i gwoździem śródszpikowym). Swoje doświadczenie zdobywał również współpracując z wybitnymi ortopedami i chirurgami z całej Europy operujących w prywatnych szpitalach na terenie Wielkiej Brytanii (Aspen Highgate Hospital, Plastic Surgery Department, London, Nuffield Harrogate Hospital, Orthopaedic Depratment, Harrogate, Bupa Leeds Hospital, Oncology Department, Hematology Dept., Leeds).
  Więcej informacji o doktorze na stronie lekarzortopeda-wroclaw.pl.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Publikacje

 • Leczenie palca strzelającego, Polish Hand Surgery, 2011

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Hematologii Dziecięcej, Pec, Węgry, 2003
 • Highgate Hospital London, Wielka Brytania, 2006
 • Maclesfield Bupa Hospital, Wielka Brytania, 2007
 • Leeds Nuffield Hospital, Wielka Brytania, 2007
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Opolu, ul. Katowicka 64, Oddział Urazowo-Ortopedyczny
więcej

Zdjęcia