Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem zatrudniającym najlepszych specjalistów z Dolnego Śląska. Nasza grupa lekarzy i pielęgniarek posiada wieloletnią praktykę kliniczną. Poprzez najnowsze technologie, nowoc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne ArsMedis

Wyszyńskiego 110, Śródmieście

50-307, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 515...

O nas

Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem zatrudniającym najlepszych specjalistów z Dolnego Śląska. Nasza grupa lekarzy i pielęgniarek posiada wieloletnią praktykę kliniczną. Poprzez najnowsze technologie, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę medyczną gwarantujemy możliwość przeprowadzenia pełnej, kompleksowej i szybkiej diagnostyki oraz całego szeregu zabiegów na najwyższym światowym poziomie. Nasi lekarze zdobywali doświadczenie w Polsce i w najlepszych placówkach europejskich.
Nasz ośrodek jest jedynym w województwie dolnośląskim ośrodkiem referencyjnym i szkoleniowym BARD leczenia przepuklin brzusznych i pachwinowych. Jako szpital świadczymy także całodobową opiekę nad pacjentami. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu leczenia, dlatego wykorzystujemy również osiągnięcia medycyny komplementarnej (takiej jak osteopatia), aby przyspieszyć i utrwalić pozytywne efekty.
Bardzo ważne są dla nas relacje między lekarzem a pacjentem, ponieważ uważamy, iż skuteczny przebieg terapii opiera sie nie tylko na wiedzy i kompetencji, ale także na zaufaniu, empatii i wzajemnym szacunku oraz indywidualmym podejściu do każdego przypadku.
Nasza kadra to ludzie pozytywni, pełni energii i nastawieni na sukces w leczeniu, dlatego w naszym słowniku nie ma słowa niemożliwe.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Feliks Błaszczyk

  Onkolog,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje onkologiczne

   Wspaniały lekarz, cudowny człowiek,pełen empatii i zrozumienia. Dogłębnie analizuje badania, etapy i metody dotychczasowego leczenia. Przy tym bardzo delikatny, serdeczny w każdym momencie stara się podnieść chorego na duchu i zmienić jego sposób myślenia na pozytywny, dający siłę do walki z chorobą. Przy tym daje zabawne przykłady z życia - nawet osobistego, co bardzo pomaga choremu uwierzyć, że jemu też się uda... Mój mąż był w bardzo złym stanie psychicznym. Z powodu dotkliwego bólu, który go nęka od dłuższego czasu. Pan Doktor spowodował, że mąż uwierzył, że sam sobie może w dużym stopniu może pomóc tylko musi chcieć to
   zrobić. Bardzo serdecznie dziękujemy Panie Doktorze i polecamy wizytę u Pana wszystkim , którzy potrzebują szczerej i mądrej diagnozy oraz cudownego wsparcia.

  • Cudowny,ciepły, otwarty na ludzi i ich problemy lekarz. Oby inni lekarze brali przykład z doktora Błaszczyka! !!! Panie doktorze wielkie dzięki! !!!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Renata Rozmiarek-Sawicka

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedis

   Bardzo kompetentna Pani Doktor czego dowodem jest uratownie życia bliskiej mi osobie dzieki wczesnie wykrytemu przez Panią doktor guza na nerce. Guz był mały we wczesnym stadium, Pni doktor zleciła dalsze badania i okazało się, że był złośliwy, nerka została niestety wycięta ale osoba ta żyje i cieszy się zdrowiem. Osobiście również przekonałam sie do Pani doktor, która nie zlekceważyła moich objawów, wysłuchała, zleciła szereg badań i postawiła wreszcie trafną diagnozę. Odpowiednio dobrane leki wreszcie zaczęły działać a ja wiem, że żyję. Polecam serdecznie Panią Doktor!!!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje internistyczne

   Zostałam wysłuchana, przebadana. Pani doktor bardzo miła. Atmosfera przyjazna, nie było pośpiechu. Zabrakło mi tylko pytania czy biorę jakieś leki.

   Klinika czysta i zadbana.


 • Wojciech Pawlak

  Hipertensjolog, Internista, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja internistyczna

   Wizyta lekarska pozostawiła bardzo dobre wrażenia: doktor przeprowadził dokładne badanie i szczegółowy wywiad, objaśnił możliwe przyczyny mojego schorzenia i zalecił dodatkowe badania, aby te przyczyny potwierdzić bądź wykluczyć. Wyniki tychże badań wskazują że podejrzenia co do przyczyn mojej choroby były słuszne.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Doskonały ,profesjonalny, miły doktor. Szczegółowy wywiad, dokładna analiza symptomów i planowanie leczenia. Polecam.


 • Agnieszka Zagrajek

  Hipertensjolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: nadciśnienie, skoki

   Dotyczy mojej żony i to jej opinia. Pani Doktor dokonała rzetelnego wywiadu medycznego. Wskazała na konieczność badań uzupełniających i przepisała stosowne lekarstwa. Żona jest pełna szacunku i podziwu dla kompetencji i zachowania Pani Doktor.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacje hipertensjologiczne

   Wizyta przebiegła bardzo spokojnie. Pani doktor słucha pacjenta i proponuje różne rozwiązania. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Elżbieta Nikiel

  Alergolog, Pediatra, lek.

  • W
   Lokalizacja: NZOZ Ośrodek Medyczny ZIEMO-VITAUsługa: alergia

   U Pani doktor leczę się 7 lat z bardzo dobrym skutkiem. Jestem alergikiem i astmatykiem. Po odczulaniu i stosowaniu zaleconych leków nie mam napadów duszności . Przesypiam całe noce bez kaszlu, co 7 lat temu było niemożliwe. Na każdej wizycie jestem dokładnie przebadana z wielka empatią . Nie zmienię lekarza alergologa na innego i gorąco polecam Panią doktor Nikiel innym potrzebującym porady alergologa.

  • E
   Lokalizacja: NZOZ Ośrodek Medyczny ZIEMO-VITA

   Szkoda, że nie ma w ocenach opcji 0 gwiazdek, bo taka byłaby adekwatna. Poszłam z Synem do tej Pani, w zastępstwie za naszego lekarza. Przede wszystkim ta Pani traktuje pacjenta jak osobę bez elementarnej wiedzy. Sama jestem lekarzem, ale nie wspomniałam o tym fakcie. Uderzyło mnie, że Pani doktor leczy nie pacjenta, a wyniki! A skoro wynik negatywny, to objawy zapewne rodzic sobie sam wymyślił i nie maja one żadnego znaczenia. Nie mówić już o tym, że wykonała testy skórne u 4,5 miesięcznego dziecka i była cała zadowolona, że wyszły ujemne konkludujac, że nie widzi tu problemu (Syn miał sluzowate stolce, zmiany skórne i bardzo słabo przybieral). Bardzo chętnie wysyłała nas do innych specjalistów odsuwajac problem alergii jako dla niej mało istotny. Gorąco nie polecam wizyt u tej Pani.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Marzanna Bernat-Josypenko

  Pulmonolog, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Rzeczowo, konkretnie, fachowo w dobrej atmosferze.Pani Doktor przeprowadziła szczegółowe badanie, odpowiedziała na moje pytania,wyjaśniła wątpliwości.Polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Polecamy z całego serca.Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła i wysłuchała.Dodam że wcześniej tata byl u różnych punmonologow i żaden niestety nie był kompetentny na tyle żeby postawić konkretną diagnozę. Wkoncu trafiliśmy na wspaniałego lekarza i co ważne bardzo ciepla osobe.Dziekujemy bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jeremi Juzyszyn

  Internista, Reumatolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: badania diagnostyczne

   Byłam na wizycie u Pana doktora i polecam wszystkim! Świetny kontakt z pacjentem. Lekarz z holistycznym podejsciem, dajacy pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. :)

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Pan Doktor jest sumienny i dokładny, jak prawdziwy internista z powołania. Ponieważ to była pierwsza wizyta, zebrał szczegółowy wywiad, zapoznał się z całą dostarczoną dokumentacją i co najważniejsze, przeprowadził pełne badanie fizykalne. Dopiero wtedy przedstawił swoją wstępną diagnozę, zalecił dodatkowe badania (jedynie te niezbędne, bez niepotrzebnego powielania) i wydał zalecenia uzależnione od uzyskanych wyników. Konkretny, profesjonalny i sympatyczny lekarz. Jeżeli będę potrzebowała dalszego leczenia u specjalisty, na pewno wrócę do Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Korta

  Chirurg Naczyniowy, Flebolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: Stan zapalny żył

   Lekarz bardzo dokładnie przeprowadził badania. Konkretny, profesjonalny, rozważnie zalecił leczenie biorąc pod uwagę inne schorzenia.
   Ewa J.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI Clinic

   Wizyta w spokojnej atmosferze. Lekarz po badaniu rzeczowo omówił i ocenił mój przypadek. Co ważne,wskazał konieczność i możliwości
   dalszego postępowania.
   Polecam bez zastrzeżeń.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Monika Susz-Kołodyńska

  Neurolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedis

   Wspanialy lekarz,kompetentny i uwazny.Poswieca uwage pacjentowi i patrzy na niego jak na zywy organizm,ktory ma rozne choroby,nie tylko zwiazane z neurologia!Analizuje cala dokumentacje i szuka najlepszych rozwiazan,przede wszystkim nie szkodzac.Polecam!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedis

   Do Pani doktor trafiłam z bólami kręgów szyjnych i barków. Po badaniu p.doktor w sposób spokojny, merytoryczny i zrozumiały wtłumaczyła mi objawy mojej choroby, przedstawiła dalszy przebieg leczenia. Odpowiadała na liczne pytania. To wszystko bez pośpiechu, z pełnym profesjonalizmem. Polecam p. doktor jako bardzo dobrego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Łukasz Garbień

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk,

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: bóle lędzwiowej części kręgosłupa

   To była pierwsza wizyta z polecenia pacjentki z rodziny mojej. Bardzo profesjonalna. Pierwsze efekty zmian pozytywnych już odczuwam. Zapisałem się na kolejne licząc na znaczniejsze pozytywne zmiany, które ułatwiają moje życie i min. ból. Zabiegi raz w tygodniu. Godny polecenia fizjoterapeuta p.Łukasz i jego zabiegi.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: bóle kręgosłupa

   Sprawnie, konkretnie i na temat.
   Pan Łukasz wiedzę ma. Warto korzystać z pomocy takich osób a nie lekarzy medycyny co jedyne co potrafią to przepisać paracetamol i maści

  Zobacz wszystkie opinie (185) o tym lekarzu