lek.

Krzysztof Chmielak

Neurochirurg

11 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wcześniej do 2012 r. asystent w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kontrola po wykonaniu zabiegu.

  Dr.Krzysztof Chmielak jest fantastycznym lekarzem i człowiekiem szczerego serca. O czym się już kilkukrotnie przekonałem. Ostatnio wczoraj tj:29.03.2018.Pełen profesjonalizm zawodowy na najwyższym poziomie, do tego otwartość i empatia do pacjęta cechuje jedynie najwybitniejszych lekarzy. Do których niewątpliwie należy dr. Krzysztof Chmielak.Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo miły, dokładny i rzeczowy lekarz, po dokładnym przebadaniu wyjaśnił i wytłumaczył wszystko dodatkowo zwrócił uwagę na objawy ortopedyczne i zalecił konsultację z ortopeda wizyta warta ceny. Serdecznie polecam Halina

 • R
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja neurochirurgiczna po uszkodzeniu rdzenia

  Jestem już kilka lat po złamaniu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia. Poznałem wielu lekarzy w związku z problemami neurologicznymi. Wizyta u Doktora w 100% spełniła moje oczekiwania, była najlepsza. Na wszystkie pytania dostałem odpowiedzi, w sposób bardzo zrozumiały i obszerny. Lekarz postawił trafną diagnozę. Przemiły i przesympatyczny człowiek. Polecam bardzo!

 • M
  Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

  Nigdy jeszcze nie spotkałam tak dobrego lekarza. Tak życzliwego, który rozumie nieszczęscia jakie spotykaja pacjentów. Ludzki, z sercem do rodziny pacjentów, których nawet nie prowadził. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nie odwraca się plecami. Dziękuję jeszcze raz za dobre słowo i pomoc

 • K

  Bardzo sympatyczny, kompetentny, skupiony na pacjencie, tłumaczy wszystko krok po kroku z niesamowitą cierpliwością, jeden z niewielu który zachował w sobie ludzkość. :)

 • Bardzo ludzki przede wszystkim lekarz, rozmawia z pacjentem, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze ma czas i chęć. Kompetentny i bardzo życzliwy. Polecam!

 • M

  Dr. Chmielak to super lekarz, przemiły dla wszystkich pacjentów. Polecam każdemu potrzebującemu pacjentowi. Wdzięczna pacjentka

 • C

  Pacjent dla tego lekarza to nie tylko jednostka chorobowa. Chory pod opieką Krzysztofa Chmielaka czuje się jak człowiek. Dużo by pisać dobrego o tym lekarzu... TAKICH CHMIELAKÓW NAM POTRZEBA POLSKA SŁUŻBO ZDROWIA !!! Dziękujemy Panie Doktorze !
  Ryszard z Wrocławia.

 • A

  Kiedy gaśnie w oczach ktoś kogo kochamy, kiedy gubiąc się w lekarskiej terminologii najbardziej na świecie potrzebujemy wsparcia i przeprowadzenia nas przez ten gąszcz informacji i zaleceń którego nie rozumiemy, Pan Doktor jest niezastąpiony. Wiem, że zrobił wszystko, wykonał bardzo trudną biopsję, której inne ośrodki się nie podjęły, poświęcił nam tak wiele czasu. Służył radą, pomocą i rzetelną informacją. Traktował z życzliwością i empatią a to takie rzadkie.
  Dziękuję

 • A

  Po nieudanej operacji guza na kręgosłupie w jednym z krakowskich szpitali, dzięki dobroci innych osób trafiłem do szpitala wrocławskiego właśnie do tego lekarza, ktoś nad tym wszystkim czuwał i dzisiaj wiem, że człowiek to czasem ma farta w życiu. Zostałem zoperowany, guz usunięty i na chwilę obecną dobrze się czuję a cała reszta nie jest ważna bo końcu (po 8 miesiącach - tyle czasu bolało) nie boli, a lekarz - co tu dużo pisać, wspaniały człowiek, potwierdzam opinię powyżej, lekarz z powołania, komunikatywny, sympatyczny, nigdy nie rozmawia w tzw. progu, mam wrażenie że nawet gdyby ze zmęczenia słaniał się na nogach to i tak pacjentowi i rodzinie pacjenta nie odmówi rozmowy :-), a to bardzo ważne. Nie bez powodu mówią na Niego magik i niech Pan nigdy się nie zmienia a wszystkim życzę, że jeśli już muszą spotykać na swojej drodze lekarzy to tylko takich. Marcin z Krakowa

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wcześniej do 2012 r. asystent w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM w Łodzi. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2009. Studia ukończył z wyróżnieniem; jest laureatem Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce w roku akademickim 2008/2009. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz European Association of Neurological Societies.

  Uczestnik konferencji i szkoleń specjalistycznych w Polsce i zagranicą, w tym: "International Spine Symposium, Minimally Invasive Spine Surgery - Revolution, Gimmick or Bussiness as usual?" w 2011r. w Brukseli; "Total MAST Degen Solution" w 2012r. we Franfurcie; "Neuromodulation Fellowship Program, Moduły: Chronic Pain Management, Spinal Cord Stimulation for Back Pain, Spinal Cord Stimulation for Vascular Pathologies and Dorsal Root Ganglion, Peripheral Nerve Stimulation of Occipital Nerve in Treatment of Severe Spasticity" w 2014r. w Barcelona; "Internation Spine Symposium, The Aging Spine - Controversies in Diagnosis, Management and Costs" w 2014r. w Brukseli; "EANS: Present Limits of Neurosurgery" w 2014r. w Pradze; "35th European Workshop on Basic Techniques of Microsurgery and Cerebral Revascularization" w 2015r. w Wiedniu; "4th International Conference on Interventional Pain Medicine and Neuromodulation" w 2015r. w Toruniu; "Summer University 2015, Degenerative Spine Surgery" w 2015r. w Wiedniu; "DePuy Synthes Spine Academy: Zabiegi w obrębie odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa wykonywane z dostępu tylnego" w 2016r. w Soluthurn/Zuchwill w Szwajcarii.

  W 2015 r. odbywał również 6-miesięczny staż w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w The Midland Centre for Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital w Oswestry w Wielkiej Brytanii.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2009)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Rehabilitacji Neurologicznej, The Midland Centre for Spinal Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital, Oswestry, Wielka Brytania