lek.

Krzysztof Chmielak

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wcześniej do 2012 r. asystent w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: TESI

  Świetny lekarz z bardzo fajnym podejściem do pacjenta. Przeprowadził mnie przez wszystko od A do Z. Zabieg wykonywany w Orthos w Komorowicach. Gorąco polecam Pana Doktora.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium Clinic Wrocław Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz kompetentny, nie rozwodzi się nad dolegliwościami tylko szuka rozwiązania. Poprawa po zastosowaniu pierwszego zabiegu z zaleconej kuracji.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: przewlekłe bóle kręgosłupa na odcinku L4 L5

  Ja krótko . Bardzo dziękuję za pomoc . Pan jako jedyny sprawił że przestało boleć aż tak . Teraz mogę funkcjonować w miarę normalnie . A tak generalnie nie wiele trzeba było zrobić . Z całego serca dziękuję Panu

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: ból kręgosłupa-konsultacja

  To była moja druga wizyta.Potwierdziło się moje pierwsze wrażenie-dr Chmielak to świetny lekarz, pełen empatii i autentycznie zainteresowany pacjentem.Wszystko bardzo jasno tłumaczy, odpowiada na każde pytanie,jest komunikatywny, proponuje konkretne rozwiązania problemu. Lekarz,któremu można zaufać.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  To już kolejna wizyta u Pana Doktora. Bardzo fachowe podejście do pacjenta, bardzo szczegółowo umówiony został mój problem przez lekarza. Jestem bardzo zadowolony :) Zdecydowałem się żeby to właśnie ten lekarz wykonał u mnie długą operację poprawiającą stan stabilizatora z korporektomią th12 oraz spondylodezą th11.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz z prawdziwego powołania. Ogromna wiedza,pełen profesjonalizm,chcący pomóc pacjentowi,dotrzymujący danego słowa!Wiele w nim empatii wobec pacjenta a także rodziny chorego.Od pół roku walczymy o życie brata,w przeciągu tego czasu spotkaliśmy na swojej drodze wielu specjalistów,i muszę napisać że doktor Chmielak jest najlepszy w swej profesji. Poza ogromną bezcenną wiedzą ma również wielkie serce. Oby takich więcej ludzi lekarzy. Jeden z nielicznych lekarzy któremu można do końca zaufać powierzając swoje zdrowie życie!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: uraz kręgosłupa po wypadku

  Byłam pierwszy raz u Pana doktora, miły sympatyczny człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Szczegółowo wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości bólowych które towarzyszą mi już na co dzień po doznanym urazie sprzed kilku lat, oraz dokładnie wytłumaczył na czym polegać będzie dalsze leczenie.
  Panie doktorze wielki szacunek za tak dobre podejście do pacjenta.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kontrola po wykonaniu zabiegu.

  Dr.Krzysztof Chmielak jest fantastycznym lekarzem i człowiekiem szczerego serca. O czym się już kilkukrotnie przekonałem. Ostatnio wczoraj tj:29.03.2018.Pełen profesjonalizm zawodowy na najwyższym poziomie, do tego otwartość i empatia do pacjęta cechuje jedynie najwybitniejszych lekarzy. Do których niewątpliwie należy dr. Krzysztof Chmielak.Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo miły, dokładny i rzeczowy lekarz, po dokładnym przebadaniu wyjaśnił i wytłumaczył wszystko dodatkowo zwrócił uwagę na objawy ortopedyczne i zalecił konsultację z ortopeda wizyta warta ceny. Serdecznie polecam Halina

 • R
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja neurochirurgiczna po uszkodzeniu rdzenia

  Jestem już kilka lat po złamaniu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia. Poznałem wielu lekarzy w związku z problemami neurologicznymi. Wizyta u Doktora w 100% spełniła moje oczekiwania, była najlepsza. Na wszystkie pytania dostałem odpowiedzi, w sposób bardzo zrozumiały i obszerny. Lekarz postawił trafną diagnozę. Przemiły i przesympatyczny człowiek. Polecam bardzo!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wcześniej do 2012 r. asystent w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM w Łodzi. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2009. Studia ukończył z wyróżnieniem; jest laureatem Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce w roku akademickim 2008/2009. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz European Association of Neurological Societies.

  Uczestnik konferencji i szkoleń specjalistycznych w Polsce i zagranicą, w tym: "International Spine Symposium, Minimally Invasive Spine Surgery - Revolution, Gimmick or Bussiness as usual?" w 2011r. w Brukseli; "Total MAST Degen Solution" w 2012r. we Franfurcie; "Neuromodulation Fellowship Program, Moduły: Chronic Pain Management, Spinal Cord Stimulation for Back Pain, Spinal Cord Stimulation for Vascular Pathologies and Dorsal Root Ganglion, Peripheral Nerve Stimulation of Occipital Nerve in Treatment of Severe Spasticity" w 2014r. w Barcelona; "Internation Spine Symposium, The Aging Spine - Controversies in Diagnosis, Management and Costs" w 2014r. w Brukseli; "EANS: Present Limits of Neurosurgery" w 2014r. w Pradze; "35th European Workshop on Basic Techniques of Microsurgery and Cerebral Revascularization" w 2015r. w Wiedniu; "4th International Conference on Interventional Pain Medicine and Neuromodulation" w 2015r. w Toruniu; "Summer University 2015, Degenerative Spine Surgery" w 2015r. w Wiedniu; "DePuy Synthes Spine Academy: Zabiegi w obrębie odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa wykonywane z dostępu tylnego" w 2016r. w Soluthurn/Zuchwill w Szwajcarii.

  W 2015 r. odbywał również 6-miesięczny staż w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w The Midland Centre for Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital w Oswestry w Wielkiej Brytanii.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2009)

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Oddział Rehabilitacji Neurologicznej, The Midland Centre for Spinal Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital, Oswestry, Wielka Brytania