lek.

Krzysztof Chmielak

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wcześniej do 2012 r. asystent w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kontrola po operacji

  Jestem po długiej i trudnej operacji kręgosłupa, już 3 w moim dorobku. Na szczęście tym razem operował mnie Dr Chmielak. Jestem bardzo zadowolony, całościowo opieka przed operacją, rozbudowany plan lekarza do przeprowadzenia zabiegu na mój problematyczny kyfotyczny kręgosłup, przygotowanie, konsultacje, zabieg. Na końcu za wzorowe podejście do pacjenta, czyli ocena na maksa wywindowała :) Dla mnie najważniejsze że trudna wielogodzinna operacja udała się w 100%.

 • T
  Lokalizacja: Premium Clinic Wrocław Centrum MedyczneUsługa: ból kręgosłupa

  Piszę w imieniu męża, po raz pierwszy od wielu miesięcy krążenia od jednego do drugiego lekarza , takich i innych specjalistów, trafiliśmy na lekarza który chciał pomóc zlokalizować ból i podjąć odpowiednie leczenie, jak dla mnie bardzo dobry fachowiec, przyjemny, kompetentny, ma na celu dobro pacjęta, wysłuchał, zbadał, obejrzał wyniki rezonansu, powiedział co dalej w jakim kierunku się udać żeby zlokalizować źródło bólu, a raczej upewnić się że to "to" miejsce, po raz pierwszy jestem pełna optymizmu że wreszcie uda się ustalić co dolega mężowi, ból który nie pozwala na normalne funkcjonowanie może po wizycie u Pana doktora zostanie pokonany... dziękuję

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zaangazowanie, kompetencje, obluga, uprzejmosc, rzeczowosc na najwyzszym poziomie. Opoznienie godzinne. Mimo to zdecydowanie polecam !!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta ok, lekarz wysłuchał i następnie pomógł w bólu. Ale niestety po 2 dniach ból między kręgami powraca, nie jest to ostry jak był ale jest.

 • D
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: TESI

  Świetny lekarz z bardzo fajnym podejściem do pacjenta. Przeprowadził mnie przez wszystko od A do Z. Zabieg wykonywany w Orthos w Komorowicach. Gorąco polecam Pana Doktora.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium Clinic Wrocław Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz kompetentny, nie rozwodzi się nad dolegliwościami tylko szuka rozwiązania. Poprawa po zastosowaniu pierwszego zabiegu z zaleconej kuracji.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: przewlekłe bóle kręgosłupa na odcinku L4 L5

  Ja krótko . Bardzo dziękuję za pomoc . Pan jako jedyny sprawił że przestało boleć aż tak . Teraz mogę funkcjonować w miarę normalnie . A tak generalnie nie wiele trzeba było zrobić . Z całego serca dziękuję Panu

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: ból kręgosłupa-konsultacja

  To była moja druga wizyta.Potwierdziło się moje pierwsze wrażenie-dr Chmielak to świetny lekarz, pełen empatii i autentycznie zainteresowany pacjentem.Wszystko bardzo jasno tłumaczy, odpowiada na każde pytanie,jest komunikatywny, proponuje konkretne rozwiązania problemu. Lekarz,któremu można zaufać.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  To już kolejna wizyta u Pana Doktora. Bardzo fachowe podejście do pacjenta, bardzo szczegółowo umówiony został mój problem przez lekarza. Jestem bardzo zadowolony :) Zdecydowałem się żeby to właśnie ten lekarz wykonał u mnie długą operację poprawiającą stan stabilizatora z korporektomią th12 oraz spondylodezą th11.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz z prawdziwego powołania. Ogromna wiedza,pełen profesjonalizm,chcący pomóc pacjentowi,dotrzymujący danego słowa!Wiele w nim empatii wobec pacjenta a także rodziny chorego.Od pół roku walczymy o życie brata,w przeciągu tego czasu spotkaliśmy na swojej drodze wielu specjalistów,i muszę napisać że doktor Chmielak jest najlepszy w swej profesji. Poza ogromną bezcenną wiedzą ma również wielkie serce. Oby takich więcej ludzi lekarzy. Jeden z nielicznych lekarzy któremu można do końca zaufać powierzając swoje zdrowie życie!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wcześniej do 2012 r. asystent w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM w Łodzi. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2009. Studia ukończył z wyróżnieniem; jest laureatem Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce w roku akademickim 2008/2009. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz European Association of Neurological Societies.

  Uczestnik konferencji i szkoleń specjalistycznych w Polsce i zagranicą, w tym: "International Spine Symposium, Minimally Invasive Spine Surgery - Revolution, Gimmick or Bussiness as usual?" w 2011r. w Brukseli; "Total MAST Degen Solution" w 2012r. we Franfurcie; "Neuromodulation Fellowship Program, Moduły: Chronic Pain Management, Spinal Cord Stimulation for Back Pain, Spinal Cord Stimulation for Vascular Pathologies and Dorsal Root Ganglion, Peripheral Nerve Stimulation of Occipital Nerve in Treatment of Severe Spasticity" w 2014r. w Barcelona; "Internation Spine Symposium, The Aging Spine - Controversies in Diagnosis, Management and Costs" w 2014r. w Brukseli; "EANS: Present Limits of Neurosurgery" w 2014r. w Pradze; "35th European Workshop on Basic Techniques of Microsurgery and Cerebral Revascularization" w 2015r. w Wiedniu; "4th International Conference on Interventional Pain Medicine and Neuromodulation" w 2015r. w Toruniu; "Summer University 2015, Degenerative Spine Surgery" w 2015r. w Wiedniu; "DePuy Synthes Spine Academy: Zabiegi w obrębie odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa wykonywane z dostępu tylnego" w 2016r. w Soluthurn/Zuchwill w Szwajcarii.

  W 2015 r. odbywał również 6-miesięczny staż w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w The Midland Centre for Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital w Oswestry w Wielkiej Brytanii.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2009)

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Oddział Rehabilitacji Neurologicznej, The Midland Centre for Spinal Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital, Oswestry, Wielka Brytania