Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Usuwanie zębów (od 200 zł)

Korony porcelanowe (1 000 zł)

Protezy szkieletowe (2 200 zł) +34 więcej

Wypełnienie (od 250 zł)

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja (280 zł)

Skaling + piaskowanie + fluoryzacja (280 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Od dwunastu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym świat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • paradontoza
 • ubytki zębów
 • stłoczenie zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna (Warszawa, 1992 rok)


Filmy


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto Zwykła wizyta

Dziękuję bardzo miło i pozytywnie zostałem poinformowany o dalszym etapie leczenia.Cała wizyta przebiegła bez pośpiechu. Czego brakuje w innych klinikach. Z całego serca polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor Krystyna Mancewicz punktualnie, fachowo, szczegółowo, bez zbędnych słów, udzieliła porady oraz przedstawiła sposoby rozwiązania moich problemów stomatologicznych, wskazując ich wady i zalety. Dzięki temu dokonanie wyboru metody leczenia nie było trudne. Teraz tylko pozostają cykliczne wizyty w miłej atmosferze i eleganckim otoczeniu. Polecam, polecam, polecam.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto ubytek w szóstce i siódemce

Bardzo bym chciała wystawić najwyższą opinię i mieć z głowy ból zębów, ale niestety. Trafiłam do doktor Mancewicz z dwoma małymi ubytkami. Ich zrobienie i wypełnienie kosztowało 800 złotych, co jest kosmiczną ceną nawet jak na Warszawę, ale stwierdziłam że za jakość sie płaci. Niestety, następnego dnia w leczonych zębach zaczął się ból nie do zniesienia. Zaczął mijać dopiero po tygodniu, ale nadal się trochę utrzymuje. Po raz pierwszy w życiu, wyleczone zęby tak potwornie mnie bolą, nigdy wcześniej, mimo wielu lekarzy i wielu różnych zabiegów mi się to nie zdarzyło.W klinice usłyszałam że to na pewno moja wina, bo mam wrażliwe zęby. Nie sądzę. Pani doktor w czasie wypełniania mi ubytków uczyła swoją pomoc, pouczając ją, cały czas mi nad głową. Nikt mnie nie spytał czy chcę by ktoś się na mnie uczył, bo na pewno bym odmówiła. Może to przez to, może to słabe narzędzia lub wypełnienie, ja wiem że nie wrócę nawet na kontrolę bo paraliżuje mnie strach. Niestety nie polecam.

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Szanowna Pani,
Bardzo mi przykro, że Pani reakcja jest tak drastyczna.
No cóż, to jest medycyna i nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć reakcji organizmu na zastosowane leczenie. Ubytki w Pani zębach wcale nie były takie małe.
Zostały u Pani wykonane 2 rozległe wypełnienia w zębach trzonowych, których wykonanie zajęło mi godzinę. Asystentka, która mi asystowała jest osobą doświadczoną. Nasze rozmowy „nad Pani głową” ograniczały się tylko i wyłącznie do wykonywanej pracy. Szkoda, że Pani nie zastrzegła, że nie życzy Pani sobie tego, porozumiewałybyśmy się na migi. I to bynajmniej nie jest złośliwością z mojej strony. Mamy pacjentów o bardzo wrażliwym słuchu, ale zazwyczaj nie lubią oni odgłosów urządzeń w gabinecie. Proponujemy im stopery do uszu, i spotyka się to z wielką przychylnością.

Następnego dnia została Pani przyjęta przez innego lekarza. Pani doktor nie stwierdziła żadnych uchybień, i wcale nie powiedziała, że to jest Pani wina, bo ma Pani wrażliwe zęby. Stwierdziła, że jest to tzw. nadwrażliwość pozabiegowa, i że powoli powinna ustępować. Na kontrolę do mnie w piątek nie chciała Pani przyjechać. Chciała Pani „dać odpocząć zębom”
Nie mamy złych narzędzi, ani wypełnień. Jak Pani zauważyła klinika jest wyposażona bardzo dobrze, a wypełnienia mamy najwyższej jakości. Na Pani prośbę mogę przesłać ich nazwy i producentów.
Jeszcze raz pragnę wyrazić żal z powodu Pani tak niesprawiedliwej dla mnie oceny. Ale zrobiliśmy wszystko wg najwyższych standardów i tylko:
1. duże wypełnienia
2. bliska odległość między wypełnieniem a komorą miazgi
oraz
3. skłonności osobnicze sprawiły, ze odczuwała Pani ból.
A fakt, że dolegliwości bólowe obecnie prawie już ustąpiły, potwierdza tylko naszą diagnozę.
Zabieg został wykonany sprawnie i bezboleśnie, na to mam wpływ. Za to odpowiadam. Ale mam ograniczony wpływ na reakcje organizmu na zastosowane materiały, na wielkość ubytku próchnicowego. Następnego dnia byliśmy do Pani dyspozycji, zrobiliśmy wszystko, co należało zrobić w takiej sytuacji, po dwóch dniach nie chciała już Pani do nas przyjechać.
Zadecydowała Pani, że wybierze Pani taką formę komunikacji. No cóż, cieszy mnie fakt, że zęby powoli przestają Panią boleć.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto kontynuacja leczenia jedynki po urazie

Pani doktor Mancewicz bardzo profesjonalnie wyjaśniła zasady postępowania ze zwichniętym zębem . Napewno będę korzystała z leczenia u Pani doktor


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Lekarka jest kompetentna, mówiła co robi i jakie mam opcje leczenia. Jest też bardzo delikatna i dokładna. a przy tym bardzo sympatyczna.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

Bardzo profesjonalnie i fachowo :) Pani doktor szczegolowo wszystko objasnia :) jestem zadowolona z wizyty i serdecznie polecam!

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Pani Joasiu,

dziękuję bardzo za dobre słowo.To jest bardzo miłe, Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto konsultacja stomatologiczna

Wspaniała Pani doktor. Profesjonalnie zadbała o zdrowie moich zębów. Doradziła co do badań. Obsługa kliniki bardzo profesjonalna. Bardzo gorąco polecam

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Pani Kasiu, a ja bardzo Pani dziękuję. I za to że znalazła Pani czas, żeby napisać i przede wszystkim za te jakże miłe słowa. Wszyscy bardzo się staramy. Wizyta u dentysty nie należy do zbyt przyjemnych, wchodzimy w strefę intymną człowieka, więc tym bardziej pierwsza wizyta nie należy do najprzyjemniejszych, a mimo to uzyskaliśmy u Pani wysokie noty. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

Pani lek. dent. Mancewicz bardzo przyjazna, kulturalna i przede wszystkim profesjonalna. Przez dwie wizytyzdołała uporać się z problemami i bólem, które towarzyszyły mi blisko od dwóch lat i których przyczyny mój poprzedni, wieloletni lekarz dentysta doszukać się nie potrafił. Pieniążki owszem można zostawić w tym miejscu znaczące, jednakże zupełnie nie wywołuje to we mnie poczucie niesprawiedliwości, gdyż cieszę się na inwestycję w swoją własną osobę i swoje zęby. Tak to powinno wyglądać, kiedy pacjent wymaga najwyższej jakości opieki lekarskiej.
Pani lek. dent Mancewicz odnosi się do pacjenta doskonale, żadnych stereotypowych dentystycznych opowieści z życia, chętnie udziela porad i wskazówek oraz odpowiada na pytania.
Podsumowując, wszystko przebiega nad wyraz sprawnie i przyjemnie, a po wyjściu z kliniki ma się myśl, iż właśnie odbyło się coś słusznego :D

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Pani Małgosiu, takiej opinii można mi pozazdrościć. Tyle razy ją przeczytałam, że omalże znam na pamięć.i powinnam uwierzyć, że taka jestem w oczach wszystkich Pacjentów. Ale moja skromność ( tak, tak, wcale nie przesadzam), nie pozwala mi i bardzo dobrze. Dzięki temu zawsze będę się starać, żeby coraz lepiej pracować i żeby Państwu służyć pomocą. Jeszcze raz bardzo dziękuję i Pani słowa ciągle sa ze mną.
Pozdrawiam serdecznie.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Przecietny stomatolog, mialam wrazenie, ze trzeba wyciagac informacje od Pani doktor na konsultacji. Nie uslyszalam nic nowego. Sama musialam zaproponowac dalsze mozliwe kroki w leczeniu. Konsultacja platna 100 zl.

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Szanowna Pani Anastasijo,

Dziękuję za opinię. Także zastanawiałam się, dlaczego Pani się do mnie zapisała na konsultację.
Skoro Pani jest wszystko wiadomo, to po co kolejna konsultacja? Jestem tylko dentystą, nie Kaszpirowskim cudownie leczącym z obrazu. Na wizycie zostało wykonane zdjęcie panoramiczne, które zostało szczegółowo omówione. I jeszcze dodatkowo wypolerowałam i skorygowałam wypełnienie. A nie powinnam tego robić, gdyż jest to obowiązkiem lekarza wykonującego zabieg.
Jeżeli oczekiwała Pani cudownego objawienia, spektakularnego odkrycia bardzo rzadkiej choroby, to rzeczywiście przyznaję się do winy. Ale nie sądzi Pani, że dentysta to zły kierunek?


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani stomatolog jest profesjonalistką, sprawnie wykonała przegląd i zabieg, jest trochę roztargniona i specyficznie się z nią rozmawia, trzeba zadawać precyzyjne pytania by wyciągnąć wszystkie informacje.

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Bardzo dziękuję za tą jakże cenną uwagę. Sytuacja była również specyficzna. Pański stan uzębienia jest tak dobry, ze nie wymagał z mojej strony specjalnej uwagi. A to naprawdę rzadkość. I być może dlatego odniósł Pan wrażenie, iż mój sposób zachowania jest trochę „specyficzny''.Ale naprawdę, bardzo dziękuję, gdyż jest to dla mnie cenna wskazówka, iż nawet Pacjent, który ma zdrowe zęby wymaga mojej natężonej uwagi i koncentracji. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


Usługi i ceny

Stomatologia estetyczna


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Implanty


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Wybielanie zębów


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Stomatologia dziecięca


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Leczenie próchnicy


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Protezy


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Licówki


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Korony pełnoceramiczne


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Laseroterapia stomatologiczna


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Leczenie ubytków zębowych niepróchnicowego pochodzenia


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Chirurgia stomatologiczna


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Leczenie chorób dziąseł


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Pokrycie recesji


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Rentgen cyfrowy


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Laserowe wykrywanie próchnicy


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Badania stomatologiczne


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Konsultacja implantologiczna


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Konsultacja protetyczna


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Usuwanie zębów

od 200 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 200 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Implant (korzeń + korona)

6 000 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

6 000 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Korony porcelanowe

1 000 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

1 000 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Korona porcelanowa - tlenku cyrkonu

2 000 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

2 000 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Licówka pelnoceramiczna

2 300 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

2 300 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Licówka porcelanowa e. max

2 100 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

2 100 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Most adhezyjny 1 ząb na podbudowie metalowej

2 000 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

2 000 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Most adhezyjny 1 ząb na włóknie szklanym

1 100 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

1 100 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Proteza osiadająca

od 800 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 800 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Protezy szkieletowe

2 200 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

2 200 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Skaling + piaskowanie + fluoryzacja

280 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

280 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Skaling, piaskowanie, fluoryzacja

280 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

280 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Wkład koronowo-korzeniowy (włókno szklane)

od 700 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 700 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Wkład koronowo-korzeniowy - npg

od 700 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 700 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Wkład koronowo-korzeniowy - włókno szklane

od 700 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 700 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Wkład koronowo-korzeniowy - złoto

od 1 200 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 1 200 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Wypełnienie

od 250 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 250 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Wypełnienie + laser

od 350 zł


ul. Stawki 6, Warszawa

od 350 zł

Klinika Stomatologiczna Artodonto


Zwykła wizyta


ul. Stawki 6, Warszawa

Brak informacji o cenie

Klinika Stomatologiczna Artodonto

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto Zwykła wizyta

Dziękuję bardzo miło i pozytywnie zostałem poinformowany o dalszym etapie leczenia.Cała wizyta przebiegła bez pośpiechu. Czego brakuje w innych klinikach. Z całego serca polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor Krystyna Mancewicz punktualnie, fachowo, szczegółowo, bez zbędnych słów, udzieliła porady oraz przedstawiła sposoby rozwiązania moich problemów stomatologicznych, wskazując ich wady i zalety. Dzięki temu dokonanie wyboru metody leczenia nie było trudne. Teraz tylko pozostają cykliczne wizyty w miłej atmosferze i eleganckim otoczeniu. Polecam, polecam, polecam.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto ubytek w szóstce i siódemce

Bardzo bym chciała wystawić najwyższą opinię i mieć z głowy ból zębów, ale niestety. Trafiłam do doktor Mancewicz z dwoma małymi ubytkami. Ich zrobienie i wypełnienie kosztowało 800 złotych, co jest kosmiczną ceną nawet jak na Warszawę, ale stwierdziłam że za jakość sie płaci. Niestety, następnego dnia w leczonych zębach zaczął się ból nie do zniesienia. Zaczął mijać dopiero po tygodniu, ale nadal się trochę utrzymuje. Po raz pierwszy w życiu, wyleczone zęby tak potwornie mnie bolą, nigdy wcześniej, mimo wielu lekarzy i wielu różnych zabiegów mi się to nie zdarzyło.W klinice usłyszałam że to na pewno moja wina, bo mam wrażliwe zęby. Nie sądzę. Pani doktor w czasie wypełniania mi ubytków uczyła swoją pomoc, pouczając ją, cały czas mi nad głową. Nikt mnie nie spytał czy chcę by ktoś się na mnie uczył, bo na pewno bym odmówiła. Może to przez to, może to słabe narzędzia lub wypełnienie, ja wiem że nie wrócę nawet na kontrolę bo paraliżuje mnie strach. Niestety nie polecam.

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Szanowna Pani,
Bardzo mi przykro, że Pani reakcja jest tak drastyczna.
No cóż, to jest medycyna i nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć reakcji organizmu na zastosowane leczenie. Ubytki w Pani zębach wcale nie były takie małe.
Zostały u Pani wykonane 2 rozległe wypełnienia w zębach trzonowych, których wykonanie zajęło mi godzinę. Asystentka, która mi asystowała jest osobą doświadczoną. Nasze rozmowy „nad Pani głową” ograniczały się tylko i wyłącznie do wykonywanej pracy. Szkoda, że Pani nie zastrzegła, że nie życzy Pani sobie tego, porozumiewałybyśmy się na migi. I to bynajmniej nie jest złośliwością z mojej strony. Mamy pacjentów o bardzo wrażliwym słuchu, ale zazwyczaj nie lubią oni odgłosów urządzeń w gabinecie. Proponujemy im stopery do uszu, i spotyka się to z wielką przychylnością.

Następnego dnia została Pani przyjęta przez innego lekarza. Pani doktor nie stwierdziła żadnych uchybień, i wcale nie powiedziała, że to jest Pani wina, bo ma Pani wrażliwe zęby. Stwierdziła, że jest to tzw. nadwrażliwość pozabiegowa, i że powoli powinna ustępować. Na kontrolę do mnie w piątek nie chciała Pani przyjechać. Chciała Pani „dać odpocząć zębom”
Nie mamy złych narzędzi, ani wypełnień. Jak Pani zauważyła klinika jest wyposażona bardzo dobrze, a wypełnienia mamy najwyższej jakości. Na Pani prośbę mogę przesłać ich nazwy i producentów.
Jeszcze raz pragnę wyrazić żal z powodu Pani tak niesprawiedliwej dla mnie oceny. Ale zrobiliśmy wszystko wg najwyższych standardów i tylko:
1. duże wypełnienia
2. bliska odległość między wypełnieniem a komorą miazgi
oraz
3. skłonności osobnicze sprawiły, ze odczuwała Pani ból.
A fakt, że dolegliwości bólowe obecnie prawie już ustąpiły, potwierdza tylko naszą diagnozę.
Zabieg został wykonany sprawnie i bezboleśnie, na to mam wpływ. Za to odpowiadam. Ale mam ograniczony wpływ na reakcje organizmu na zastosowane materiały, na wielkość ubytku próchnicowego. Następnego dnia byliśmy do Pani dyspozycji, zrobiliśmy wszystko, co należało zrobić w takiej sytuacji, po dwóch dniach nie chciała już Pani do nas przyjechać.
Zadecydowała Pani, że wybierze Pani taką formę komunikacji. No cóż, cieszy mnie fakt, że zęby powoli przestają Panią boleć.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto kontynuacja leczenia jedynki po urazie

Pani doktor Mancewicz bardzo profesjonalnie wyjaśniła zasady postępowania ze zwichniętym zębem . Napewno będę korzystała z leczenia u Pani doktor


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Lekarka jest kompetentna, mówiła co robi i jakie mam opcje leczenia. Jest też bardzo delikatna i dokładna. a przy tym bardzo sympatyczna.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

Bardzo profesjonalnie i fachowo :) Pani doktor szczegolowo wszystko objasnia :) jestem zadowolona z wizyty i serdecznie polecam!

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Pani Joasiu,

dziękuję bardzo za dobre słowo.To jest bardzo miłe, Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto konsultacja stomatologiczna

Wspaniała Pani doktor. Profesjonalnie zadbała o zdrowie moich zębów. Doradziła co do badań. Obsługa kliniki bardzo profesjonalna. Bardzo gorąco polecam

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Pani Kasiu, a ja bardzo Pani dziękuję. I za to że znalazła Pani czas, żeby napisać i przede wszystkim za te jakże miłe słowa. Wszyscy bardzo się staramy. Wizyta u dentysty nie należy do zbyt przyjemnych, wchodzimy w strefę intymną człowieka, więc tym bardziej pierwsza wizyta nie należy do najprzyjemniejszych, a mimo to uzyskaliśmy u Pani wysokie noty. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

Pani lek. dent. Mancewicz bardzo przyjazna, kulturalna i przede wszystkim profesjonalna. Przez dwie wizytyzdołała uporać się z problemami i bólem, które towarzyszyły mi blisko od dwóch lat i których przyczyny mój poprzedni, wieloletni lekarz dentysta doszukać się nie potrafił. Pieniążki owszem można zostawić w tym miejscu znaczące, jednakże zupełnie nie wywołuje to we mnie poczucie niesprawiedliwości, gdyż cieszę się na inwestycję w swoją własną osobę i swoje zęby. Tak to powinno wyglądać, kiedy pacjent wymaga najwyższej jakości opieki lekarskiej.
Pani lek. dent Mancewicz odnosi się do pacjenta doskonale, żadnych stereotypowych dentystycznych opowieści z życia, chętnie udziela porad i wskazówek oraz odpowiada na pytania.
Podsumowując, wszystko przebiega nad wyraz sprawnie i przyjemnie, a po wyjściu z kliniki ma się myśl, iż właśnie odbyło się coś słusznego :D

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Pani Małgosiu, takiej opinii można mi pozazdrościć. Tyle razy ją przeczytałam, że omalże znam na pamięć.i powinnam uwierzyć, że taka jestem w oczach wszystkich Pacjentów. Ale moja skromność ( tak, tak, wcale nie przesadzam), nie pozwala mi i bardzo dobrze. Dzięki temu zawsze będę się starać, żeby coraz lepiej pracować i żeby Państwu służyć pomocą. Jeszcze raz bardzo dziękuję i Pani słowa ciągle sa ze mną.
Pozdrawiam serdecznie.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Przecietny stomatolog, mialam wrazenie, ze trzeba wyciagac informacje od Pani doktor na konsultacji. Nie uslyszalam nic nowego. Sama musialam zaproponowac dalsze mozliwe kroki w leczeniu. Konsultacja platna 100 zl.

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Szanowna Pani Anastasijo,

Dziękuję za opinię. Także zastanawiałam się, dlaczego Pani się do mnie zapisała na konsultację.
Skoro Pani jest wszystko wiadomo, to po co kolejna konsultacja? Jestem tylko dentystą, nie Kaszpirowskim cudownie leczącym z obrazu. Na wizycie zostało wykonane zdjęcie panoramiczne, które zostało szczegółowo omówione. I jeszcze dodatkowo wypolerowałam i skorygowałam wypełnienie. A nie powinnam tego robić, gdyż jest to obowiązkiem lekarza wykonującego zabieg.
Jeżeli oczekiwała Pani cudownego objawienia, spektakularnego odkrycia bardzo rzadkiej choroby, to rzeczywiście przyznaję się do winy. Ale nie sądzi Pani, że dentysta to zły kierunek?


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani stomatolog jest profesjonalistką, sprawnie wykonała przegląd i zabieg, jest trochę roztargniona i specyficznie się z nią rozmawia, trzeba zadawać precyzyjne pytania by wyciągnąć wszystkie informacje.

lek. dent. Krystyna Mancewicz

Bardzo dziękuję za tą jakże cenną uwagę. Sytuacja była również specyficzna. Pański stan uzębienia jest tak dobry, ze nie wymagał z mojej strony specjalnej uwagi. A to naprawdę rzadkość. I być może dlatego odniósł Pan wrażenie, iż mój sposób zachowania jest trochę „specyficzny''.Ale naprawdę, bardzo dziękuję, gdyż jest to dla mnie cenna wskazówka, iż nawet Pacjent, który ma zdrowe zęby wymaga mojej natężonej uwagi i koncentracji. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od dwunastu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym świat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • paradontoza
 • ubytki zębów
 • stłoczenie zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna (Warszawa, 1992 rok)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Staże

 • 2000 r. - Staż ortodontyczny w Klinice Stomatologii AM w Ołomuńcu.Filmy


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • 1992 r. - II miejsce w Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiego Towarzystwa Naukowego