lek.

Krystyna Kosowicz

Ginekolog

33 opinie +dodaj

Umów wizytę 64 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolewntką Gdańskiej Akademii Medycznej i posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Poloznictwa i Ginekologii. Specjalizuję się w badanich ultrasonograficznych oraz kolposkopowych.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolewntką Gdańskiej Akademii Medycznej i posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Poloznictwa i Ginekologii.

  Specjalizuję się w badanich ultrasonograficznych oraz kolposkopowych. Posiadam Certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ginekologicznej, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Europejski Certyfikat Kolposkopii.

  Obecnie pracuję w gabinecie położniczo-ginekologicznym Pro-Femina oraz w szpitalu na oddziale ginekologiczno-położniczym.

  W wolnym czasie uprawiam sport i podróżuję. Moje hobby to bieganie, jazda na rowerze i odkrywanie nieznanych zakątków Ameryki Północnej.

  Miejsca pracy:

  SPS ZOZ Lębork Oddział Położniczo-Ginekologiczny
  Szpital Wojewódzki COPERNICUS w Gdańsku Oddział Położniczo-Ginekologiczny

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, delikatna i sympatyczna. Podchodzi indywidualnie do pacjenta i poświęca mu tyle czasu, ile potrzeba.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mimo długiego oczekiwania w kolejce (ponad 1h) i początkowych wątpliwości z tym związanych, a nawet chwilowej myśli o rezygnacji z badania, ostatecznie oceniam wizytę na duży plus. Zaraz po wejściu do gabinetu, pani Dr przeprosiła za opóźnienie, informując o jego przyczynach, co dało mi poczucie bycia fair wobec mnie, w sytuacji tak długiego oczekiwania. Po krótkim wywiadzie, zostałam skierowana do małego pomieszczenia w celu przygotowania się do badania w komfortowych warunkach - z dostępem do jednorazowej bielizny, toalety i bidetu. Badanie zostało wykonane bardzo delikatnie (jestem wyjątkowo wrażliwa na ból) a Dr Kosowicz omawiała na bieżąco, co właśnie się dzieje i odpowiadała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Całość wizyty od początku do końca - w niezwykle miłej atmosferze, dającej poczucie bezpieczeństwa i braku pośpiechu.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: USG płodu

  Bardzo mila, delikatna pani ginekolog. Profesjonalnie i cierpliwie podchodzi do pacjenta. Wyslucha, odpowie na wszelkie pytania. Napewno wrócę wkrótce:)))

 • A
  Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań Usg

  Profesjonalna, delikatna i cierpliwa. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu odpowiednią ilość czasu. Ponadto Pani Doktor jest przesympatyczna a także widać, że ma ogromną wiedzą, a zawód przez nią wykonywany jest jej pasją :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To moja pierwsza wizyta u tego lekarza i na pewno nie ostatnia. Jestem bardzo zadowolona, pani doktor delikatna, kompetentna, wszystko wytłumaczyła i uspokoiła. Polecam ;)

 • M
  Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań Usg

  Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Odpowiada na każde pytanie i jest bardzo dokładna. Polecam.
  Magda

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo pomocna i cierpliwa, wysłuchała wszystkich moich zastrzeżeń i pytań, była delikatna i konkretna.

 • Pani doktor jest bardzo miła, profesjonalna i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje. Serdecznie poleca

 • A

  Bardzo miła lekarka, odpowiada wyczerpujaco na kazde zadane pytanie. Delikatna i przyjemna. Polecam!

 • D
  Lokalizacja: PRO FEMINA : Gabinet Ginekologiczny i Pracownia Badań UsgUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz z powołania! Przemila atmosfera mimo nieprzyjemnych okoliczności. Pani Krystyna ma profesjonalne podejscie. Wszystko dokladnie tłumaczy, niesamowicie delikatna podczas badań! Idealny ginekolog na twoją pierwszą wizyte!