O nas

Gameta w Gdyni powstała dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń Kliniki Gameta w Łodzi oraz wiedzy najlepszych specjalistów w dziedzinie niepłodności w regionie pomorskim. Lekarze Centrum Zdrowia Gameta Gdynia prezentują wieloletnie doświadczenie w leczeniu niepłodności za pomocą metod wspomaganego rozrodu (programu in vitro). Zespół ośrodka tworzą także specjaliści z zakresu andrologii, endokrynologii i ginekologii operacyjnej. Kompetencje lekarzy i wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu pozwala na objęcie leczącej się pary opieką medyczną spełniającą najwyższe standardy.

Gameta Gdynia umożliwia kompleksową diagnostykę laboratoryjną, obrazową i zabiegową kobiet oraz mężczyzn, a także najbardziej zaawansowane metody leczenia niepłodności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Voluson E10
 • USG Voluson E8
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (163)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Śliwiński konsultacja leczenia niepłodności (kolejna wizyta)

  Leczyłam się u doktora (próba ciąży) cały czas ta sama metoda działania clostibegyt i zastrzyki. Jedynym badaniem które zlecił była drożność. Jedyną perspektywą leczenia jaką wskazał była inseminacja oraz invitro. Nie prowadził żadnej innej diagnostyki, nie zweryfikował czy pęcherzyki pękają. W kwestii komunikacji na każde zadanie pytania odpowiadał w sposób obcesowy, bez zrozumienia, że pacjent to nie lekarz i nie musi mieć wiedzy w tym zakresie. Konsultacja u innego lekarza weryfikacja wyników i od razu wskazanie na konieczność sprawdzenia prolaktyny która okazała się mocna podwyższona.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Maciej Węgrzyn konsultacja urologiczna

  Kontakt z Panem Krzysztofem mam już od jakiegoś i to właśnie doktor postawił trafną diagnozę w mojej przypadłości. Od 2020 roku prowadzi mój przypadek i jestem zadowolony z każdego kontaktu. W gabinecie w Gdyni "GAMETA" byłem pierwszy raz. Pod samym gabinetem są miejsca parkingowe (płatne), można płacić kartą. Sama placówka jest nowym budynkiem i dobrze zorganizowanym. Są toalety, każdy kogo spotkałem był miły i uprzejmy. Po krótkiej rejestracji i wypełnieniu dokumentów (przy pierwszej wizycie jest to wymagane) udałem się do gabinetu i zostałem przyjęty o czasie. Co do gabinetu był zaskakujący, ale w pozytywny sposób sprzęt był nowy. Polecam, co tu więcej pisać.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kinga Jaguszewska badania prenatalne II trymestru

  Wspaniała Pani Doktor, wszystko tłumaczy i opowiada podczas wizyty. Byliśmy na USG II trymestru, z pewnością wrócimy na III trymestr. Serdecznie polecam.


  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dorota Zamkowska konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo delikatna, kompetentna, miła i zaangażowana w problem pacjenta. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i zalecono odpowiednie badania oraz leczenie. W końcu znalazłam swojego, odpowiadającego mi lekarza ginekologa i na pewno polecę Panią doktor osobom, które tak jak ja, od wielu lat szukały odpowiedniego dla siebie lekarza.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Wartecka - Zielińska Inny

  Dwie ciąże prowadzone u pani Doktor. Obie zakończone pomyślnie. Mimo, że obie z komplikacjami, to za sprawą pani Doktor na każdym etapie czułam się
  zaopiekowana i doinformowana. Jeśli coś Doktor zauważyła, informowała nas o tym, wyjaśniając czy jest to coś do obserwacji lub dalszej diagnostyki. Ale nigdy nie straszyła. Jeśli mieliśmy pytania - zawsze odpowiadała. W pełni zaufałam jej wiedzy i doświadczeniu. Polecam jako lekarza prowadzącego ciąże.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Mariusz Kazmirowicz Konsultacja endokrynologiczna

  Godny polecenia specjalista, Pan doktor wyjaśnił wszystko pokolei jak będzie wyglądało leczenie. Fachowe podejście


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Czech Inny

  Z całego serca polecamy Pana Doktora! Dzięki Doktorowi 5 miesięcy temu spełnił się nasz cud - zostaliśmy rodzicami, co inni lekarze uważali za niemożliwe…. Po 2 latach starań o ciążę i odwiedzeniu wielu polecanych lekarzy w Trójmieście, zdecydowaliśmy się spróbować w klinice Gameta. Pan Doktor na pierwszej wizycie zlecił serię badań. Na 2 wizycie wdrożył już odpowiednie leczenie i na 3 wizycie … już byłam w ciąży! Udało się już w pierwszym cyklu pod opieką Pana Doktora! Wystarczyły odpowiednio dobrane leki (zupełnie inne niż przypisywane dotychczas przez pozostałych lekarzy) oraz ogromna wiedza i doświadczenie Pana Doktora. Pan Doktor jest niezwykle mądrym, konkretnym i profesjonalnym specjalistą o wielkim sercu, wykazującym się ogromną empatią - już na drugiej wizycie pocieszył mnie mówiąc: „jak śniegi stopnieją to już na pewno będzie Pani w ciąży, niech mi Pani zaufa” (był listopad). Stało się to nawet szybciej Spełnił nasze marzenie, za co będziemy mu wdzięczni do końca życia.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Weronika Żmudzińska badania prenatalne I trymestru

  Byliśmy na 1 prenatalnych. Bardzo dokładnie zrobione badanie. Nie było wszystkiego dobrze widać i w ramach pierwszej wizyty zostaliśmy zaproszeni tydzień później. Bardzo profesjonalne podejście ze strony Pani Doktor, chciała się upewnić, że maluch rozwija się prawidłowo. Polecam.


  U
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Czech Inny

  Do doktora Czecha trafiliśmy z polecenia znajomych po kilku wizytach w innej klinice. Od początku leczenia doktor Czech był bardzo zaangażowany, wykazywał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Doktor jest profesjonalny, konkretny, a przede wszystkim skuteczny. Naszym zdaniem trafnie podejmował decyzje o dalszym leczeniu. Pierwsza próba in-vitro zakończył się powodzeniem i spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Bardzo polecamy Pana doktora Czecha i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie do niego.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Maciej Węgrzyn konsultacja urologiczna

  Rzetelny i kompetentny lekarz! Przyjazna atmosfera w trakcie wizyty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania