lek.

Kinga Ptak

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
295 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: AQUADENT Centrum Stomatologii Rodzinnej KrakówUsługa: wypełnienie

  Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta, Pani doktor jest perfekcjonistką z dokładnością, wyczuciem i uśmiechem wykonuje Swoja pracę, stosując przy tym najnowsze trchnologie. Miejsce bardzo przyjazne z dobrą energią. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, pacjent czuje sie, że jest w odpowiednim miejscu. Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne ZakopiankaUsługa: leczenie zachowawcze

  Pani Doktor jest profesjonalna oraz dokładna. Jest to pierwszy lekarz stomatologii do którego przychodze z usmiechem, a wychodzę z jeszcze większym :) Jestem pewny, że nie zmienię dentysty już nigdy. Polecam, ale uwaga: jak przyjdziecie raz do dr Ptak, nigdy nie będziecie już chcieli chodzić do innych stomatologow. :)

 • C
  Lokalizacja: AQUADENT Centrum Stomatologii Rodzinnej KrakówUsługa: ból zęba

  Super lekarz! Przyszedłem z wielką dziurą w zębie, okropnym bólem i przerażoną miną a wyszedłem uśmiechnięty. Nic nie bolało ani zabieg ani rachunek, bo ceny są naprawdę przystępne.

 • M
  Lokalizacja: AQUADENT Centrum Stomatologii Rodzinnej Kraków

  Zdecydowanie najlepszy stomatolog z jakim miałem okazję współpracować! Przez długi czas balem się wizyt u dentysty i unikałem ich jak ognia, jednak po wizycie u pani Kingi przekonałem się, że leczenie zębów wcale nie musi być straszne. Pani doktor jest bardzo delikatna, poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest konieczne i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam każdemu!

 • J
  Lokalizacja: AQUADENT Centrum Stomatologii Rodzinnej KrakówUsługa: odkamienianie

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna a co więcej bardzo dokładna. Prócz odkamieniania zrobiła mi dodatkowo polerowanie i moje zęby wyglądają na zdecydowanie bielsze. Jestem zachwycona efektem. Genialny lekarz, któremu zależy na pięknym uśmiechu pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje