Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Karta płatnicza, Gotówka, Blik
22 230..... Pokaż numer


NIP

5242593360

Adres firmy

Słomińskiego 19/524, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Aleksandra Prystora 8, Warszawa

270 zł

Centrum Medyczne enel-med - Oddział UrsusAleksandra Prystora 8, Warszawa

254 zł

Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus

Moje doświadczenie

O mnie

1. Specjalista w dziedzinie pediatrii
2. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego
3. Stale podnoszone kwalifikacje w ramach konferen...

Zobacz pełen opis

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszawie, II Wydział Lekarski

Zakres porad

  • Pediatria

Doświadczenie

  • starszy asystent w Oddziale Chorób Dziecięcych i Noworodkowych Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie
  • starszy asystent w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie

Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus Inny

Pani doktor to świetna specjalistka. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej dokładności,zaangażowania i podejścia do małego pacjenta. Pani doktor dba również o rodzica- wyjaśnia zmartwionej mamie każdy niuans i podaje gotowe plany działania na różne scenariusze rozwoju choroby dziecka. Miałam już styczność z kilkoma pediatrami i wydawało mi się, ze trafiłam na super lekarza w innym oddziale enel-med, ale przy Pani doktor każdy inny specjalista jednak traci w moich oczach. Tak zaangażowanego lekarza nie spotkałam i przy każdym problemie z synem, bede od teraz „polować” na wizytę do Pani doktor.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus Inny

Świetny pediatra! Trafiliśmy do Pani doktor z córeczką, która miała problem z przybieraniem na wadze oraz z problemami brzuszkowymi. Pani doktor zleciła kompleksowe badania (bez problemu w trybie pilnym, żebyśmy nie musieli czekać na terminy). Dziecko sprawdzone pod każdym kątem, wszystkie wątpliwości wyjaśnione. Chodzimy tylko do Pani doktor, ciężko się dostać, ale poluje na terminy bo warto. Wszystkie wątpliwości zawsze wyjaśnione, zlecanie badań, USG bez żadnego proszenia się o to. Na bilansie zawsze wszystko dokładnie sprawdzone. Świetne podejście do dzieci. Z całego serca polecam, oby takich pediatrów było jak najwięcej.

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus Inny

Jestem pod olbrzymim wrażeniem Pani Doktor. Przyszedłem z dzieckiem które miało od doby 39 stopni. Niejeden lekarz kazałby czekać i patrzeć co się rozwinie. Pani doktor szczegółowo wyjaśniła mi jaki ma plan diagnozowania, zrobiliśmy od ręki niezbędne testy i badania wykluczając część możliwych przyczyn. W ostatecznym rozrachunku udało się Pani doktor przedstawić diagnozę jednocześnie tłumacząc mi dlaczego tak a nie inaczej.
Już dawno nie czułem się z dzieckiem u lekarza tak zaopiekowany i nie miałem wszystkiego tak wspaniale wyjasnionego. A do tego wszystkiego Pani doktor ma jeszcze wspaniałe podejście do dzieci.
Marzę o tym, że wszyscy pediatrzy są tak zaangażowani w swoją pracę. Póki co pozostaje Pani doktor i kilku innych wspaniałych lekarzy :)
Polecam wizytę u Pani doktor jeśli tylko będziecie mieli Państwo jakieś wątpliwości dotyczące stanu zdrowia Waszych dzieci.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam, pani dr prowadzi nasze bliźniaki od 3 lat, zawsze drobiazgowa, delikatna z podejściem do małego pacjenta, trafia z diagnozą. Podsumowuje wizytę, krok po kroku omawia zalecenie, bez problemu przepisuje potrzebne środki jak i kieruje na niezbędne wizyty u innych specjalistów , już nie jedno nam się u Pani dr w gabinecie zdarzyło, bo nie zawsze chłopcy są współpracujący itd. ale Ona zawsze spokojna, pełna empatii i uśmiechu;) Nie ocenia, otwarta na ludzi i bardzo pomocna. Wizyty to przyjemność dla rodzica i dzieci. Chłopaki uwielbiają Panią doktor!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu przeziebienie

Pani doktor leczy dwoje naszych dzieci, diagnozy zawsze trafione. Dokladnie bada dziecko, bardzo dokladnie osluchuje. Nie przepisuje bez sensu antybiotykow, probuje najpierw leczenia innymi sposobami, antybiotyk tylko w koniecznosci. Jest lekarzem do ktorego mamy zaufanie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus zapalenie oskrzeli

Super lekarz. Wizyta trwa zawsze dłużej niż u innych, ale młody jest zawsze przebadany od stóp do głów. Pani Doktor zawsze tłumaczy, dlaczego tak a nie inaczej, po co, na co. Zawszy pyta, czy mam jakieś pytania. Jako pierwsza po wielokrotnych zapaleniach oskrzeli nie przepisała antybiotyku tylko zrobiła dokładny wywiad i udało się ustalić astmę oskrzelową. Takiego pediatry ze świecą można szukać! Zawsze trafiona diagnoza i skuteczne leczenie. Podejście do dzieci fantastyczne. Polecam, polecam, polecam!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania diagnostyczne

Najlepszy pediatra! Wnikliwie bada, wysłucha, świetne podejście dom dziecka. W naszym przypadku zawsze trafna diagnoza.
Szkoda że już nie ma Pani doktora w mojej przychodni.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus

Pani Doktor prowadzi naszą córcię od 7 tygodna życia (obecnie prawie 5msc). Pani Doktor jest niezwykle wnikliwa, zaangażowana i odpowiedzialna. To czego potrzebowaliśmy, to takiego globalnego spojrzenia na dziecko, przez pryzmat mamy z problemami zdrowotnymi, mogącymi rzutowac na dziecko. Z serca polecam i gorąco dziękujemy za dotychczasową pomoc i zawsze ciepły uśmiech


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med - Oddział Ursus

Dotychczas najlepsza pediatra jaką spotkaliśmy. Ma świetne podejście do naszego synka, który jedynie u tej pani jest spokojny na badaniach. Zawsze możemy liczyć na rzeczową poradę. Oprócz profesjonalizmu cechuje ją zwyczajnie ludzkie podejście do dziecka i rodziców. Serdecznie polecamy!


K
Profil zweryfikowany

Bardzo sympatyczna i serdeczna lekarka, delikatna i pełna wyczucia w kontaktach z dziećmi.
Drobiazgowo podchodzi do badań, wyczerpująco wszystko tłumaczy. Bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania