Adres

Miętowa 33, Zabrze
Instytut Usmiechu

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr Katarzyna Goździcka (Józefczak) – dietetyk z wykształcenia oraz pasji z wieloletnim doświadczeniem. Do pacjenta podchodzi w sposób holistyczny. Pr...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna


Miętowa 33, Zabrze

120 zł

Instytut Usmiechu

Pozostałe usługi

Jadłospis 14-dniowy


Miętowa 33, Zabrze

120 zł

Instytut Usmiechu


Jadłospis 7-dniowy


Miętowa 33, Zabrze

70 zł

Instytut Usmiechu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu otyłość i złe samopoczucie

Panią Katarzynę poznałam na wizycie u mojej wnuczki. Postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe, po wypełnieniu ankiety i wykonaniu szeregu badań umówiłam się na wizytę.Okazało się że mam podwyższony cukier i wiele innych nieprawidłowości. Pni Kasia nauczyła mnie jak prawidłowo się odżywiać, dostałam wiele smacznych przepisów, nigdy nie odczuwałam głodu. W trzy miesiące schudłam 10 kg, moje samopoczucie oraz wyniki badań poprawiły się. Pani Katarzyna jest miła przesympatyczną osobą. Z nią na pewno uda Ci się osiągnąć założony cel. Jest profesjonalistką.Gorąco polecam!!!!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania okresowe

Bardzo profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście do pacjentów. Zostałam najpierw wysłana na konkretne badania krwi na podstawie, których Pani Kasia mogła ocenić stan mojego zdrowia i zaproponować odpowiednią dietę dla mnie. Najważniejsze dla mnie było nie tylko spis dań czy artykułów spożywczych jakiś mam unikać czy przyjmować a dokładna wiedza skąd takie połączenia. Duża wiedza, której częścią podzieliła się ze mną P. Katarzyna, jest skutkiem nie tyle utraty na wadze ale przede wszystkim zmiany nawyków, których teraz jestem świadoma. A dodatkowo atmosfera panująca w trakcie wizyty jest bardzo przyjemna i miła, dzięki czemu nie stresowałam się mówiąc o sobie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zmiany skórne

Do Pani Katarzyny zgłosiłam się z zmianami skórnymi, które pojawiły się u mojej 2,5 letniej córki. Po szczegółowym wywiadzie i wynikach badań, które zleciła Pani Katarzyna otrzymałam zalecenia dietetyczne. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie i kontakt gdyby coś było dla mnie niejasne. Na efekty nie trzeba było długo czekać, uzyskaliśmy szybką poprawę. Specjalista godny polecenia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu brak energii i senność

Rzetelne i merytoryczne podejście do pacjenta. Wskazówki i zalecenia dietetyczne podparte solidną wiedzą, co sprawia, że dieta przestaje być okresowymi restrykcjami od wybranych produktów, lecz staje się zdroworozsądkowym podejściem do żywienia.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Na konsultacje zgłosiłam się z powodu zbyt dużej wagi i problemów wynikających z choroby jelit. Po 4 miesiącach wspolpracy udało mi się schudnąć 10 i znacznie polepszyć stan zdrowia i samopoczucie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu alergia pokarmowa

Do Pani Katarzyny trafiłam kiedy musiałam diametralnie zmienić dietę z powodu alergii pokarmowej syna. Pani Katarzyna nie tylko rozwiała wszelkie wątpliwości ale także stworzyła szczegółowy jadłospis dla mnie i dziecka. Wyjaśniła jak zamienić ulubione produkty i jak uniknąć alergenów. Pomogła także madrze rozszerzać dietę dziecka. Wszystko odbyło się w oparciu o szczegółowy wywiad. Serdecznie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zmiana stylu odżywiania

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Pani Katarzyny. Jest ona przemiłą osobą i posiada ogromną wiedzę. Otrzymałam od niej bardzo praktyczne porady i materiały dotyczące zmiany sposobu odżywiania. Dieta została ułożona na podstawie szczegółowych wyników badań krwi i przeprowadzonego wywiadu. Serdeczne dzięki i jak najbardziej polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do pani Katarzyny przez około 1,5 roku. Powodem pierwszej wizyty była nadmierna ilość kilogramów, które nagromadziłam przez okres ciąży, około 20 kg. W tamtym okresie nie miałam siły na nic, włosy wypadały mi na potęgę, byłam osłabiona. Wcześniej próbowałam wielu diet na własną rękę, które kończyły się efektem jojo. Dzięki badaniom, które zleciła mi pani Kasia oraz trafnej diagnozie odżyłam. Okazało się, że mam insulinooporność i niedoczynność tarczycy. Pani Katarzyna zasugerowała w jakim kierunku zmienić dietę, stopniowo traciłam zbędne kilogramy i odzyskiwałam zdrowe samopoczucie. Dzisiaj mam 18 kg mniej i odzyskałam radość życia. Gorąco polecam – pani Kasia jest otwartą, komunikatywną oraz profesjonalną dietetyczką.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Katarzyna jest świetna! Po pierwsze przeprowadza wnikliwy wywiad, zadała sporo pytań, analizowała wyniki badań, dopytywała o tryb życia, upodobania itd. Zaproponowana dieta (też suplementy i zioła) była b. przemyślana, ułożona tak, żeby była urozmaicona i smaczna i przede wszystkim zgodna z moim trybem życia i zajęciami. Podpowiedziała mi produkty i dała kilka cennych wskazówek dotyczących przygotowywania posiłków. Bardzo kompetentna i dyskretna. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr Katarzyna Goździcka (Józefczak) – dietetyk z wykształcenia oraz pasji z wieloletnim doświadczeniem. Do pacjenta podchodzi w sposób holistyczny. Pr...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Dietetyk dziecięcy
  • Dietetyk kliniczny